Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: djsmithpopo, Módosítva: 2018. október 1.

Kategória:   Samponok

Gyengéden tisztító szilikonmentes sampon bio nádcukorral, fénytelen és töredezett hajra.

Gabrielaa

2019. augusztus 18.

Lelkesen megvettem mert azt hittem szulfátmentes.A sodium coco-szulfát elkerülte a figyelmemet.Amiben ez,vagy laureth szulfát vagy ammónium laureth szulfát van azt elkerülöm.Akkor nincs viszketés,hajhullás,töredezés.Ez apukám rövid hajára jó lesz szerintem.Ahogy nézem az összes Alverde tartalmazza ezt a szulfátot csak az Ultra sensitive nem.Van olyanjuk is hogy Alverde shampoo+spülung.Abban sem látom hogy szulfátok lennének.Eddigi kedvenc samponjaim is a szekrénybe száműzve várják sorsukat a szulfátok végett.Amúgy illata jó,szép a csomagolása és olcsó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Csillagporocska

2019. március 29.

Korábban már használtam Alverde samponokat, de nem nyerték el különösebben a tetszésemet. Mindenesetre úgy gondoltam, adok még egy esélyt nekik, és milyen jól tettem.

Nagyon kellemes sampon. Finom, édeskés illata van. Géles állag, pont annyira habzik, amennyire kell. Vegán.
Ami igazán befutóvá teszi nálam, az az, hogy szuperül karbantartja a dauerolt hajamat, mind a sprődség-, mind a szépen kunkorodó, rugalmas loknik tekintetében. A hozzá tartozó hajkúrával használom, azzal is nagyon elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

adanita

2019. március 15.

Az összetevők miatt valasztotttam. Nem bántam meg. Nem zsírososik tőle jobban a hajam és teszi szépen a dolgát eddig. Ez az első alverde samponom, és biztos nem az utolsó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 15.

kallaylili

2018. december 11.

Évek óta ezt, illetve Alverde samponokat használom. Úgy gondolom, hogy hatását tartós használat után fejti ki a legjobban. nekem csodálatos, fényessé teszi a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

rencsike21

2018. november 13.

Beleszerelmesedtem az illatába, és nem tudtam otthagyni. Sajnos nem vált be semmilyen szempontból, fél nap után már zsíros a hajam, lelapul és csúnya. Elhasználom, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

pilleriin

2018. november 7.

Bevált ez a sampon is, de szögezzük le hogy nem szabad csodákat várni tőle, csak egy mezei sampon. Az illata kissé ütősre sikeredett, de ez nem szempont.

Update: oké hogy szép fényt ad a hajamnak és nem viszketek tőle, de a zuhany alól úgy jövök ki, hogy összetapasztja a hajam. Ez miiii? Ezért 1 csillag mínusz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

szgreta

2018. október 11.

Nagyon szeretnék nyitni a természetesebb samponok felé,ezért gondoltam ezt kipróbálni.Sajnos egyáltalán nem vált be,a második naptól viszket tőle a fejbőröm és nagyon hámlik is.A hajam kócos,zilált lesz tőle valamiért.Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

Litta

2018. július 31.

Imádom az Alverde samponokat, már évek óta csak ezeket használom. Így nem meglepő, hogy odáig voltam az örömtől, amikor láttam, hogy 2 új fajta is van belőle, rögtön be kellett szereznem őket 😊
Az illata rögtön megfogott, édes cukorkás, de nem túl tolakodó. Az állaga a szokásos kissé zselés, átlátszó anyag.
Bár én nagyon akartam, hogy beváljon, és új rendszeres polclakó legyen, de sajnos mégis le kell pontoznom :(
A fejbőröm már mosás utáni nap elkezd viszketni tőle, és a vakarás miatt a 2. napon már zsíros is lesz. Elhasználom, de nem veszek többet belőle. Borzasztóan kár, remélem a kókuszost jobban szereti majd a hajam 😔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

googles

2018. július 14.

Eddig nagyon szuper, konnyu es puha a hajam es tenyleg fenyesebb, mint mas sampon utan.
Remelem, tovabbra is bevalik majd.
A bio mivolta es a szilikonmentesseg is megnyugtato (bar ra is guglizok, miert is gonosz a szilikonos sampon). 😁

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 14.

Remelem, tovabbra is bevalik majd.

nyuszo

2018. május 29.

ALVERDE-mániásként ki kellett próbálnom! Már a kis cukros-pink csomagolás is nagyon csábító volt! Finom puncs illata van, fantasztikusan habzik (!), jól tisztít már az első samponozáskor is... Natúrkozmetikum, minden-mentes, VEGÁN! És az ára a töredéke a hasonló kategóriájú samponokénak...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA, Glucose
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kalcium-szulfát, melynek a fő forrása a Wikipédia adatai szerint a természetben megtalálható gipsz és evaporit, de a kalcium-szulfát számos egyéb kémiai eljárás melléktermékeként is keletkezik. Átlátszatlanná tevő, összecsomósodást megakadályozó, sűrítő segédanyagként használt a kozmetikumokban, és a többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre. Leggyakrabban különféle arcpakolásokban találkozhatunk vele.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0