Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 27.

Kategória:   Hajápolók

Szilikonmentes hidratáló hajkúra kókusztejjel és napraforgóolajjal, száraz és sérült hajra. Vegán termék.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

mariann137

2019. november 18.

Nagyon bejött ez a termék. Balzsam helyett használom a hajam közepétől a végéig kenem rá, majd kis idő múlva összedörzsölöm az egészet, mint a samponnál. Puha, jól fésülhető lesz a hajam és ha jól kiöblítem, nem is nehezíti el. Sajnos mostanában nem láttam a dm-ben, de hátha még lesz. Mindenképpen újravásárlós. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

abernadett

2019. augusztus 2.

Alapvetoen nincs soha semmi problema a hajammal, de fenekig er, hullamos, es nagyon eros szalu, ezert idonkent szeretnem kenyeztetni extrakkal, hogy meghalaljam hogy ennyire rendes soreny. 349 Ft-ert talaltam ra a DM-ben, nyilvan ki fogjak vonni a szortimentbol, viszont kiprobaltam, es nagyon konnyed, tartalmas ennek ellenere, kellemes tiszta kokuszviz illata van, hatekonynak erzem, nem zsirositotta a hajtoveimet sem, azota az osszes DM-ben ahol megfordulok es talalok belole felvasarolom, ki tudja mennyi ideig lesz meg elerheto...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

nikolett

2019. július 31.

350 ft korul vettem kiarusitason. Mar most sajnalom, hogy valoszinuleg megszunik, mert eleg korrekt kis hajpakolas ez (vagy balzsam?). Szepen puhit es szelidit, valoban hidratal. En kb 10 percre hagytam fent egy eleg tisztesseges adagot - nem biztam a veletlenre. Fenyes, selymes soreny az eredmeny. Ujravennem, ha lehetne :D de azert nem egy csodaszer, meg ha 5 pontot is kap tolem. A csodaszer nalam a lorealos cica hajpakolas volt az elso par(!) alkalommal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

Annai

2019. július 31.

Nagyon jól hidratálja a mindennap, hajvasalóval formázott, emiatt száraz hajat is. Az illata rendkívül kellemes, kókuszos.
Örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

Örülök, hogy megvettem.

Nuseekaah

2019. július 25.

Nagyon elégedett vagyok vele, megfelelően hidratál,kellemes az illata. Alverdés bio jojoba sensitive samponnal és bio kókusz balzsammal együtt tökéletes. :) Fényes, puha ápolt hajat varázsol. Szebb az eredmény mint bármelyik TIGI vagy pl a BlondME terméket használtam volna. :) Imádom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

SilverIglo

2019. április 12.

Számomra egy csodaszer! Teljesen véletlen futottam bele, gondoltam adok neki egy esélyt, és milyen jól tettem! Nagyon puha tőle a hajam, nem nehezíti el, az illata is benne marad, pedig használtam kifésülő spray-t is utána. Összességében ápolt, fényes, rugalmas haj az eredmény, ami a szép összetevőket elnézve nem csoda. Mindenkinek meleg szívvel ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A kókuszpálma termésének gyömölcse. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és dörzshatású összetevő.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0