Alverde

Ár:   €5 (testvajjal együtt)   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. június 16.

Ár:   €5 (testvajjal együtt)
Kategória:   Kézkrémek

2015-ös karácsonyi ajándékszett része, kézápoló balzsammal együtt kapható.

trisztan

2016. május 5.

Eredetileg a lányomnak szántam, de a csomagolását megnézve szerinte ez biztos egy gyenge krém, így végül nálam landolt. Hát nem gyenge, egy jó kis kézápoló krém, amit leginkább éjszakára használok. Nekem az illatával semmi bajom. valóban van némi ragacsos/síkos érzet egy darabig, de ez este nem zavar. De könnyen beszívódik, és nincs semmi bőrirritáció.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 5.

Tvylvis

2016. február 22.

Szerintem ez igenis egy jó kézkrém. Rendkívül táskabarát, mivel elég kicsi, ráadásul nagyon jól záródik. Ahhoz képest, hogy elég sűrű, nálam gyorsan és maradéktalanul beszívódik. Az ápoló hatása is rendben van, bár azért többször kell használni egy nap. Az illata krémes, a tőzegáfonyát valóban nem nagyon lehet érezni benne. Lehetne állandó termék is. Tőlem megkapja az ötöst.
Az egyenillat téren azért szeretném megvédeni kicsit a márkát. Valószínűleg tudna az Alverde is más illatokkal a piacra jönni, csak éppen az árat nem tudná tartani. Natúrkozmetikum révén eléggé behatárolt, milyen illatanyagot használhatnak, és a minőségi természetes illataanyagok eléggé drágák tudnak lenni. Csak apró példaként: én most beleszerettem a Cattier natúrkozmetikai márka testápolóiba, fergeteges az illatuk. Viszont az áruk háromszor annyi, mint a DM-es társáé. Nem mondom, hogy ez csak az illatanyag miatt van, de jó eséllyel az is szerepet játszik ebben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 22.

ayse

2015. december 30.

Most vettem itt a kremmanian. Es bevalt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 30.

Most vettem itt a kremmanian. Es bevalt :)

zsu044

2015. december 4.

Szerintem nem igazán illik erre a termékre a "balzsam" megnevezés. Én a balzsam szó hallatán valami könnyedebb dologra gondolok, ez pedig egy sűrű, tápláló kézkrém, aminek kifejezetten örülök. Ez egy nagyon tápláló kézkrém, a testvajjal azonos, ínycsiklandó illattal. Részletesebb vélemény a blogon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 4.

kincsö

2015. december 2.

Osztom Heloise vèlemènyèt! Uncsi. Tipikus Alverde semmi tőzegàfonyàt nem èrzek. Alverde ez. Mindegy sampon, testapolò ugyanaz az illat. Hidratàl-e ?? Nem :) Kenegetem már az is uncsi, de muszàj ha màr kinyomtam a tubosbòl ;) De nem is ragozom tovàbb ...Màst vártam mert ugye limitàlt. De amit kaptam inkább hagyjuk. ...Részemről csalòdàs :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 2.

Heloise

2015. december 2.

A "balzsam" szó elég erős, ez egy normál krém, ami sűrű és gazdagon táplál. A kiszerelése nagyon praktikus, igazán táskabarát, télre cuki és aranyos. Viszont a tipikus Alverde illat ennél is erősen megvan tényleg, ami mostmár picit kezd idegesítő lenni számomra. Hiszen minek is vesz akkor az ember lánya ilyen meg olyan limitált illatút, hogyha pár perc után ugyanaz a lecsengése: növényi (aloe verás) fű szag..... Uncsi!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 2.

szeliger

2015. november 18.

Nem tudom, hogy csinálják ezt az Alverde termékfejlesztésnél, de ennek is felismerhető Alverde szaga van. Mindegy nekik, hogy rózsa vagy áfonya, mindegyik téveszthetetlenül Alverde illatú, biztos ez a brand jegy. Azt én nem tudom, hogy minek az illata ez, de nekik ott ezt bele kell dönteni minden kozmetikumba, enélkül nem Alverde az Alverde. Azért egy enyhe csonthéjas illat is érezhető, amiről én nem tudom megállapítani, hogy makadámdió. Az pedig, hogy gyorsan beszívódik, a költői képzelet szüleménye. Ez egy gazdag, olajos állagú kence, kis kacsóim úgy fénylenek utána, mintha libazsírral kentem volna be őket. Ragadni tényleg nem ragad, hanem csúszkál, az ember keze egy időre teljesen használhatatlanná válik. Éjszakára való és talán cérnakesztyűt kéne ráhúzni, de nekem olyan nincs és nem is szeretnék egyelőre. A nagy hidegekben még jól szolgálhat, de most inkább csalódást okozott. A csomagolás egyébként hibátlan, a felpattintós tetejű műanyagflakonból könnyen kinyomható a fehér színű krém és szerintem a flakon díszítése is barátságos, télies hangulatú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 18.

Oonagh

2015. november 16.

Őszinte leszek, a hópelyhes csomagolása miatt vettem meg. Nem csalódtam, nagyon szép mind a kézkrém, mind a testvaj jól mutat az éjjeliszekrényen :) Csupa fontos dolog... Viszont szerencsére a tartalom is teljesen rendben van. Az illata nagyon tetszik, lehet érezni az eredeti makadámos illatot, de mellette az áfonyát is. Az állag is jó, hamar beszívódik, nem ragad. Ajánlott télire :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate