Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

A sheavaj és mangóvaj, értékes olajok, valamint az ápolka és grapefruit kivonat kényezteti és intenzíven hidratálja az igénybevett és száraz kezeket.

Natúrmániás

2014. október 23.

Hát ez valami embertelenül büdös. Ettől eltekintve a nagyon-nagyon száraz, már szinte papír tapintású, repedős bőrű kezemre nagyszerűen bevált. Én éjszakára használom, mivel nem szívódik be maradéktalanul, bár ez attól is függ, hogy mennyire száraz a bőröm. Azon kívül, hogy nem repedezik a bőröm, ha ezzel kenegetem, a vörösséget is megszünteti, szóval a szagától eltekintve öt csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

toth.ildi

2014. január 11.

Szerintem nagyon jó, az illata valóban fura, de én a legtöbb Alverde termék illatával nem vagyok kibékülve, na de ne várjunk sokat egy natúr kozmetikumtól. Nekem minden kézmosás után krémezni kell a kezem mert kiszárad, ez a kézkrém két kézmosás között viszont tovább puhán tartja a kezem mint a körömvirágos vagy a sensitive, részemről ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 11.

emilil

2013. március 28.

A hidegben nagyon kiszáradt a kezem, egy jobban tápláló kézkrémet szerettem volna. Sajnos nem tud többet mint a többi Alverde kézkrém, gyorsan beszívódik, de egy kézmosás után már száraz a kezem. az illat nagyon fura.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 28.

zsu044

2012. december 29.

Jó illatú, hamar felszívódik, ápol is, de valahogy mégsem fogott meg. Kézmaszknak nem nevezném, ez egy sima kézkrém. Bár nem tudok konkrét hibát felhozni, mégsem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 29.

cobie

2012. október 22.

Maszknak tényleg nem nevezném, de kézkrémnek szuper. Puha lesz tőle a bőröm, még az ujjaim között is, ahol a legszárazabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 22.

narancsik

2012. augusztus 10.

Bár szeretem az Alverdét, nekem ez csalódás volt. Semmivel nem tud többet, mint egy átlagos kézkrém. Ugyanolyan száraz maradt másnap a kezem, pedig minden éjjel becsülettel, vastagon bekentem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

csillag1219

2012. március 17.

Én főleg a hideg szeles napokon kentem vele a kezem éjszakára pamutkesztyűvel kombinálva. Reggelre a kirepedezett kezek szép puhák lettek. Nekem bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 17.

horzso

2012. március 2.

Éjszakára használom, kézkrémnek, nem mosom le. Igaz nagyon nincs is mit lemosni, mert beszívja a bőröm az utolsó cseppig.
Felvitel után nagyon kellemes érzés, azonnal hidratálja a száraz kezeimet, viszont hosszú távú hatását nem tapasztalom. A repedezett bőrt nem gyógyítja meg, és másnapra ismét száraz lesz a kezem. Nyárra inkább való szerintem, amikor csak táplálni kell a bőrt, de a kéz nincs különösebb igénybevételnek kitéve. Hidegben nekem jobban bejött a Lush-tól a Handy Gurugu, vagy a dr. Organic mézes kézkrémje.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 2.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Sodium PCA, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Alcohol Denat., Cetearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emolliensek: Glycine Soja (Soybean) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Myristyl Alcohol, Caprylic / Capric Triglyceride, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Hydrogenated Palm Kernel Glycerides, Hydrogenated Palm Glycerides, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Lecithin, Hydrogenated Palm Glycerides, Xanthan Gum
Tisztítószerek: Xanthan Gum
Illatanyagok: Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Extract, Ascorbyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Geraniol, Citral, Citronellol
Színezékek: Beta Carotene

A narancs héjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, illatanyag, bőrjavító (skin conditioning) és sűrűség szabályozó anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0