Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2012. október 4.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Andici

2015. augusztus 10.

Régebben használtam. Kíméletes, nem csíp, nem szárít. Elhasználtam, de nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

CrazyKid

2014. november 21.

Először engem is zavart az alkoholos szaga, de már megszoktam és nincs vele bajom. Szerintem jól tisztít, én újabban ezzel szedem le a sminket is, tökéletesen mellesleg, mivel a baleas nem vált be...Szerintem jó minden napos használatra, friss és tiszta arcot hagy maga után. Engem az se zavar, hogy nem habzik, mert már hozzászoktam a hasonló lemosókhoz.Leárazva is volt.Jó nagy adag. Kicsit szárít, meg újabban tele vagyok pici pattanásokkal, de van egy olyan sejtésem, hogy az arckrém miatt...Egy erős négyest szerintem kap,de újravenni nem fogom, annyira nem ájultam el tőle, bár tény, hogy jók ezek az összetevők, meg a kíméletesség. Azt mondjuk bevallom, hogy első pár használatnál csípett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

BloodEve

2014. július 9.

Állag: átlátszó, gélszerű cucc, alkoholos körömvirág illattal
Tiszító hatása: közepes, napi szennyeződést eltávolítja
Negatívum: az alkohol nagyon kiérződik benne, és egy idő után besűrűsödik benne a gél
Ár/minőség: minőségéhez képest drága
Gazdaságos:igen, ha nem napi szinten használjuk
Újravenném:nem
Kinek ajánlom: zsíros/pattanásos bőrre

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

Állag: átlátszó, gélszerű cucc, alkoholos körömvirág illattal
Tiszító hatása: közepes, napi szennyeződést eltávolítja
Ár/minőség: minőségéhez képest drága
Gazdaságos:igen, ha nem napi szinten használjuk
Újravenném:nem
Kinek ajánlom: zsíros/pattanásos bőrre

mrs.bravo

2013. október 19.

nagyon piaszaga van és csípi a szemem. sminket nem álmodtam,h leszedi,de így nem sokat ér,pedig bíztatóak voltak a magas pontszámok,nem értem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 19.

aszparágusz

2013. augusztus 29.

Nekem nagyon bejött. Tökéletesen tisztít, nem habzik,könnyen lemosható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Nekem nagyon bejött. Tökéletesen tisztít, nem habzik,könnyen lemosható.

Trixi

2013. július 4.

Nekem bejön. Kíméletesen tisztítja az arcom (sminket sminklemosóval szedem le, nem ezzel), olyan, mintha bekrémezném, aztán jó sok vízzel lemosom, hogy maradéktalanul eltávolítsam, és bababőr marad utána, nem szárít, nem irritál. Nem mondom, hogy életem lemosója, de ár-érték arányban tökéletes, és jók az összetevői.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 4.

nayao

2013. május 18.

Reggel és este használom, semmi problémám nincs vele. A bőröm nem szárad ki tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

pancsolos

2013. április 5.

Nekem bejött. Kb 2 hete használom reggel és este és meg vagyok vele elégedve. Nem szárítja a vízhiányos bőrömet, nincs gondom az állagával, illatával sem.
Zsíros bőrre nem ajánlanám, inkább száraz, vízhiányosra, télen, tavasszal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 5.

Zsíros bőrre nem ajánlanám, inkább száraz, vízhiányosra, télen, tavasszal.

Shea

2012. október 15.

Nekem nem igazán jött be. Folyik, egyáltalán nem habzik (tudom, hogy SLS mentes) és egyáltalán nem érzem, hogy tisztítana. Örülök, hogy nagy nehezen elfogyott de nem veszem újra az tuti!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 15.

Zsenike

2012. szeptember 4.

Nagyon szeretem, rendszeresen újraveszem már régóta. Az én zsíros-problémás bőrömet tökjól tisztítja, nem szárítja. A múltkor egy full sminket szedtem le vele sminklemosó nélkül és tökéletesen teljesített. Egyáltalán nem habzik, de az nem is lényeges, a fő, hogy nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract