Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2016. március 19.

Kategória:   Samponok

Gyógyiszappal korpás és zsíros hajra

A77

2017. december 19.

Nehéz adagolni, eloszlatni, mivel nem habzik. Nem érzem tisztának a hajamat utána, igy ha megróbálom használni, a végén 1 másik samponnal is hajat mosok. Nem csodálom, hogy megszüntették. Sajnos nekem még mindíg van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 19.

Biloba

2017. február 13.

Évekkel ezelőtt vettem, egészséges, közepesen vastagszálú hajamra, a hajmosást szerettem volna vele kitolni. Annak ellenére hogy natúr, korpásodtam tőle és még viszkettem is! Pedig teljesen normális fejbőröm van, nem érzékeny, és szinte egyik sampontól sem korpás. Soha.
Sokat kell belőle használni mert nehezen habzik fel, és híg az állaga, ezért hamar fogy.
Ha tehetném, 0-t adnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

Ha tehetném, 0-t adnék.

doris2

2016. április 1.

Óóó de buta voltam, hogy nem olvastam az itteni véleményeket mielőtt megvettem! Még az is többet ért volna ha csak sima vízzel mosom meg a hajam... :) Pedig a többi alverdés sampont imádom..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

magichand

2015. december 22.

Most először örülök, hogy nem olvastam el a véleményeket, biztos nem mertem volna megvenni. :) legutóbbi hajmosásnál valami nem stimmelt, hámlott és viszketett a fejbőröm, pedig a szokásos alverde családi almás samponnal mostam. Hirtelen felindulásból megvettem ezt a sampont, hátha segít. Egyszer mostam át vele, kicsit többet adagoltam, és rajta hagytam a fejemen, mint egy pakolást, kb 5 percre. A hajam puha volt utána, gyönyörű fénye lett, nem ragadt, nem volt korpa, se viszketés, és négy nappal később se volt zsíros, tudtam kiengedve hordani. Jó ideje nem használok sls es sampont, szóval a habzás mentesség nem volt meglepetés. Jövök még frissíteni több alkalom után, de ez így egyelőre 5*, a szagát elnézem neki. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 22.

_ca_

2015. november 21.

A tisztító hatásával egyáltalán nem vagyok megelégedve, és úgy gondolom, hogy a zsíros hajon sem segít igazán. Ugyan a címke szerint mindennapi használatra javasolják, még így sem éreztem, hogy megérné a fáradságot. Tekintettel a természetes összetevőkre, azt még elfogadhatónak tartanám, hogy nem habzik, de sajnos az állaga miatt nagyon nehezen lehetett eloszlatni úgy a hajamon, hogy mindenhova jusson belőle, akár higítottam, akár nem. Sajnos senkinek nem javasolnám, hogy ezzel a termékkel próbálkozzon, biztos vagyok benne, hogy más összetevőkkel hatékonyabb natúrsamponok is akadnak a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 21.

Legion

2015. november 20.

Ó ég, ez egy borzalom. Az még rendben van, hogy nem habzik, hanem csak rákened a hajadra és utána reméled, hogy kijön, de elnehezítette a hajamat, zsíros lett tőle, alig vártam, hogy megmoshassam valami mással. Semmit nem segített, csak rontott. Próbáltam úgy, hogy először ezzel mosok hajat, aztán egy másikkal, mert nem szeretek dolgokat kidobni, de nagyon nehezen lehet eltűntetni a hatását.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

devababa

2015. október 25.

Ferjemnek vettem, zsiros korpasodo hajra. Mar ketszer ujravettem. O azt mondta hatranya, hogy nem habosodik, amugy osszetevoi miatt nagyon jo neki, nem viszket tole a fejbore.Nem ez az alomsamponja, de ettol jobbat meg, ennyire zsirisodo hajra, natur verzioban nem talaltam, jo arban.Ezert 4 csillag jar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 25.

Széncinke

2015. október 5.

Pár hónapja használtam ezt a sampont, de most jutott eszembe, hogy nem írtam véleményt. Nekem nehéz megfelelő sampont találni, a natúrsága miatt nagy reményekkel vártam a pozitív hatását. A sampon színe és állaga libakakis, vagy mint a csúszós iszap a Balatonban Keszthely környékén :D ez önmagában nekem nem jelent problémát. Az illata "gyógy" szagú, földes-növényes. Szinte egyáltalán nem habzik, de ez általában így van a natúr samponokkal, ehhez hozzá kell szokni. Használat közben sajnos a következők derültek ki:
-nehéz teljesen kimosni a hajból, és ha sikerül is, utána marad egy furcsa réteg rajta, amitől matt, fénytelen lesz a haj, tapintásra pedig olyan, mintha rászórtam volna egy fél flakon hintőport.
-nem zsírosodott tőle kevésbé a hajam, sőt, mivel nem nézett ki mosás után se tisztábbnak a hajam, ugyanolyan gyakorisággal mostam hajat.

Mivel a hajmosás után is zsíros kínézetű, lapos volt a hajam, odaadtam anyukámnak, hátha neki jobban teljesít. Hát, nem, lapos és sprőd lett tőle a haja.
Nagy csalódás votl sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

Nagy csalódás votl sajnos.

Bolfi

2015. október 1.

Olyan tőle a hajam, mintha hónapok óta nem mostam volna meg......

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 1.

Olyan tőle a hajam, mintha hónapok óta nem mostam volna meg......

tdorina3

2015. július 25.

Hajmosás után zsírosabb volt a hajam, mint előtte... Konkrétan nem is találkoztam még ilyen samponnal, hogy hajat mostam, és szárítás után olyan zsírosnak nézett ki a hajam, mintha egy hete meg se mostam volna...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin