Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: zsuzsanna.lorinczz, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. december 14.

Kategória:   Samponok

Aisa

2015. április 9.

Korpára nem jó, ugyanúgy 3-4 naponta mosnom kell hajat, mint bármely más sampon esetében. Balzsamot muszáj utána használnom, de még így is rettenet, mire kifésülöm a hajam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 9.

cioccolata

2013. december 8.

Most mostam vele hajat, és csupa zsír maradt a fejem. Kb. rosszabb mint előtte. :D... Na ennyit ennek a használatáról!

Update: Azóta rájöttem, hogy működik: ha legalább kétszer átmosom vele a hajam, és kétszer annyit használok, mint egy normál samponból. Ráadásul erősen kell "sikálnom" ahhoz, hogy egy kicsit legalább habosodjon. Úgy már teszi a dolgát. Hát azért elég nagy luxusnak tartom ezt, irreálisan drágára jön ki így a termék. Mindenesetre ezért kap két plusz csillagot, legalább ha nem sajnálja az ember a pénzt, akkor működik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

n.andrea

2013. október 4.

hät szämomra ez a sampon egyenlö a rettenettel, egy megvalosult remälom. tavaly nyaron probaltam, de kb 3-4szer mostam vele hajat, mert mivel semennyire sem habzott, kb locsoltam a hajamra es ki is fogyott, de amugy meg kidobtam volna. zsirosabb lett a hajam, mint a megszokott, gubancolodäsra mär nem emlekszem. szerintem hasznalhatatlan...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

jégvirág

2013. szeptember 3.

Az érdekes illata és kinézete nem zavart. A korpát nem tüntette el és a hajam olyan zsíros volt tőle másnap, mint még soha. Nagyjából mintha olajos hajpakolást tettem volna fel és elfelejtettem volna lemosni. Furcsa módon tesómnak egészen bevált ez a sampon, bár eleinte neki is zsírosította a haját, de aztán jobb lett neki, nem kellett már annyira gyakran hajat mosnia. Nekem nem volt türelmem ehhez a samponhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 3.

Lunita

2013. szeptember 3.

Egy jópár flakonnal elhasználtam,csak elég drága és aztán leszoktam róla. Amúgy semmi bajom nem volt vele, 2x samponoztam ugyan,de lenyugtatta a fejbőrt is (évszakváltáskor viszket kicsit-most is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 3.

Maniac

2013. augusztus 17.

Anyunak vettük, úgy voltam vele, hogy mert másnak nem jön be, neki még bejöhet. Később frissítek, hogy neki milyen.
Nekem zsíros a hajam, ezért én is kipróbáltam tegnap. 2-3 naponta mosok hajat, már most jó 3 napos volt, lehetett tesztelni. Lehet fura ízlésem van, de én valami hihetetlen módon imádom az illatát. Egyszer samponoztam, a megszokott samponmennyiséggel, volt már Alverdém, az is 2 és fél hónapig elég volt. Elég ragacsos érzete volt a hajamnak vizesen, de inkább megvártam, amíg magától megszárad, és milyen jól is tettem. Vizesen is könnyű volt kibontani, talán még könnyebb, mint más samponoknál. Szép a hajam tőle, nem száraz a tapintása, teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 17.

Imriful

2013. augusztus 7.

Húh, hát nekem egyáltalán nem habzott. Rosszabb lett tőle a hajam, mint hajmosás előtt komolyan! Egyébként is zsíros a hajam, de ettől meg aztán pláne gusztustalan lett :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

little.shana

2013. június 10.

Meglepődtem, hogy lehet ennyire más is egy sampon. Sajnos a "más" szó alatt most a rosszabbik jelentésére gondolok. Egyáltalán nem habzik, így fogalmam sincs hova jut és hova nem. Az illata viszont nagyon finom. Hatásról nem tudok beszámolni, én is első samponozásra használom, és másodikra előveszek egy szilikonosat.
Összességében egyáltalán nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

Összességében egyáltalán nem ajánlom!

Doreen_D

2013. május 16.

@*Broken Wings*: Na, már elfogyott a piros kupakos és egy ideje a kéket használom. Nekem nagyon pozitív tapasztalataim vannak vele. Stabilan tudom tartani a 3 naponta hajmosást, rendesen tisztít, sokáig szép a hajam. Viszont ugyanolyan bénán habzik, de mindegy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

alvingirl

2013. május 2.

Sajnos nem igazán tudtam, mit kezdjek vele, mert alig habzott, és így nem éreztem, hogy tisztított volna. Az illatát mondjuk bírtam. Kétszer szoktam mindig hajat mosni, az első mindig ez volt, a második meg egy jobban habzó, így fogyott el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin