Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. június 9.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Krémes édes illatú testápoló bio mandulával és bio kókusszal. Vegán termék.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

AVoracsek

2020. október 19.

Az illata miatt vettem meg elsősorban, amiről utóbb kiderült, hogy cseppet sem túl tartós. Ráadásul a bőrömet sem hidratálta eléggé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

Tvylvis

2018. május 4.

A felhalmozott testápolóhalomnak köszönhetően most jutottam el a tavaly nyári limitált kiadás végére. Viszont a márka sokszor csomagolja újra a termékeit, fel fog ez bukkanni még valamikor :-). Egyébként bukkanjon csak fel, kifejezetten jó termék. Én személy szerint általánosságban is szeretem az Alverde testápolóit, ez pedig egy elég jól sikerült darab lett. Őszintén szólva én sem a kókuszt, sem a mandulát nem érzem ki belőle, inkább csak egy - talán túlságosan is - édes, krémes, tejes illatot. Jól eloszlatható kence, és maradéktalanul, gyorsan beszívódik. Tavasszal, nyáron kifejezetten jó ez a könnyed állag. Rendszeres használattal kellőképpen hidratál is. Kap egy ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 4.

tric

2018. március 4.

nagyon nagyon finom illata van, könnyen kenhető, nem ragadós és kellőképp hidratál télen is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 4.

ditke838

2017. november 2.

Nagyon jó az illata, szerelem. Kellően ápol, jól beszívódik, OK összetevők, kicsit sok a glicerin, de nem szárít még kategória. Kicsit gyorsan fogy nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

krisztanem

2017. október 22.

"Véletlenül" vettem nyáron, mert tusfürdőnek néztem, sőt egy darabig annak is használtam. A kedvencem lett testápolóként is, végre nem egy tucat alvedre illat, hanem mennyei édes kísértés, szuper hidratáló tulajdonságokkal. Kár érte, hogy csak pillanatokig lehetett kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 22.

englishbulldog

2017. augusztus 27.

Nekem sárgabarack illata van. Nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Nekem sárgabarack illata van. Nagyon elégedett vagyok vele.

Gardana

2017. augusztus 12.

Nagyon jó ez a testápoló,egyedül csak az illata fura először.Olyan,mintha valami likőrt kennék magamra,de egy negyed óra után nagyon finom süti illatom lesz,ami pár óra múlva már csak nagyon halványan érezhető.
Tökéletesen beszívódik és nem izzadom le.Hosszútávon hidratált tőle a normál bőröm.
Mi kell még?:)

3-4 év után először most vettem újra Alverde termékeket.
Egyszerűen besokallt a bőröm a sok mindenféle vicik-vacak kencétől.Szép lassan leváltottam mindent Alverde kozmetikumokra és látványosan szebb lett a bőröm is és a hajam is.Úgy tűnik nekem ez a márka a megmentőm.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Mi kell még?:)

3-4 év után először most vettem újra Alverde termékeket.

hessviky666

2017. augusztus 4.

Az Alverdés termékek közül is megválogarom,hogy melyik landoljon a kosaramba,mert azért be szokott figyelni egy két neccesebb összetevő. Ez is majden röppent vissza a polcra a 2. helyen csücsülő alcohol miatt,azonban annyira ellenálhatatlan illata volt,hogy adtam neki egy esélyt.
A 4. használat után vettem is a következő flakonnal,mert a hidratálási képessége is fantasztikus. Gyorsan beszívódik, selymes állaga van és az illata fenomenális. Félelmeimmel ellentétben semmi bőrproblémát nem okozott. A nyaralásokra vittem magammal. Kár,hogy limitált szériás csak. Ajánlom mindenképpen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

jkrisztie2

2017. július 13.

Nagyon finom, kellemes mandulás, picit kókuszos az illata, valamire nagyon emlékeztet. Jó az állaga, szép összetevők. Engem az alkohol sem igazán zavar benne. Picit lassan szívódik be, de nem baj, mert tudom, hogy natúr kozmetikummal kenegetem magam. Amíg látom, venni fogom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

Black Fairy

2017. július 13.

Nagyon gyorsan beszívódik, kellemesen hidratál, vegán, jó az állaga, minden jó lenne...
De annyira kellemetlen alkoholos mellékillata van, hogy hányingerem lett tőle - és még csak nem is ittam a szagolgatás előtt, hogy esetleg azért lenne érzékeny rá az orrom vagy valami...A bőrön szerencsére ez nem érződik, csak a kellemes édeskés illat, és az se túl tartós, de komolyan Alverde? Alkohol a második helyen egy testápolóban?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Antioxidánsok: Tocopherol