Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szzh01, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

A visszazsírosító hatású shorea vaj és a bio shea vaj intenzíven hidratál és ápol. A szőlőmag olaj, valamint a bio lime és echinacea kivonat ápolja a lábakat. A lime, citromverbéna és a kúpvirág illatkompozíciója friss energiával tölt fel.

Cukorbetegek számára is alkalmas.

Mano1234

2017. április 12.

Imádom ezt a krémet. A száraz lábaimat pár nap alatt puhává teszi. Nem szívódik be túl gyorsan úgyis csak este használom, reggelre nem marad ragacsos. Számomra eddig ez a legjobb lábkrém 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Noncs

2017. április 1.

Minden este használom, utána zoknit húzok rá. Egy hét alatt szépen rendbe tette az én extrém száraz lábaimat. Télen amplyan univerzális krémnek is ezt használtam, arra is nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

EvaCs

2017. március 27.

Nem törődöm eleget a lábaimmal úgyhogy gondoltam kipróbálom őt, hátha akkor gyakrabban eszembe jut.. Mivel nem olvastam hogy ez nagyon száraz bőrre való ezért nem tudtam miért szívja be olyan nehezen a bőröm.. Mostmár tudom.. Az illata nagyon erőteljes, lefekvés előtt vetem be.. Az ára nagyon kedvező, és a nagy kiszerelés szerintem egy évig elég lesz.. Viszont személy szerint ez a citromos illat nem fog meg annyira, legközelebb valami könnyedebb illatot választanék.. Valami virágillatot.. Az alverde termékcsaláddal elégedett vagyok, eddig minden terméküket szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 27.

Tincs12

2017. március 25.

Szörnyen száraz bőröm van, és ez a kis csoda helyreállította a talpamat. Nincs bőrkeményedés, érdes felület többé. Külön plusz pont, hogy finom az illata és nagyon gyorsan beszívódik, így nem kenek össze vele semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

eperturmix

2017. március 3.

Mivel önkéntelenül,de én is csatlakoztam a 'fiatalon öregasszony lábbal' nevű,de annál kevésbé boldog csoporthoz,nagyobb hangsúlyt kell fektetnem alapjáraton a lábamra,mint általában.A vastag és fájdalmas bőrkeményedés,nem szexi.
Mindennap használok lábkrémet,reszelőt,heti egyszeri sós vizes áztatást,így jól tartom a frontot,de közeledik a nyár,na arra leszek én igazán kiváncsi.
Jelenleg neutrogenat használok,ezt viszont kb 500 Ft-ért adták leárazva a dm-ben,úgy voltam vele,nagy veszteség nem ér,kidobni nem fogom úgyse hacsak nem árt,a neutrogenamat őrizgetem,itt ahol én lakom nem kapni,azt majd akkor használom az áztatás után,ezt meg mindennap,ebben úgyis dögig van.
Az illata egy az egyben lime-os calippo jégkrém.Hiába vannak más lime-os dolgok,nekem ez az egy ugrik be rá,rögtön.
Az állaga nagyon jó,már belenyúlni is szeretek,se nem kemény,se nem túl lágy...csúcs!Kicsit nehezen szívódik be,de nem zavar,zoknit húzok rá úgyis.Szépen puhítja a lábam,jó érzés neki,és nem úgy van az,hogy másnapra puff,újra száraz,bőrkés lábbal vagyok,következő krémezésig kitart.
A tégelyben rengeteg van,amúgy lehet ez polipoknak készült,a 8 csápjukra...sose fogy el.De annyi baj
legyen!Így leárazva meg szavam sincs.Szóval jó a cucc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

legyen!Így leárazva meg szavam sincs.Szóval jó a cucc.

jkrisztie2

2017. február 21.

Állaga, hatása talán ugyanaz, mint a mandulafenyős, shoreavajas volt, amit egyszerűen imádtam. Nagyon sajnáltam, hogy kivonták. Ennek a krémnek citrusos, "alverdés" illata van, nem rossz. Szép puhává , illatossá varázsolja a tappancsokat. Hatalmas adag van a tégelyben. Ár-érték arányban szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 21.

Please

2016. október 5.

Nagyon könnyen kenhető, az illata is csodás, nagyon friss. Jól beszívódik, nem allergizál. Ár/érték arányban tökéletes választás! Egyébként ez egy nyári limitált kiadás volt, nem tudom, hogy lesz-e még belőle. Én nagyon szerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

v.szilvia789

2016. július 24.

Az elődjét sokáig használtam, ezt is csak azért vettem meg, mert a másik megszűnt. Nem lett sajnos a méltó utód belőle, mert zsírosabb, tovább kell masszírozni, hogy beszívódjon. Az illata sem olyan kellemes, inkább szúnyogirtóra emlékeztet. A hatása sem egyenlő az előzővel, így nem vagyok vele kibékülve, ha elfogy nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 24.

CamomilleRose

2016. május 12.

Frissít, erősen hidratál, ennél jobbat a lábaim nem kívánhatnának. Általában este használom. Ha extra hatást szeretnék elérni, még egy zoknit is húzok a bekrémezett lábaira. Reggelre teljesen beszívódik, pihe-puha az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 12.

allebag2

2016. május 5.

Teljesen jó lábápoló vaj, lelkesen használom szinte minden nap. Sűrű, zsíros, de viszonylag jó beszívódó képességű, kiválóan hidratáló, és nagyon kellemes, citrusos illatú krém. A száraz bőr csodaszere. Én simán használom egész testre is, ha arról van szó. Sőt, amikor 1-2 szárazabb foltot veszek észre az arcomon, este vékonyan bekenem, és reggelre nyoma sincs a szárazságnak. Ár-érték arányban is príma a cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 5.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract