Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szzh01, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

A visszazsírosító hatású shorea vaj és a bio shea vaj intenzíven hidratál és ápol. A szőlőmag olaj, valamint a bio lime és echinacea kivonat ápolja a lábakat. A lime, citromverbéna és a kúpvirág illatkompozíciója friss energiával tölt fel.

Cukorbetegek számára is alkalmas.

jirka

2016. február 19.

Elhasználtam egy dobozzal. Minden este használtam, nagyon picit hidratált. Az illatát szeretem, de nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 19.

magichand

2016. február 3.

Ebből miért tudjak kihagyni a piros pöttyös összetevőket, ha a makadámdiós testvajból nem? :/
Erős citromos illat, igazi testvaj állag, szuper bőr puhító, sőt hogy el tudjam használni lejárat előtt a lábszáramra is kenem. Epilálás után se csíp! Tökéletes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 3.

bYou

2016. február 2.

A jó vélemények miatt befektettem én is egyre. Ez az első Alverde termékem. Már a csomagolás is megfogott, az illata valami fantasztikus, és olyan puhává varázsolta a kiszáradt lábinkóimat... :) Csoda egy termék, pláne ennyi pénzért :) Imádom!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

Lina1105

2016. január 30.

Mikor fél éve elkezdtem dolgozni (állómunka), olyan szép bőrkeményedések nőttek a lábamra, hogy öröm volt nézni. A reszelő már nem volt elég, így bevetettem ezt a krémet. Már 1 nap után látható volt a pozitív változás, de 4-5 nap használat után a sarkaim ismét pihe-puhák lettek! Csoda ez a krém! Azóta is szinte mindennap használom, és még a negyede sem fogyott el! Az illata meg csak hab a tortán! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

babyface

2016. január 24.

én is a mandulafenyős verziójára vadásztam sikertelenül de ez szinte ugyanazt tudja mint az elődje, nekem az illata sem sokban különbözik. :) hatalmas testre való adagot kapunk nagyon jó áron csak győzzem használni. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

laurilla

2016. január 23.

A mandulafenyős változatra vadásztam, sikertelenül. :-( Szerintem megszüntették! Gondoltam akkor gyere haza velem te. Nem csalódtam benne. Kellemes frissítő illat és hatás. Gyógyír a száraz sarokra, kényeztetés a talpaknak. Eddig nem használtam lábkrémet, de most már fogok. (Őt!!) Ha a kezemre kenem reggel délutánig nem szárad ki, a kezem sem. Pedig gyakran mosok kezet, úgyhogy nálam kézkrémnek is bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 23.

Morci

2015. december 3.

Én is a mandulafenyőset kerestem, de úgy tűnik, azt sajnos már nem lehet kapni. Ez szerintem tök ugyanazt tudja, mint az elődje, csak annak sokkal jobban bejött az illata. Ár/érték arányban nagyon jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 3.

emcuscicus666

2015. november 19.

A mandulafenyos kenceert indultam, de csak ezt talaltam, amit vegul nem banok. :) Alapos sarokreszeles utan es mindennapi hasznalat mellett elfelejthetem a borkemenyedest es a csunya, szaraz labakat. Ez hatalmas szo, mivel egesz nap talpon vagyok, igy a labaim hatalmas megterhelesnek vannak kiteve. De ok, minden fizikai szabaly ellenere puhak, apoltak, selymesek meg a nap vegen is. Biztos vagyok benne, hogy nem fogom levaltani egy jodarabig. Az illata plusz pont, frissito es kellemes. Nagyon jo termek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract