Alverde

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: Hencida, Módosítva: 2013. december 18.

Elősegíti a szemhéjpúder könnyű és pontos felvitelét és megakadályozza, hogy a púder megüljön a szemhéjredőkben. Hosszantartó és intenzív színhatást ad a szemhéjpúdernek.

shual

2019. szeptember 2.

Smink ügyekben teljesen kezdő padavanként e termék használatakor meg voltam győződve róla, hogy én csinálok valamit rosszul. De többszöri próbálkozás árán sem sikerült működésre bírnom. Ha csak nagyon apró adagot próbálok finoman felvinni, az is úgy (és pont olyan formában!) pereg le, mint amikor fél odalnyi ceruzával írt fogalmazást kellett kiradíroznom a füzetemből rotring radírral alsós koromban... És percekig porolja az ember a lapról a grafittól eszürkült kis gumi kukacokat - na ugyanilyen élmény ennek a 'szemhéj alapozónak' a használata.
(És különben is minek van még ebben is illatanyag? Nem ér el odáig az orrom... más meg nem fogja a szemhéjamat szagolgatni (?))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

HDorina

2019. május 28.

Könnyen adagolható a tubusból. Vékony rétegben vittem fel, majd elkezdtem a szemhéjpúdert eldolgozni a szemhéjon. Nagyobb tartósságot nem vettem észre vele, mint nélküle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Csipetke

2019. április 25.

Mikor kipróbáltam az első kérdésem az volt, hogy ez meg mi? Nem használtam még sosem szemhéj alapozót de ebbe jól belenyúltam így elsőre.. Alig akart kijönni a tubusból, mikor sikerült belőle kicsikarnom akkor kb a tubus fele szerintem ki is jött. Valami sűrű kenhetetlen barna trutyi aminek borzalmas illata is van ráadásul. Merészen az egyik szemhéjamra felkentem belőle egy kicsit de kár volt. Ahogy felkentem úgy töröltem is le róla illetve jött magától is ilyen kis darabokban, kis kukackákban. Szóval használhatatlan sz...r. Ritkán mondok ilyet, főleg egy sminktermékre de ez egy forintot nem ér. Eddig is meg voltam ilyen termék nélkül szerintem ez után is megleszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

ziza27

2019. március 22.

Nincs szívem kidobni, pedig sajnos megérdemelné. Nagyon nehéz eldolgozni, mert egy icipici pöttynyi mennyiséget is sokáig kell kenegetni, hogy eltűnjön és ne maradjon 10 árnyalattal világosabb a szemhéj. Így aztán évekig elég a termék. Valamivel tartósabb a szemhéjpúder, ha előtte használom, ezért kap 2 csillagot, de a szemhéjtus pl. nagyon nehezen fut rajta. Nem éri meg, ehhez drága. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

MartiWindisch

2019. január 11.

Rettenetes! Nemhogy nem akadályozza meg hogy a szemfesték megüljön a redőkben, de egyenesen elősegíti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

farkas.timeazsofia

2018. október 8.

Sajnos nekem is le kell pontoznom ezt a szemhéjalapozót, mert amellett, hogy semmit nem csinál, nem is lehet rendesen felvinni. Akármilyen keveset teszek, kukacosodik. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 8.

Leander

2018. július 28.

Eleve nem éreztem valami hatékonynak, de végül az tette be nálam a kertkaput amikor hirtelen, egyik napról a másikra - feltehetően megromlott pedig nem volt meg olyan régen (persze ki tudja, hogy a boltban mennyit állt...) - nagyon folyós lett az állaga, így azonnal kifolyt belőle nagyobb mennyiség, bele a szemembe és csípett, kipirosodott rendesen. Persze ez megelőzhető lett volna, ha szivacsra teszem és onnan viszem fel, de mivel korábban működött úgy, hogy közvetlenül a szemhéjamra viszem fel, így nem számítottam semmi hasonlóra. Mindez ráadásul a kisfiam keresztelőjének reggelén, amikor szerettem volna minél kevésbé a meggyötört, kialvatlan kismama benyomását kelteni, és persze időprésben is voltam... Mindenesetre a cucc repült a kukába - maradok az Artdeco sminkalapnál, az még sosem hagyott cserben, pláne nem így...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 28.

Yuyu

2018. július 4.

A termék több használat után szétválik így ha reggel kiakartam nyomni egy adagot mindig egy átlátszó vizes löty jött ki... Nem is kell részleteznem hogy ez reggel egyáltalán nem praktikus, de emellett még a csomagolása is előnytelen ,mert nem lehet rendesen szabályozni a mennyiséget, így a legkisebb nyomásra is nekem rengeteg termék jött ki. Tartósság szempontjából átlagos, ugyanolyan ,mintha egy korrektorral alapoztam volna le a szemhéjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Katia88

2018. május 31.

Jesus, ezt még lehet kapni????? Én időszámításunk előtt vettem, mikor még alig volt drogériás alapozó, drágábbra meg nem mertem beruházni. Nah már most ezt két-három használat után dobtam is ki a kukába. Kukacosodik, nem tartja a sminket, sőőőtn nem is lehet rá sminkelni !!! :) Szóval részemről NO GO ZONE

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Dinadino

2018. április 6.

Első szemhéjpúderbázisom.
Jó illat. Bőrszínű, mint egy korrektor. Ecsettel felkenni nem jó, ujjal a legszebb a felvitel. Jó minőségű szemhéjpúder sokáig rajta marad. A felkenés után rögtön dolgozni kell rajta, mer ha megszárad, beszívódik, a szemhéjpúder nem "ragad" bele, és akkor semmit se ér.
Nekem nagyon bejött. Újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 6.

Első szemhéjpúderbázisom.
Nekem nagyon bejött. Újravevős.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate