Alverde

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 14.

Folyékony, extra könnyed állagú alapozó E-vitaminnal, őszibarack kivonattal és bio jojoba olajjal. Pipetta applikátorral. Vegán termék.

3 árnyalatban kapható

kisszandi

2020. április 23.

Ár-érték arányban rendben van. Illata egy kicsit fura, de tökéletesen fed. Nem okoz pattanásokat. Nem zsírosítja a bőrt. Minimálisan szárít, de ez pont jó mert az esetleges pattanásokat nekem leszárította. Én csak ajánlani tudom, de úgy tudom leálltak a gyártásával közel féléve. Sajnálom, sokáig ezt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

dora3311

2020. február 20.

Sajnos nekem nem jött be... a fedése gyenge, két rétegben kell felvinni, és még így is napközben már szinte alig látszik. Folyós, azonban nagyon hamar megszárad, gyorsan kell vele dolgozni. Mitesszereket, pattanásokat nem okozott, ez plusz pont, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

veniko12

2019. november 19.

Nekem bevált ez az alapozó, pedig elég érzékeny a bőröm. Szépen fed és könnyű vele dolgozni ha eltaláljuk a megfelelő mennyiséget. Az ára pedig elég baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 19.

Szandricsek

2019. július 14.

Bár idegenkedtem a folyékony alapozóktól, az Alverde termékek felé megvolt a bizalom, és kiárusításos volt. Kétszer próbálkoztam a felvitelével. Az illata kellemes, de sajnos kukacosodik, nem tudtam rendesen eldolgozni, és nem is fedett egyáltalán. Azért adtam időt neki, szépen befejeztem púderrel, egyebekkel a sminkelést. Viszont olyan rendellenes színt, meg fényt adott (01/porcelain beige - ami illett is pedig hozzám), a végén meg mintha csúszott volna le az arcomról. Sajnos nálam kuka, pedig annyira szerettem volna szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 14.

Moony

2019. június 20.

01es árnyalatban vettem kiárusításon, remélem nem fog megszűnni, bár amennyi egy üvegben van, szerintem életem végéig kitart. Nem használom egész arcon, csupán korrektorként a problémás helyeken. Nagyon jól fed, zsíros bőröm mattítja. Az állaga tényleg elég folyékony, de én épp ezért (is) szeretem, könnyű eldolgozni. Kőpúderrel szoktam befejezni a műveletet. Nálam ötös, bár lehetne kissé enyhébb az illata, ennyi parfüm fölösleges egy ilyen termékbe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

fanniekoo

2019. május 4.

Akciósan vettem. Megtetszettek az összetevők és a pipettás kiszerelés. Az illata nagyon tetszik. Az állaga túl folyékony és nagyon hamar megszárad emiatt nagyon nehéz eltalálni a mennyiséget és nehéz eldolgozni szép egyenletesen. Sőt! Inkább lehetetlen. Kár érte, de sajnos nem lesz újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

Sajtkrem

2019. április 29.

Tipikus "alverdés" illata van, amit én nagyon szeretek, és az üvege is szép, szívesen vettem meg, mert amúgy is szeretem a természetesebb kozmetikumokat, és a dm-ben a kezemen kipróbálva tetszett. Viszont az arcomra kenve kis mennyiséget semmit sem fed, viszont olajosan fényesnek tűnik a bőröm, ha többet kenek fel, akkor pedig csomósodik, kb. undorító lesz, mintha temperával próbálnék alapozni. Ez azoknak a ritka termékeknek az egyike, amit még sajnálatból sem használok el, az első alkalom óta érintetlenül csücsül az asztalomon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

Alka

2019. április 9.

A 02 árnyalatában találtam akciósat. Gondoltam kipróbálom. Kicsit világos a bőrömnek, de elmegy... Az illatát szeretem. A kiszerelése borzalmas. Maga az alapozó nem lesz a kedvencem. Egyáltalán nem fed szépen, maszk hatása van. Mégis valamiért még próbálkozok vele. Egyenlőre 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

norc96

2019. április 3.

Nem vagyok egy nagy sminkelős, de mostanában az arcom állapota sajnos megköveteli magának az alapozót, ha konfortosan akarom érezni magam benne. Mindenképpen naturkozmetikumot akartam, ha lehet nem csillagászati áron.
Akinek csak az egységesebb arcbőrért van rá szüksége, annak simán lehet, hogy jó, de az achnekat és hegeket nem fedi el, korrektorral sem (abból sem találtam meg még a megfelelőt), gyorsan szárad, nehéz vele dolgozni. A pipettájához alkalmazkodom egyenlőre így tudom megfogalmazni :D Mikor kihúzom rengeteg termék van a külsejét, azt szoktam használni(, nem is tudom a pipettája egyáltalán milyen) ugyanis ha nem szedem le onnan visszatevéskor felkenődik mindem az üvegcse oldalára és gusztustalan lesz.
A hámló területeket kihangsúlyozza, valamint nekem a homlokomon és az orrm alatt/ száj fölött használhatatlan.
De plussz pont az üveg kiszerelésért!
Összességében: elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 3.

De plussz pont az üveg kiszerelésért!
Összességében: elmegy.

Agneshoffer

2019. március 25.

Kidobott pénz. Túl híg, túl narancsos a színe és nem lehet szépen eldolgozni. Ez a pipettás megoldás is fura.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate