Alverde

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 14.

Folyékony, extra könnyed állagú alapozó E-vitaminnal, őszibarack kivonattal és bio jojoba olajjal. Pipetta applikátorral. Vegán termék.

3 árnyalatban kapható

Ár: 500 Ft , Eladó: Dhewilgirl
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel XI. kerület, Boráros; előreutalás után postán/Foxposttal küldöm
Ár: 900 , Eladó: kockasfulu
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen, postán vagy foxposton (a vásárló által állt költséggel, előreutalás mellett)
Szandricsek

2019. július 14.

Bár idegenkedtem a folyékony alapozóktól, az Alverde termékek felé megvolt a bizalom, és kiárusításos volt. Kétszer próbálkoztam a felvitelével. Az illata kellemes, de sajnos kukacosodik, nem tudtam rendesen eldolgozni, és nem is fedett egyáltalán. Azért adtam időt neki, szépen befejeztem púderrel, egyebekkel a sminkelést. Viszont olyan rendellenes színt, meg fényt adott (01/porcelain beige - ami illett is pedig hozzám), a végén meg mintha csúszott volna le az arcomról. Sajnos nálam kuka, pedig annyira szerettem volna szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 14.

Moony

2019. június 20.

01es árnyalatban vettem kiárusításon, remélem nem fog megszűnni, bár amennyi egy üvegben van, szerintem életem végéig kitart. Nem használom egész arcon, csupán korrektorként a problémás helyeken. Nagyon jól fed, zsíros bőröm mattítja. Az állaga tényleg elég folyékony, de én épp ezért (is) szeretem, könnyű eldolgozni. Kőpúderrel szoktam befejezni a műveletet. Nálam ötös, bár lehetne kissé enyhébb az illata, ennyi parfüm fölösleges egy ilyen termékbe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

fanniekoo

2019. május 4.

Akciósan vettem. Megtetszettek az összetevők és a pipettás kiszerelés. Az illata nagyon tetszik. Az állaga túl folyékony és nagyon hamar megszárad emiatt nagyon nehéz eltalálni a mennyiséget és nehéz eldolgozni szép egyenletesen. Sőt! Inkább lehetetlen. Kár érte, de sajnos nem lesz újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

Sajtkrem

2019. április 29.

Tipikus "alverdés" illata van, amit én nagyon szeretek, és az üvege is szép, szívesen vettem meg, mert amúgy is szeretem a természetesebb kozmetikumokat, és a dm-ben a kezemen kipróbálva tetszett. Viszont az arcomra kenve kis mennyiséget semmit sem fed, viszont olajosan fényesnek tűnik a bőröm, ha többet kenek fel, akkor pedig csomósodik, kb. undorító lesz, mintha temperával próbálnék alapozni. Ez azoknak a ritka termékeknek az egyike, amit még sajnálatból sem használok el, az első alkalom óta érintetlenül csücsül az asztalomon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 29.

Alka

2019. április 9.

A 02 árnyalatában találtam akciósat. Gondoltam kipróbálom. Kicsit világos a bőrömnek, de elmegy... Az illatát szeretem. A kiszerelése borzalmas. Maga az alapozó nem lesz a kedvencem. Egyáltalán nem fed szépen, maszk hatása van. Mégis valamiért még próbálkozok vele. Egyenlőre 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

norc96

2019. április 3.

Nem vagyok egy nagy sminkelős, de mostanában az arcom állapota sajnos megköveteli magának az alapozót, ha konfortosan akarom érezni magam benne. Mindenképpen naturkozmetikumot akartam, ha lehet nem csillagászati áron.
Akinek csak az egységesebb arcbőrért van rá szüksége, annak simán lehet, hogy jó, de az achnekat és hegeket nem fedi el, korrektorral sem (abból sem találtam meg még a megfelelőt), gyorsan szárad, nehéz vele dolgozni. A pipettájához alkalmazkodom egyenlőre így tudom megfogalmazni :D Mikor kihúzom rengeteg termék van a külsejét, azt szoktam használni(, nem is tudom a pipettája egyáltalán milyen) ugyanis ha nem szedem le onnan visszatevéskor felkenődik mindem az üvegcse oldalára és gusztustalan lesz.
A hámló területeket kihangsúlyozza, valamint nekem a homlokomon és az orrm alatt/ száj fölött használhatatlan.
De plussz pont az üveg kiszerelésért!
Összességében: elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 3.

De plussz pont az üveg kiszerelésért!
Összességében: elmegy.

Agneshoffer

2019. március 25.

Kidobott pénz. Túl híg, túl narancsos a színe és nem lehet szépen eldolgozni. Ez a pipettás megoldás is fura.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Bogci0814

2019. március 22.

600 Ft.-ért vettem akciósan, a pipettás kialakítása borzasztó...az illata nagyon erős és természetellenes. Nekem nagyon szárítja a bőröm.
Vastagon aláhidratálva használható. Elhasználom, de biztosan nem veszem újra, főleg nem teljes áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

Csipetke

2019. március 22.

A 01-es világosabb színt választottam, ami szerintem nyárra esélytelen lesz, de most még tudom használni. Mondjuk nyáron inkább BB vagy CC krémet szoktam felvinni. A használatával meggyűlik a bajom. Nekem a pipettába konkrétan semmi nem kerül hiába nyomkodom a tetejét. Azt használom fel ami kívül rajta marad azt igyekszem eloszlatni az arcomon egyenletesen. Gyorsan kell vele dolgozni, szerintem gyorsan szárad és ráadásul még nehéz is eldolgozni. Az a szerencséje, hogy van egy szuper blender-em amivel nedvesen szépen működik. Ha már fent van egy közepes fedést biztosít, ami nekem így elég. Nem szárítja a bőröm, és kibírja az egész napot. Korrektorral szépen össze lehet dolgozni nem marad foltos, szépen megy rá a highlighter, pirosító,bronzosító és a púder is. (persze nem egyszerre) Nem másznak el, szépen tartja őket. Talán még egy kicsit hidratál is. Összességében nem gondolom, hogy rossz lenne, de még egyszer nem nyúlnék érte, hogy ezt vegyem meg. Egyébként ez az első pipettás alapozóm, ez előtt sosem volt. Ettől függetlenül nem mondok le erről a kiszerelésről, mert amúgy tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

igob

2019. március 7.

Sajnos én sem tudok áradozni erről az alapozóról, pedig szerettem volna.. az összetevők és a kiszerelés elcsábított. Tulajdonképpen, ha ez egy hidratáló lenne, még szerelem is lehetne, de alapozónak borzalmas. Lehetetlenség szépen eldolgozni, nekem még más alapozóval is küszködés. Úgy nézek ki a végén, mint egy foltos hiéna. A három csillagot az állaga miatt adom, mert nagyon jól hidratálja amúgy a bőrt, puha lesz felkenés után. De ennyi sajnos a pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0