Alverde

Ár:   1500 Ft (szett)   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bernadettu, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Ár:   1500 Ft (szett)
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Limitált kiadás

Ajándékcsomag részeként kapható. Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószereket, ásványi olaj alapú összetevőket. Vegán.

Lilien3

2018. november 24.

Azonnal pihe puha lett tőle a bőröm,én is meglepődtem de tényleg szuper.Az illata az elsőre érdekes de mégis kellemes,nem tolakodó.Abszolút újravenném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 24.

bernadettu

2018. október 1.

Azért vettem mert limitált és bíztam benne, hogy egy kismamáknak szánt termék nem fog kiütéseket okozni, és nem csalódtam. Fehér színű, viszonylag sűrű krém. Az illata kicsit émelyítő, viszont ebben a hidegben tökéletesen hidratálja a kezemet. Gyorsan beszívódik, de hagy egy kis olajos réteget a bőrön. Ez az első amit a szettből próbáltam és egyedül az illata ami nem szimpatikus, bár igaz, hogy nem erőteljes, de számomra émelyítő, emiatt nem venném újra, de ha még látok a boltban vmi hasonlót akkor nem kizárt, hogy megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate