Alverde

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kudika, Módosítva: 2018. december 20.

Kategória:   Sminkek szájra

A Metal/Matt szájfény az Alverdétől bemutat egy egyedi kombinációt, mely tökéletes külalakot kölcsönöz a szájnak. A folyékony összetételének köszönhetően jó a takaró képessége és az ajkaknak púderes-matt hatást kölcsönöz. Ugyanakkor a metál pigmenteknek köszönhetően ragyog.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Kingus.hu

2020. december 8.

Ez illata eléggé zavaró, kicsit eltúlozták. Viszont a színe nagyon szép, pigmentált és szép csillogó. Nem sokszor nyúlok érte, de ha igen megvagyok vele elégedve. 4 csillag, az illata miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 8.

Csipetke

2019. augusztus 21.

Eszméletlen szép színe van szerintem. Könnyű felvinni, pont annyi lesz az applikátorán amennyi nekem kell. Gyorsan szárad és nem hagy ragacsos nyomot. Nagyon szépre szárad olyan matt, de szép kicsit csillogós is. Nekem nagyon tetszik ez a formula szívesen kipróbálnám más színben is. Engem a szaga sem zavart nem is azzal voltam elfoglalva igazából. Sokáig fent is maradt és szépen kopott nem lett csúnya foltos.
Szuper terméket vettem jutányos áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Szuper terméket vettem jutányos áron.

rcsennge

2019. január 2.

Az illata... vagy szaga valóban nem a legjobb.

DE!

Nekem 7 órát simán kibírt (2 rétegben kentem fel az erősebb színhatás miatt), utána is csak egyetlen egyszer korrekcióztam, miután ettem. Egyébként ivás- és csókálló!
Nem szárít, és este le lehet mosni anélkül, hogy jönne vele együtt a bőröd.
Nyilván, senki ne várja tőle azt, hogy olyan lerobbanthatatlan legyen, mint a Kylie vagy bármelyik "normál" tartós, folyékony rúzs - megjegyzem, azokat én nem is szerettem, mert semmivel nem jöttek le -, viszont remek alternatíva a természetes kozmetikumok között.

4 csillag, de csak mert az illata tényleg nem jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

Az illata... vagy szaga valóban nem a legjobb.

DE!

Nem szárít, és este le lehet mosni anélkül, hogy jönne vele együtt a bőröd.

4 csillag, de csak mert az illata tényleg nem jó.

Kudika

2018. december 14.

Nem vagyok elégedett! A saját számra nem tudtam rendesen felvinni, szó szerint lecsúszott róla. Néhány részen megmaradt rendesen, de a legtöbb felületen nem maradt meg. Úgy néztem ki, mint egy kisgyerek, aki összecsokizta a száját. Hiába próbálkoztam többször is, mindig ez volt a vége :( Biztosan velem van a hiba, mert a testvérem gond nélkül felkente az övére...
Szerintem büdös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Szerintem büdös!

Antioxidánsok: Beta Vulgaris (Common Beet) Root Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Hydrolyzed Corn Starch, Lactic Acid, Sodium Lactate, PCA Ethyl Cocoyl Arginate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Sorbitol h 1 1

cékla gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a cékla gyökere gazdag forrása az antioxidánsoknak.