Alverde

Ár:   €3.25   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. június 21.

Ár:   €3.25
Kategória:   Testápolók

Organikus gazdálkodásból származó aloe vera és értékes növényi olajok ápolják és nyugtatják a napozástól igénybe vett bőrt. Kifejezetten az irritált bőr igényeinek megfelelően összeválogatott hatóanyagai, mint növényi glicerin, shea-vaj, olíva-, napraforgó- és szója-olaj helyreállítják a bőr nedvességtartalmát és rugalmasságát. Könnyen és gyorsan felszívódik, anélkül, hogy zsíros réteget hagyna, rendszeres használata kellemes, ápolt érzést nyújt a szépen lebarnult bőrnek. Vegán.

Mars93

2018. július 22.

Én nagyot csalódtam benne, pedig a márka termékeit alapvetően imádom.
Felkenésnél még friss illata van, de miután beszívta a bőröm, azután halolaj-szerű illatot áraszt... nem valami kellemes. De még elviseltem volna, ha tényleg 24 órán keresztül hidratálta volna a bőröm. Sajnos nem tette... :( Kézkrémnek talán el tudom használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Én nagyot csalódtam benne, pedig a márka termékeit alapvetően imádom.

p.monicica

2016. július 19.

Ma megvettem ezt a testápolót.
Sokkal jobban tetszik mint az elődje , annak nem bírtam elviselni a szagát.
Ennek enyhe citromos nívea illata van.
Nem sűrű ,lágy könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 19.

Ma megvettem ezt a testápolót.
Sokkal jobban tetszik mint az elődje , annak nem bírtam elviselni a szagát.
Ennek enyhe citromos nívea illata van.
Nem sűrű ,lágy könnyen beszívódik.

Antioxidánsok: Tocopherol, Schizandra Sphenanthera Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

A schisandra gyümölcs kivonata. A CosIng besorolása szerint antioxidáns, bőrkondícionáló, bőrvédő, és szeborrea ellenes hatása van. Ázsiai kutatások szerint állítólag segít megvédeni a bőrt a nap káros sugarzásától. (Önmagában nem fényvédő szer.) Segíti a napsugárzás vagy szél által károsodott bőr regenerációját, valamint segíti a bőrt nedvességének megtartásában.