Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2012. május 20.

Kategória:   Testápolók

Az Alverde napozás utáni testápoló összetevői, a schisandra gyümölcs kivonata,  az Aloe Vera, a glycerin és a természetes almakivonat megnyugtatják és intenzíven hidratálják a nap által irritált bőrt. At E-vitamin véd a szabad gyökök ellen és segít megelőzni a napfény okozta idő előtti bőröregedést. Az értékes őszibarackmag olaj és shorea vaj kellemes puha és bársonyos bőrérzetet biztosítanak.

Tvylvis

2016. október 5.

Elég sok anyajegyem és világos bőröm van, így nagyon odafigyelek a napozással, szerencsére évek óta nem égtem le. Viszont strandolás, napozás után mindenképpen szeretek használni napozás utáni testápolót, jót tesz a bőrömnek. Ez a termék nekem nagyon bejött. Kellemesen híg, hűsítő állaga van, nagyon könnyen el tudom oszlatni. Az én bőröm pillanatok alatt be is szívja, nem marad semmiféle nyoma. Az illata nekem tetszik, nagyon egyedi, végre valami más. Nem mondom, hogy pótolhatatlan, más natúr márkáknak is van hasonlóan jó terméke, de kifejezetten szívesen használtam el. Újra nem fogom tudni megvenni, mert ahogy látom, ezt kivonja a DM a palettáról, de jön egy hasonló funkciójú társa. Tőlem megkapja az ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 5.

manobeka

2016. július 4.

Nem olyan jó, mint a gyerekeknek való változat, de azért nagyon jó így is. Ha használom, soha nem hámlok és elég hamar rendbe teszi a bőröm, illat ide-vagy oda. Még mindig ez a legjobb, ami hat is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 4.

adruss

2015. július 24.

Szinte minden nyáron elég rendesen leégek sokszor még naptejjel is. Több féle napozás utáni krémet próbáltam már, de nekem ez az abszolut befutó. Naponta többször is bekenem magam, és rendkívül gyorsan enyhíti az égést illetve a pirosságot. Illetve egyenlőre még a hámlást is meggátolta nekem. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 24.

Dancy08

2014. október 2.

Sikerült a nyáron vörösre égni :D gyorsan kellett valami és el rohantam a dmbe. Nem akartam mindenféle kencét magamra kenni és ezt találtam. Nehezen eldolgozható, de jó termék enyhítette a pirossàgot és hűsìtett is! Régen hauschka terméket használtam az azért jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 2.

Keats

2014. augusztus 11.

Kellemesen hűsít, napozás utána megnyugtatja a bőröm. Az illata kicsit tömény, és mindennapi testápolásra sem használnám, mert kicsit ragacsos. Nyáron viszont tényleg hasznos, a bőrnyugtató hatása miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Luca33

2014. július 18.

Ez a termék tényleg csak akkor tuti, ha napoztál, vagy úszkáltál, de akkor nagyon jól esik. A szaga nem annyira jó, ahogy arra már többen is rámutattak előttem, de azért elviselhető, mert nem marad meg sokáig. Az illatanyagokat leszámítva jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

diamia

2014. június 20.

Én is úgy jártam vele, hogy a flakonból nagyon jónak tűnt az illata, de bőrön büdi. Azért el fogom használni a nyáron, nem csak napozás után, hanem mint nyári testápoló. Kicsit ragacsos is. Muszáj volt kipróbálnom, így legalább megtudtam, milyen. Szerencsére leárazva vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

asztromélia

2014. május 27.

Flakonból megszaglászva tetszett az illata, de bőrre kenve már közel sem olyan kellemes, sőőőt, annyira nem bírom elviselni, hogy el fogom ajándékozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 27.

toth.ildi

2014. január 11.

Valóban fura az állaga, nehezen szívódik fel, minél jobban próbálja az ember magába masszírozni annál inkább habosodik, de előbb utóbb sikerül. A napsütötte bőrnek jól esik, hidratálja, az illata szokás szerint nem tetszik de nem is elviselhetetlenül rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 11.

fausztdori

2013. július 21.

Az krém eléggé nehézkes állagú, nehezen szívódik fel, jól kell bemasszírozni, de ez igazából nem is zavar különösebben. Nagyon csúnyán leégtem (nagyon fehér vagyok), valamelyes másnapra halványultam, de még van rendesen rákvörös bőr (bár ezen egy krém sem tudna egy éjszaka alatt csodát tenni). Mindenesetre lenyugtatta a forró bőröm és jól tudtam aludni.
Egyedül az illatával nem tudok kibékülni, konkrétan borzalmasnak találom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 21.

Egyedül az illatával nem tudok kibékülni, konkrétan borzalmasnak találom.

Antioxidánsok: Tocopherol, Schizandra Sphenanthera Fruit Extract

A schisandra gyümölcs kivonata. A CosIng besorolása szerint antioxidáns, bőrkondícionáló, bőrvédő, és szeborrea ellenes hatása van. Ázsiai kutatások szerint állítólag segít megvédeni a bőrt a nap káros sugarzásától. (Önmagában nem fényvédő szer.) Segíti a napsugárzás vagy szél által károsodott bőr regenerációját, valamint segíti a bőrt nedvességének megtartásában.