Alverde

Ár:   249 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. január 12.

Kategória:   Hajápolók

Bio mandula és bio argánolajjal száraz, töredezett hajra. Az alverde hajmaszk ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó argánolajat, mandulaolajat és jojobaolajat tartalmaz.

5 az 1-ben hatás:

1. könnyebb kifésülhetőség
  2. rugalmasság
  3. hajkárosodás nélküli ápolás
  4. selymesen puha haj
  5. csillogóan fényes haj.

Annai

2019. július 26.

Bátran ajánlom. Száraz hajra használom, mosás előtt, egyfajta pakolásként. Valóban életre kelti a megviselt, igénybe vett hajat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

Leander

2019. június 23.

Könnyű és kellemes a használata, jó az illata, de a hajamon kb. semmi eredményét nem láttam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 23.

AnnaR

2019. február 3.

Megvettem, mert szeretem az Alverde termékeket és mert úgy gondoltam, így a tél vége felé kell egy kis extra táplálás. Maga a termék állagra nagyon furcsa, viszont a hatása jó. Csomagolása számomra nem praktikus, ez egy kicsit negatívum, mert nekem sem olyan hosszú a hajam, hogy az egészet egyszerre el tudjam használni. De ennek ellenére jót tett a hajamnak, tetszett, ennyi pénzért nagyon megéri. Akinek vastaga szálú haja van, annak nem biztos, hogy be fog jönni, de mindenki másnak én is nagyon tudom ajánlani :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Dodi95

2019. január 11.

Impulzusvásárlás volt, de szerencsére nagyon bejött! Alig egy percig hagytam rajta a hajamon és nagyon puhává és fényessé varázsolta, újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

gmaresz

2018. december 29.

Extra száraz hajam nagyon szép fényes és puha lett tőle már az első használat után. Újravettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

Sziporka88

2018. december 28.

Egy használatra elég egy tasak a hosszú hajamra. Nagyon puha, selymes lesz a kúra után. Ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

nagydora911

2018. december 16.

A teljes mennyiséget felhasználtam, egy negyed órát állt a hajamon. Nem vettem észre nagy különbséget a végeredményben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Avokadobanana

2018. november 4.

Legjobb balzsam amit valaha használtam. Puha és fényes lett tőle a hajam, ráadásul bőven elég 3 használatra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

BlindedByLipstick

2018. július 13.

200 Ft-ért nem rossz, de hosszú, vastagabb szálú, dús hajra kizárt, hogy elég egy tasak, az én 30 szál hajamon is éppen, hogy el tudtam oszlatni. Az illata kellemes, szépek az összetevői, a hajam is kellemes tapintású és könnyen fésülhető a használata után. Nem lesz állandó része a hajápolási rutinomnak, de néha belefér, amikor nincs kedvem macerásabb hajpakolásokhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

Padlizsan7

2018. június 28.

Akkor szoktam venni, amikor úgy érzem kell egy kis extra kényeztetés a hajamnak. Fél órát szoktam rajta hagyni (néha kicsit többet) és becsavarom a hajam egy törölközőbe, nálam így szépen kifejti a hatását. Többször is újravettem már, kár hogy nincs nagyobb kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium PCA

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!