Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. június 7.

Kategória:   Hajápolók

Új összetétel hialuronsavval

Ápoló összetétel búzából származó hidratáló faktorral, amely a hajat ellátja a szükséges nedvességgel. A haj így védett a kiszáradástól és a töredezéstől. Gazdag receptúrája ökológiai gazdálkodásból származó argán- és mandula-olajjal intenzíven áplja a hajat. Különösen alkalmas száraz és göndör haj ápolására. Vegán.

Kudika

2018. április 23.

Frissítés:
Nem is olyan rossz! Lehet, hogy csak egy kis átmenet kellett a hajamnak, kezdem megkedvelni ezt a balzsamot! Kicsivel többet kell belőle használni, mint a társaiból és több ideig kell rajtahagyni.

Régi vélemény:
Teljesen felesleges felkenni a hajamra, semmi hatása nincs! Mintha csak samponnal mosnék hajat. Száradás után a hajam egy madárfészekre hasonlít, annyira szétszálazódik...Valóban sokat kell belőle felvinni, nem éppen a legjobb az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Frissítés:

Régi vélemény:

saretta

2017. február 12.

Egyetértek az előző véleménnyel, eleinte szimpatikus volt, tetszett az illata, elég sűrűnek tűnt és natúr. viszont a göndör fürtjeimet nem is tudom... szétszedte, szállt tőle a hajam és csak elnehezült. Fura, de mintha szárazabbak lettek volna a hajvégeim ezzel a balzsammal, mint nélküle. Kb felét/negyedét használtam el, utána sajnos meg kellett válnom tőle, mert csak azt sem tudtam rá mondani, hogy "egynek jó lesz".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

wboo

2017. február 8.

Eeeh. Elsőre imádtam, de azt hiszem, csak meggyőztem magam, mert az illatát nagyon szerettem. De olyan nehéz eloszlatni, hogy tök sok kell belőle, és nem is nagyon használ. Ok talán hidratál de annyira azért nem, meg el is nehezít, nem tudom, szerintem a zsírosodást is elősegíti, többet nem veszek ilyet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

BLily93

2016. november 13.

Először nagyon biztató volt a termék, kinyomáskor láttam, hogy jó sűrű állaga van, de azért könnyen kenhető a hajra, ez biztos jó lesz. Hajam vörösre festett, a végek szárazak. Sajnos ez a balzsam bizony semmit sem segített, akkor sem, ha sok ideig hagytam fenn... olyan érzés, mintha beszívta volna a haj (?), és lemosáskor nem sok balzsam jön le, de semmit nem javított a hajamon, inkább csak összekócolta, megáll az ujjam a hajamban. Amíg el nem fogy, szilikonos balzsamot is használok utána, hogy ne törjön a hajam :/ 3 csillag, mert nem rontott a hajamon, de az Alterra gránátalmás balzsamot ajánlanám inkább helyette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0