Alverde

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 14.

Ár:   1999 Ft

Alapozó és korrektor egyetlen termékben sárgabarack kivonattal és fényvisszaverő ásványokkal. Gazdag textúrája alkalmas a bőrpír, duzzanatok, egyéb bőrhibák elfedésére és szemhéjalapnak. Vegán termék.

szlilla99

2021. április 12.

Nagyon jó fedése van, viszont több szempontból sem praktikus. Nagyon zsíros, nehéz érzete van a bőrön még kis mennyiségben is, hamar átfényesedik púderrel is, és emiatt baromi könnyen el lehet mozgatni (vakarózás, ruha levételénél). Nekem kombinált bőröm van, és az államon, a homlokomon ahol zsíros, nagyon hamar átfényesedik.. Zsíros bőrre nem ajánlanám egyáltalán. Sajnos nem lett szerelem ezek miatt, de megpróbálom elhasználgatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

mucskalaura

2021. március 23.

Borzalmas az egész, maszkhatású

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 23.

Borzalmas az egész, maszkhatású

annamihaly

2021. január 6.

a legroszabb alapozó amit valaha vettem, rettentően szárít, nagyon nehéz kenni, ahogy felkened elmorzsálódik az arcodon, leheteten eldolgozni, szörnyű állag, a szagáról nem is beszélve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Miskulancia

2021. január 4.

A kiszerelése csapnivaló ezzel a kis idióta lapáttal, amivel pont csak az oldaláról és az aljáról nem lehet lekaparni az alapozót.
Ellenben ha véletlenül fejjel lefelé fordul, akkor egyszer csak valahogy tökéletesen kijön a csavaros tetején keresztül a krém!
Viszont az egész arcra nem érdemes rákenni, mert azonnal önmagam élő szobrává válok.
Én a PomPom fényvédő krémével kombinálva használom, csak az orromnál és a szememnél, úgy mutatós!
(itt is igaz a mondás, a régi jobb volt)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 4.

(itt is igaz a mondás, a régi jobb volt)

dzsuzsanna

2020. november 26.

Pozitív: jók az összetevők, ezért bátorkodtam megvenni. Jó a fedése, nekem az illata se rossz
Negatív: hol is kezdjem :) az adagolója nem praktikus. Maga az alapozó ragacsos, nehéz állagú, talán még kézzel lehet egyenletesen eloszlatni, nekem ecsettel csíkos lesz, pedig más alapozóknál nem volt ilyen gondom. Apró csillámok vannak benne, amik fénylő bőr hatást eredményeznek. Ha valami hozzáér az arcomhoz, arra azonnal rákenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 26.

rosaliestactics

2020. október 24.

Azt a hétszentségit!
Én ilyet még nem pipáltam az már biztos.
Annyira megörültem, amikor megláttam a DM polcán ezt a vegán terméket, mondván, ez érdekesen hangzik, kíváncsi vagyok mit tudtak kihozni belőle. Szóval megvettem és megbántam. Szeretek olcsó alapozókat tesztelni és természetesen mindig betartom azt a szabályt, hogy amit megvettem, azt maradék nélkül el is használom.
Na most ez egy rémálom.. vagy inkább a rémálmok netovábbja.

A szagáról a tömény akril és tempera festékek jutnak eszembe. Nekem ezzel még nem is volt problémám. Az adagoló problémás ugyanis nincs adagoló ebben a szituációban. Egy kis lapátkával kell kiszedni az anyagot, ami természetesen nem ér le az üveg aljáig...

A fedése nagyon jó, és itt meg is állt a tudomány. Nagyon durván beleül a ráncokba, sőt szétfeszíti azokat és felnagyítja még a legkisebbeket is. Körülbelül harminc perc után szürkül, gyűrődik, beleül minden zegzugba... Nem is csodálkozom, hogy nincs rajta semmilyen állítás ami arra mutatna rá, hogy hány órán keresztül bírja, ugyanis egy órán keresztül sem képes kitartani. Szóval ezt illetőleg nem árulnak zsákbamacskát. Én el sem tudom képzelni, hogy milyen alkalmakra találták ki ezt az alapozót, mert ha hűvös, őszi hőmérséklet mellett így viselkedik, akkor milyen lehet mondjuk nyáron a negyven fokban?

Borzalmas az egész. Ne vegyétek meg. Nagyon jól hangzik, hogy vegán, de sajnos a vegán-tudomány még mindig nem tart ott, hogy olcsó és jó alapozót tudjon létrehozni.. legalábbis nem DM szinten.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

Azt a hétszentségit!
Én ilyet még nem pipáltam az már biztos.
Na most ez egy rémálom.. vagy inkább a rémálmok netovábbja.

bleauwsy

2020. szeptember 18.

Meglepően jó a fedése, bár sokáig nem szárad meg, hanem olyan 'dewy finish' hatás marad vissza amihez az apró csillámok is hozzájárulnak. Érintésre azonnal fog, órákkal később is. Púderrel valamennyire lehet fixálni, de még úgy is sérülékeny. A legvilágosabb árnyalat tökéletesen el lett találva a világos bőrűeknek, semmi rózsaszín beütés, szép neutrális árnyalat. Ha csak pár órára kell kiállítani vmi szép eredményt, arra tökéletes, de egy egész napot nem bír ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 18.

Eva1981

2020. augusztus 28.

Eleinte ódzkodtam tőle, olyan büdösbogár szerű illata van, de az elillan. Viszont szépen fed, ecsettel felkenve használom, és szépen elltünteti a bőrhibákat. Pumpás kiszerelésben sokkal praktikus lenne 😁

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

lilielli

2020. május 10.

Tényleg jól fed, sok bőrhiba eltűnik. Az illata kicsit zavaró. De szeretem használni, mert valamennyire természetes összetevői vannak. Fényvédő fölé kenem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 10.

Deepy

2020. április 29.

Nagyon sűrű, magas fedésű alapozó. Meglepően kevés kell belőle, mert vastagon felkenve képtelenség eldolgozni. Vizes szivaccsal kevés mennyiséget viszont könnyen lehet teríteni az arcon. Nap végére kissé kopik, és sajnos kis csillámok vannak benne, ami nekem nem tetszik, de porpúderrel ez korrigálható. Jó összetevői vannak, és a rozaceámat jól elfedi, így számomra 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0