Alverde

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 14.

Ár:   1999 Ft

Alapozó és korrektor egyetlen termékben sárgabarack kivonattal és fényvisszaverő ásványokkal. Gazdag textúrája alkalmas a bőrpír, duzzanatok, egyéb bőrhibák elfedésére és szemhéjalapnak. Vegán termék.

bleauwsy

2020. szeptember 18.

Meglepően jó a fedése, bár sokáig nem szárad meg, hanem olyan 'dewy finish' hatás marad vissza amihez az apró csillámok is hozzájárulnak. Érintésre azonnal fog, órákkal később is. Púderrel valamennyire lehet fixálni, de még úgy is sérülékeny. A legvilágosabb árnyalat tökéletesen el lett találva a világos bőrűeknek, semmi rózsaszín beütés, szép neutrális árnyalat. Ha csak pár órára kell kiállítani vmi szép eredményt, arra tökéletes, de egy egész napot nem bír ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 18.

Eva1981

2020. augusztus 28.

Eleinte ódzkodtam tőle, olyan büdösbogár szerű illata van, de az elillan. Viszont szépen fed, ecsettel felkenve használom, és szépen elltünteti a bőrhibákat. Pumpás kiszerelésben sokkal praktikus lenne 😁

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

lilielli

2020. május 10.

Tényleg jól fed, sok bőrhiba eltűnik. Az illata kicsit zavaró. De szeretem használni, mert valamennyire természetes összetevői vannak. Fényvédő fölé kenem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 10.

Deepy

2020. április 29.

Nagyon sűrű, magas fedésű alapozó. Meglepően kevés kell belőle, mert vastagon felkenve képtelenség eldolgozni. Vizes szivaccsal kevés mennyiséget viszont könnyen lehet teríteni az arcon. Nap végére kissé kopik, és sajnos kis csillámok vannak benne, ami nekem nem tetszik, de porpúderrel ez korrigálható. Jó összetevői vannak, és a rozaceámat jól elfedi, így számomra 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 29.

kisszandi

2020. április 23.

A serum foundation után kicsit nehéz viselet. Meg kellett szoknom. Mivel az előbb említettet beszűntetták ezért erre tértem át. Azonban jól fed, nem szárít alapozó ecsettel szépen egy rétegben fel lehet vinni. Összeségében csak ajánlani tudom, már 2x vettem újra. Azonban ezzel az ecsettel vagy mi nem vagyok kibékülve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

JVica98

2020. április 11.

Szinpatizálok ezzel a márkával, van több termékem is, amit szeretek, hát gondoktam kipróbálok egy alapozót is és erre esett a választásom.. igazából a színt elég jól eltaláltam, de a bőrömmel sajnos nem voltak kibékülve 😕 száraz a bőröm, de mégis eléggé fénylett rajta, olyan volt, mintha nem akarna megszáradni, ha hozzányúltam, ott maradt az ujjamon, tehát nem is volt tartós (ami engem nem is kifejezetten zavart), és olyan fullasztó volt viselnem.. aztán nem nyúltam hozzá, majd a végén használgattam nem teljes arcra, csak a pirosabb foltokra.. úgy végülis nem volt rossz, kb háromnegyedét elhasználtam, de aztán kidobtam, nem is tervezem újra venni.. sajnos nekem ez egy csalódás volt ☹ de lehet, hogy még fogok próbálkozni másik alapozóval

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 11.

nikk00

2020. március 30.

Az abszolút kedvenc Essence Fresh&Fit Awake alapozója helyett kerestem másikat (sajnos azt már elég régóta nem találom a drogériákban), amikor rábukkantam erre a termékre. Épp kiárusítva volt, így 1000Ft-ért vettem meg Vanilla árnyalatban. Ritkán találok a világos sárgás árnyalatú bőrömhöz illő alapozót, de ez pont passzol. Az illata eleinte kissé fura volt, de hamar hozzá lehet szokni és amikor már az arcon van, nem is lehet érezni. Az alapból száraz bőrömhöz szépen idomul, bár én azért mindig használok alá hidratálót. A fedését közepesnek mondanám. Dewy-finisht ad, amit én kifejezetten szeretek, sőt mostanában csak ilyen alapozót keresek. Ragacsos érzést én nem szoktam tapasztalni. Az egyedüli dolog, amiért levonok egy csillagot, az a tartóssága. Egy hosszabb napot sajnos nem bír ki, legyen szó szaladgálós vagy irodában ülős hétköznapról, úgyhogy emiatt teljes áron biztosan nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 30.

Luunar

2020. január 27.

Régóta keresek természetes korrektort/alapozót, ami megfelelő számomra, és ez a kis csoda tökéletes. Felkenés után kissé csillogós és ragadós, de ezt könnyen ki lehet küszöbölni egy kis púderrel. Az illata érdekes, és rengeteg van benne, főként úgy, hogy én többnyire korrektorként használom (és szerintem jól is fed fed.) Az ára kicsit borsos, de megéri, mert sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 27.

Ralph

2019. december 16.

Álmaim alapozója!
Persze ehhez az is hozzájárul, hogy nagyon ritka ha a saját bőrszínemhez passzoló alapozót találok, olyan fehér vagyok.
Kicsit ragad, de ezen tudok segíteni púderrel.
A fedése is egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 16.

Álmaim alapozója!
Kicsit ragad, de ezen tudok segíteni púderrel.
A fedése is egész jó.

zsofi017

2019. július 4.

Nem rossz. Nem egy csodacucc és inkább korrektor, mint alapozó, de ezért a mennyiségért ez a pénz bőven megéri. Szerintem örökké tart majd, mert 4-5 pöttyöt teszek az arcom különböző részeire, eldolgozom gyorsan - addig tényleg brutálisan sűrű és maszkszerű, ragacsos - de utána szépen belesimul az arcomba. Nem sárga, a színe nagyon rendben van és ha kopik is, nem vettem észre. Púderrel érdemes fixálni és inkább téli, mint nyári viselet, de nekem bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate