Alverde

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. január 19.

Kiszerelés:   50ml
Bőrtípus:   Normál

Ettike

2017. február 16.

Anyukámnak vettem, mivel neki elég érzékeny a bőre és rozaceás, gondoltam ez a krém nem okoz majd bőrirritációt. Így is lett, fél éve használja és semmi érzékenység nem jött ki tőle, szépen fed, könnyen felvihető. Annyi szerencséje van, hogy kicsit kreol a bőrszíne, így ez a BB krém szépen idomul hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Lazaraniko

2016. augusztus 4.

Nagyon jó tapasztalatom van erről a krémről. Nem szeretek alapozót használni, úgy gondoltam, hogy egy színezett hidratáló jobb. Nagyon sok terméket próbáltam, és mindegyik vagy sötét, vagy világos az arcbőrömhöz képest. Ez viszont tökéletes. Az a bajom, hol sehol se kapni már, és nagyon el vagyok keseredve, mert azóta is hiába próbáltam mást, egyik sem felel meg az arcszínemnek.
Nagyon örülnék, ha valaki tudna ebben segíteni, hogy hol lehet kapni még? Biztosan többet is vásárolnék belőle. Köszönöm, ha valaki tud tanácsot adni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

zsanett.gresz

2016. augusztus 3.

Azért vettem meg, mert utálok alapozót használni, viszont egy kis fedésre vágytam. Hát azt meg is kaptam. :) Ha egy rétegben kenem fel, akkor olyan, mintha semmit nem használtam volna. Ha várok 1-2 percet, amíg a bőrömön megszárad, beszívja, és még egy rétegben felviszem, akkor szebb a fedése, de nem tökéletes. (Mondjuk lehet, hogy egy natúr BB krémtől ennyi is éppen elég.) Szépek az összetevői, az Alverde termékeit nagyon szeretem. Nekem kevert bőröm van, és elég zsírosnak hat, így elég hamar átfényesedik tőle a homlokom, ami miatt -2 pontot levonok. Ha elfogyott, szerintem egy újat fogok kipróbálni, de az is lehet, hogy télen meg lennék vele elégedve. Most, nyáron viszont hiába használok felé Alverde púdert, akkor is átzsírosodik a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

iszka

2016. április 23.

Két tubust elhasználtam, szerintem fedése bb krémnek megfelelő, szépen egységesít, az árnyalata nem a legeslegjobb, kicsit mintha szürkítene. Anti aging hatása nincs, sőt, mintha picit szárítaná az én enyhén problémás, enyhén öregedő bőrömet. Én úgy hallottam, hogy termékpaletta váltás miatt megszüntetik. Ára miatt, hidratálóval jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 23.

Passerotta

2015. november 11.

Én az első tubust használom és elégedett vagyok vele. Valóban nagyon kellemes az illata, és nagyon könnyen kenhető, eloszlatható az arcon. A fedése kielégítő egy BB krémhez képest, bár egy kicsi púderrel mindig fixálni kell. Egy kifogásom van: valóban lehetne világosabb árnyalatban is, de sajnos csak egy van, ami kicsit talán sötét. Nem tudja véletlenül valaki, hogy kivonták volna a forgalomból mert én már több DM-ben is próbálkoztam és nem kaptam? Szívesen újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 11.

egeresi47

2015. október 10.

Nagyon - nagyon finom az illata, az volt az első ami megtetszett benne. Elsőre nagyon sötétnek tűnt a kezemen, de amint felkentem rájöttem, hogy tökéletes. Jól fed, eltűnteti a karikákat a szem alatt, és gyorsan szárad, nem marad utána ragacs és nem nézek ki tőle műnek. A hegeket és a patikat is szépen elfedi. Kezdőként biztos újraveszem majd. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 10.

zsofbar77

2015. augusztus 28.

Csak és kizárólag zsíros bőrre ajánlanám, száraz, öregedőre semmiképp, hiába anti age. Egységesít, hiába nem fed. Ha nem lenne benne az alkohol, én bátran nevezném hidratálókrémnek is akár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Emimo

Korcsoport: >54
2015. július 15.

A színe túl sötét. Most nyáron megint megpróbáltam hasznosítani, de így sem az igazi. Pedig amúgy nagyon jó lenne. Nem zsíros, nem kukacos, mattít, kellemes viselet. Fehéres napkrém alá kenem, de még a fehéres fátyol sem teszi kellően világossá. Olyan tré, hogy képtelen az Alverde egy nem limitáltan kapható, jó BB vagy CC krémet kihozni. És az meg pláne érthetetlen, hogy a német nők bőre átlagban még halványabb, mint a magyaroké, és ezzel együtt túl sötétre vesz egy tök jó krémet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. július 15.

szzh01

2015. június 3.

Nekem sajnos a színnel volt bajom, próbálkoztam egy darabig, de végül nem tudtam vele megbarátkozni. Nagyon szerettem volna szeretni, mert a BB krémek között nagyon szépek, ápoló hatásúak az összetevői és nem mindegy, mit kenek a bőrömre. Van egy enyhe fedése, kiegyenlítő hatása is, összefüggőbb bőrképet eredményez. Egyáltalán nem csillog, gyorsan beszívódik, meglepő, de szinte még púderezni sem kell fölé, mert matt összképet ad. Gyorsan kell vele dolgozni, hamar szárad. Arra jöttem rá, hogy a nappali krémemet a tenyerembe teszem, nyomok mellé ebből a kencéből, összedolgozom, és úgy hordom fel. Szép, egyenletesebb lesz az összhatás, így elkerülhető vele a foltosodás és egy kicsivel lassabban is szárad, tehát tovább lehet vele pepecselni. A keverés arra is jó, hogy így szabályozható a szín intenzitása. Őszintén sajnálom, hogy nekem az árnyalat nem jött be igazán, mert minden más szempontból o.k. lett volna ez a krém, az illata is nagyon-nagyon finom. :-( Ha valaki szeretne tenni vele egy próbát, jelképes 390 Ft-ért (harmad ár alatt) megvásárolhatja tőlem, fent a hirdetések között megtalálható az eladó krém..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 3.

vivien459

2015. május 8.

Nálam a színe tökéletes, elsőre a kezemben sötétnek láttam, de nagyon jól passzol a rózsás, világos bőrömhöz, egészséges, szép, nem túl porcelános arcot kapok, nem fed nagyon, inkább homogenizál, és ez nálam elsődleges szempont, mert nem szeretem az alapozós porcelánbaba arcot magamon. Nem fénylik tőle a fejem, még a T zóna sem, gyorsan szárad, gyorsan kell dolgozni vele, de nekem ez pozitívum. Az illata csúcsszuper számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.