Alverde

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibijja, Módosítva: 2019. július 10.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó bio gojibogyó-kivonatot tartalmazó nappali arckrém támogatja a bőr védekezőképességét, különösen a szabadgyökökkel szemben, melyek a bőr korai öregedését eredményezhetik.

• Q10 koenzimmel, hialuronsavval és E-vitaminnal gazdagított formulája feszesebb, simább arcbőrt eredményez.
  • Növényi eredetű glicerin összetevője kiegyensúlyozza a bőr nedvesség-háztartását, hosszan tartó hidratáltságot biztosít.
  • A nappali arckrém használata 30 év feletti bőrre javasolt.
  • Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert, ásványi olaj alapú és állati eredetű összetevőket.
  • Vegán

Besscica

2020. november 5.

Kettő tubussal is használtam belőle. Nem rossz, olyan kis egyszerű, alap hidratáló krém, de semmi exrta. Az ok, amiatt elhagytam: kritikusabban választok most már kozmetikumokat, így amiben van alkohol és parfüm, biztosan nem jöhet szóba. Meg is hálálta a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

KisTigris

2020. augusztus 31.

3 hete használom. Tökéletesen beszívódik, jól hidratál.

Up date: 4. héten elkezdte csípni az arcom. Az orrom körül érzékeny, pirosodásra hajlamos a bőröm. Ott most ki is pirosodott. Miért kell bele alkohol? 😒
Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

3 hete használom. Tökéletesen beszívódik, jól hidratál.

Nem veszem újra.

betti86

2020. augusztus 11.

Viszonylag normál arcbőröm van, télen kicsit száraz. Nekem ez a krém nagyon zsírosítja a bőröm még akkor is ha csak keveset teszek belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

csipkezsu78

2020. május 26.

A szemkörnyék ápolóval és az éjszakai krémmel együtt kezdtem használni. Nekem kicsit kevés,nem hidratál eléggé. Száraz bőrűeknek nem ajánlom. Nem fogom újra venni, főleg mert az összetevői között az 5.helyen denaturált alkohol található.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 26.

HubertusB

2020. március 29.

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban.
Tetszik ez a natúr vonal,amit képvisel a DM,de hiába raknak bele parfümöt, inkább lenne illatmentes!
Állaga,mint egy normál krém,lágy textúra. Viszont többször kell bekennem napközben magam,hogy valóban hidratáljon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 29.

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban.

Viqus

2020. március 10.

Vegyes bőröm van. Nagyon szeretem.
Gyorsan felszívódik és nincs zsíros utóérzete. Az illata is kellemes, nincs az a jellegzetes "Alverde"illata amit utálok.
A ráncaimat mondjuk nem tűntette el, úgyhogy el is gondolkodtam, hogy érdemes- e naponta használni vagy csak akkor ha száraznak érzem a bőröm. Emiatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 10.

Vegyes bőröm van. Nagyon szeretem.

googles

2020. február 22.

Ez a krém, a szemkrém, az éjszakai, az ampullák (már nem kapható), illetve a szérumos krém (pumpás tégely) is szuper. Láthatóan hidratálnak és simítanak, ami sokszor ennyibe kerülő csodatermékek esetében is ritka. Nagyon ajánlom bármelyiket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 22.

SylvieS

2020. február 22.

Nagyon szeretem! Évek óta használom, kombinálva szérummal, olajokkal. Remekül hidratál, nagyon szép a bôrképem tôle. Télre kicsit kevés, mert olyankor szárazabb a bôröm, így használok kiegészítésnek mást, ami zsírosabb, mert ennek nagyon könnyû az állaga. Szinte csak bio termékeket használok és ez remekül bevált. Ennyiért meg pláne!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 22.

Juditvali

2020. január 21.

Másodszor vettem meg, szeretem. Kellemes, friss az illata, jól hidratál. Az utolsó csepp is kijön a tubusból, ezért jobb mint a pumpás flakonok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 21.

Kriszta82

2020. január 15.

Megnéztem kb 100 krémet itt az oldalon, ezt pont nem :) De a dm-ben a kezembe akadt és úgy voltam vele ennyiért kipróbálom, ha nem ok, megy a kukába. A lehető legkellemesebb csalódásom mostanában. Könnyen felvihető, bársonyos tapintású utána a bőröm, csak nagyon hosszú idő után fényesedik ki, de a 20ezer ft-os mattító krémtől se fényesedett kevésbé. Az illata néha sok, de viselhető és viszonylag hamar elillan. A bőrképem szebb, ránctalanító hatását később tudom megmondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 15.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Ubiquinone, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Sodium Lactate, PCA Ethyl Cocoyl Arginate

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.