Alverde

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Hajápolók

Száraz, igénybevett hajra.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

viragocskaa

2021. augusztus 28.

Nem láttam semmi változást a hajamon a használatát követően. Egyébként meg nem egy rossz termék, de nincs értelme használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 28.

kissagnes

2021. augusztus 24.

Semmilyen hatást nem tapasztaltam sem hajmosás előtti pakolásként sem hajbalzsamként használva, talán mintha kicsit szárítaná a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

csekeregina

2021. augusztus 18.

Hajon szörnyű, viszont bőrkeményedésekre, ekcémára kiváló 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

Hajon szörnyű, viszont bőrkeményedésekre, ekcémára kiváló 😊

hoya94

2021. április 14.

Én is az itteni vélemények alapján vettem meg, de sajnos 3 használat után elajándékoztam (hátha másnak jó lesz), rettenetesen törte a hajam sőt még mintha szárazabb is lett volna utána.. Sajnálom pedig szerettem volna ha beválik.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

tric

2021. április 4.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Alapjáraton a legtöbb Alverde cuccal elégedett vagyok, ha muszáj műanyagos verziót vennem kozmetikumból vagy tisztálkodószerből, nagy eséllyel ezt a márkát választom.
Ez a pakolás nem tudom, miért nem működik nálam, ha ennyi embernél igen, de jó lett volna, ha beválik. Egy magyar márka hajpakolását használtam eddig amivel tökéletesen meg vagyok elégedve, csak arra most nem tellett a keretből. Ezért választottam ezt és reménykedtem, hogy hasonló lesz, de a közelébe sem ér. Attól tartok, talán még ront is a hajamon, mintha picit sprődebb lenne, mióta használom.
Próbáltam leave inként de furcsa, összetapadt lett tőle a hajvégem pedig keveset tettem rá belőle. Száraz hajra kenem mosás előtt és 30-40 percet hagyom fent. Könnyen el lehet oszlatni, kimosni sem nehéz és az illata sem annyira vészes. Sajnálom, hogy nem használ, ha nem is ront.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 4.

daydreamheart

2021. február 21.

Tökéletesen megvagyok a termékkel elégedve. 5*+

Ahogy használom:
Hajmosás előtt száraz hajra viszem fel és igyekszem mindenhol szépen eloszlatni. Hajvégen és hajtövön egyaránt, majd bő harminc percig pihentetem.
Ezután samponnal lemosom, majd mégegyszer dupla tisztításként (mert heti 1x mosok hajat) újra samponnal megmosom a hajam, de mindkét öblítésnél hideg vizet használok. Ezek után felviszek hajbalzsamot, amit pár perc után szintén hideg vízzel kimosok.

Amit észrevettem:
Sokkal pihe puhább + fényesebb lesz a hajam és nagyon szépen ápolja és hidratálja is.
A legtöbb ismerősömnek/barátnőmnek ajánlottam már és ők is pozitív véleménnyel voltak róla.
Drága édesanyukám festett, nagyon durva és száraz hajára is kipróbáltuk és már az első használat után javulást vettünk észre, mert sokkal puhább tapintású lett tőle a haja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

Tökéletesen megvagyok a termékkel elégedve. 5*+

Ahogy használom:

Amit észrevettem:

joanie

2021. január 15.

Jó kis hajvaj ez. :)
Szerintem már mindenhogyan kipróbáltam anno, száraz hajon is - úgy nem vált be, bár nekem úgy sosem használ semmi.
Hajmosás után vizes hajon hagytam rajta hosszasan akár egy órát is, de volt, hogy tettem rá még leave in-ként is és én nagyon szerettem. Ápolta a hajam. Imádom a szilikonmentes termékeket már évek óta csak azt használok, ezt a hajvajat is emiatt választottam. Mostanában gondolkodom, hogy vissza kellene térnem hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

Jó kis hajvaj ez. :)

Yvaine

2021. január 8.

Én hajmosás után használtam, és nagyjából egy órát is a hajamon volt. Nem vettem észre, hogy annyira nehéz lenne eloszlatni a hajon, vagy hogy elnehezítené. Igazából, rosszat sem okozott (eddig), szerintem ápolta valamennyire a hajam, de azért semmi nagy extra. Nem lett olyan feltűnően selymes vagy puha tőle. Pozitívum a többnyire szép összetevők.
A krémmániás vélemények alapján vettem meg, valószínűleg magamtól észre sem vettem volna. Hát most kipróbáltam, valószínűleg elhasználom, de nem hiszem, hogy újraveszem, mert most úgy látom, hogy semmi pluszt nem nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 8.

Mannika00

2020. november 17.

Régebben már többször használtam ezt a terméket,most újra megláttam valahol és elmentem megvenni,mert nagyon jó kis terméknek gondolom.1199 Ft volt.Hajmosás előtt száraz hajra kenve összekeményedik a haj ,de az eredmény nagyszerű,puha haj.Hajmosás után is szoktam alkalmazni törölközőszáraz hajra,nem vettem volna észre ,hogy elnehezítené.Szerintem újra fogom venni majd,ha elfogy.Ennyi pénzért simán megéri,felveszi a versenyt drágább termékekkel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 17.

putty-putty

2020. augusztus 30.

Hajmosás után használom nedves hajon (közepétől a végéig) eloszlatva, átfésülve vele, majd vízzel leöblítve. (Balzsamot nem használok, csak natúr, hígított samponnal mosom meg előtte egyszer.) A hosszú hajamnak, ami száraz és töredezésre hajlamos, kellemes lágyságot ad, kevésbé sprőd, könnyebben fésülhető szárítás után is. Nekem bevált, így szívesen ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0