Alverde

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Hajápolók

Száraz, igénybevett hajra.

Japcsika

2019. április 24.

Nem szerettem az állagát, és hogy a vizes hajra szinte lehetetlen volt eloszlatni, és nagyon elnehezült tőle a hajam. Viszont a nagyon száraz, töredezett, srült hajra tényleg nagyon jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 24.

Pecci

2019. március 16.

Egy elég sűrű hajvajrol van szó, amelyet nehezebb eloszlatni más márkák hajpakolasaihoz képest, de ez aprósag ahhoz képest, hogy jól hat, és rendbeszedi a száraz, igénybe vett hajat. Haromhavonta szoktam hajkurakent használni száraz, göndör hajamra, általában úgy, hogy hajmosas előtt fél órával felkenem, teszek rá egy zuhanysapit, arra pedig egy melegebb sapkát és hagyom kicsit dunsztolodni. Ha nem teszek rá sapkát, akkor betonkemennye szárad össze. :D Hajbalzsamként és hajmosas után nem szoktam használni, így arról nyilatkozni nem tudok. Fényessé, hidrataltta varázsolja a hajam mindig, kifejezetten szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

Catyx

2019. március 3.

Félhosszú, egyenes, évek óta festett szőke, gyorsan zsírosodó, de nem túl dús hajkoronám van 😊 Egy dobozzal elhasználtam, de nem vettem észre semmi hatást. A sima olíva vagy kókuszolajos hajmosás előtti hajpakolást sokkal hasznosabbnak látom. Nagy alverde mániás vagyok, de vannak termékek amik egyszerűen nem válnak be nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

Andiszotak

2019. február 1.

Ajándékba kaptam és nagyon tetszik 😍hajmosás elött felkentem majdnem egy òrát hagytam rajta kismostam és nagyon puha lett a hajam😊hajmosás után nem használtam hiába írta a használati utasìtás mert szerintem zsìros hatása lenne..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 1.

TheNancy07

2019. január 31.

Évekkel ezelőtt használtam, mert áttértem a kókuszolajos hajápolásra. Végül újra vettem, tegnap hajmosás előtt bekentem vele a hajam, főleg a hajvégeket, mert nagyon töredezett. Az a baj, hogy tönkre tettem a hajam, ezáltal most többféle terméket használok így sajnos nem biztos, hogy egyértelműen ettől van a végső eredmény. Tehát felkentem ezt a krémet a hajamra, kb. egy órát volt fent, aztán hajat mostam natureboxos samponnal, utána natureboxos balzsamot raktam rá, végül pedig egy matrixos keratinos hajvégápolót fújtam a még nedves fürtjeimre, és hagytam megszáradni. Az eredmény: simább, fényesebb haj, puha tapintású. De a leglátványosabb mégis az, hogy a kis törött hajvégeim nem állnak égnek, hanem hozzásimulnak az egyenes hajamhoz. Hm, valszeg hozzáadott az eredményhez ez a krém is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Horvathangelika1

Korcsoport: < 18
2019. január 25.

Amikor nem használom,akkor látszik igazán a hatása. Mikor felteszem mosás előtt fél-egy órával,akkor kezelhetőbb lesz a hajam,és puhább. Ha elfogy szerintem újra veszem 😝

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 25.

Repuka

2019. január 9.

Kicsit sűrű, nem a legegyszerűbb eloszlatni a hajon és hosszú körmökkel kicsit macerás használni, de nagyon jól bevált :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

lalabel

2018. november 19.

Néha újraveszem, szeretem. A hajam mondjuk inkább száraz, szóval talán ezért még jól is jön, ha kicsit zsírosít rajta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 19.

Tercsi

2018. november 12.

Uh. Nem jött be. Hajmosás előtt felkentem, de hiába mostam meg a hajam, száradás után csimbókokban volt. Egyáltalán nem lett puhább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Selma

2018. november 2.

-moisturize my hair well but must put a little.
- the unbeatable price for organic.
-It soften my hair but no spectacular changes
When you put the mask on , the hair sticks but once you wash it , no worries..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 2.

-moisturize my hair well but must put a little.
- the unbeatable price for organic.
-It soften my hair but no spectacular changes
When you put the mask on , the hair sticks but once you wash it , no worries..

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0