Alverde

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: CoolMyMc, Módosítva: 2022. április 21.

Kategória:   Hajápolók

2022-ben megújult összetétel!

• Regeneráló hajápoló vaj
  • Igénybevett és töredezett hajra
  • Bio avokádóolajjal és bio sheavajjal
  • Tartósan hidratálja és táplálja a hajat
  • Élettel teli és fényes haj

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

dodoos

2022. július 19.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, de sajnos nem vált be. Kiszárította a hajamat, amit egyszerűen utálok mert nem tudok azzal mit kezdeni ha még pluszban száll is tőle. Kísérleteztem vele, próbáltam rövidebb-hosszabb ideig fent hagyni, kipróbáltam vizes és száraz hajon is, de egyszerűen nem akart működni. Az ára nagyon jó és talán más hajtípusra megfelelő termék lehet, de ez ugye egyénenként változik. Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 19.

cattitude

2022. április 17.

hajmosás előtt teszem a hajamra, rajtahagyom (attól függ, mennyire vagyok lusta, van, hogy fél órát, van, hogy egész éjszakát) és kimosom. szépen puhítja a hajam, elégedett vagyok a hatással. hamvasító sampon előtt különösen jó, mert nem szárad rommá a hajam. jó az illata, de nem marad meg a hajban. 5 csillagot azért nem adok, mert azért gyorsan fogy és nem annyira multifunkcionális, mint ahogy szeretném, hajvégápolónak pl kifejezetten nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 17.

ViragKisAsszony

2022. február 19.

Megvettem a második tégelyt, és minden bizonnyal rendszeres vásárlója leszek ennek a készítménynek. Ha hajmosás előtt kenem fel a hajamra, az eredmény csodálatosan puha hajkorona, nem nehezíti el a hajam. Hajmosás után viszont nekem már sok, úgyhogy ezt a lépést én kihagyom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 19.

Copacabana

2021. november 1.

Hajmosás előtt használom, rajta hagyom pár óráig, aztán hajat mosok. Szerintem megfelelően ápol. Kellemes az illata, és természetesek az összetevői, ezért is vettem meg. Hajmosás után szerintem eléggé zsírosítana, én úgy nem merem használni. De összességében elégedett vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 1.

viragocskaa

2021. augusztus 28.

Nem láttam semmi változást a hajamon a használatát követően. Egyébként meg nem egy rossz termék, de nincs értelme használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 28.

kissagnes

2021. augusztus 24.

Semmilyen hatást nem tapasztaltam sem hajmosás előtti pakolásként sem hajbalzsamként használva, talán mintha kicsit szárítaná a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

csekeregina

2021. augusztus 18.

Hajon szörnyű, viszont bőrkeményedésekre, ekcémára kiváló 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

Hajon szörnyű, viszont bőrkeményedésekre, ekcémára kiváló 😊

hoya94

2021. április 14.

Én is az itteni vélemények alapján vettem meg, de sajnos 3 használat után elajándékoztam (hátha másnak jó lesz), rettenetesen törte a hajam sőt még mintha szárazabb is lett volna utána.. Sajnálom pedig szerettem volna ha beválik.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

tric

2021. április 4.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Alapjáraton a legtöbb Alverde cuccal elégedett vagyok, ha muszáj műanyagos verziót vennem kozmetikumból vagy tisztálkodószerből, nagy eséllyel ezt a márkát választom.
Ez a pakolás nem tudom, miért nem működik nálam, ha ennyi embernél igen, de jó lett volna, ha beválik. Egy magyar márka hajpakolását használtam eddig amivel tökéletesen meg vagyok elégedve, csak arra most nem tellett a keretből. Ezért választottam ezt és reménykedtem, hogy hasonló lesz, de a közelébe sem ér. Attól tartok, talán még ront is a hajamon, mintha picit sprődebb lenne, mióta használom.
Próbáltam leave inként de furcsa, összetapadt lett tőle a hajvégem pedig keveset tettem rá belőle. Száraz hajra kenem mosás előtt és 30-40 percet hagyom fent. Könnyen el lehet oszlatni, kimosni sem nehéz és az illata sem annyira vészes. Sajnálom, hogy nem használ, ha nem is ront.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 4.

daydreamheart

2021. február 21.

Tökéletesen megvagyok a termékkel elégedve. 5*+

Ahogy használom:
Hajmosás előtt száraz hajra viszem fel és igyekszem mindenhol szépen eloszlatni. Hajvégen és hajtövön egyaránt, majd bő harminc percig pihentetem.
Ezután samponnal lemosom, majd mégegyszer dupla tisztításként (mert heti 1x mosok hajat) újra samponnal megmosom a hajam, de mindkét öblítésnél hideg vizet használok. Ezek után felviszek hajbalzsamot, amit pár perc után szintén hideg vízzel kimosok.

Amit észrevettem:
Sokkal pihe puhább + fényesebb lesz a hajam és nagyon szépen ápolja és hidratálja is.
A legtöbb ismerősömnek/barátnőmnek ajánlottam már és ők is pozitív véleménnyel voltak róla.
Drága édesanyukám festett, nagyon durva és száraz hajára is kipróbáltuk és már az első használat után javulást vettünk észre, mert sokkal puhább tapintású lett tőle a haja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

Tökéletesen megvagyok a termékkel elégedve. 5*+

Ahogy használom:

Amit észrevettem:

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Hydrolyzed Soy Protein, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0