Alverde

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Hajápolók

Száraz, igénybevett hajra.

putty-putty

2020. augusztus 30.

Hajmosás után használom nedves hajon (közepétől a végéig) eloszlatva, átfésülve vele, majd vízzel leöblítve. (Balzsamot nem használok, csak natúr, hígított samponnal mosom meg előtte egyszer.) A hosszú hajamnak, ami száraz és töredezésre hajlamos, kellemes lágyságot ad, kevésbé sprőd, könnyebben fésülhető szárítás után is. Nekem bevált, így szívesen ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

dynah13

2020. július 31.

Nagyszeru termek, allando lakoja lesz a furdoszobamnak! :)
Egyszer itt lattam a kremmania fooldalan, megtetszett es elmentettem magamnak. Akkor epp nem volt ra szuksegem, de amikor ujbol tonkretette a hajam egy sampon, akkor eszembe jutott, es kiprobaltam. Zsenialis termek! Valoban erdekes, amikor a szaraz hajra kenem fel, osszeall tole, de 2x samponozom hajmosasnal, ugy kijon belole. A hatasa pedig maximalisan megeri ezt a macerat, szep, puha eros lesz tole a hajam, visszaallt a regi rend :) Az illata is nagyon kellemes, es az ara is kedvezo, mert meg az en hosszu hajamra is sokaig eleg. En csak hajmosas elott hasznalom, es legalabb 1 oraig rajtahagyom, ha van idom, tovabb is :) Felvaltva hasznalom az aromax ricinusolajos arganolajos termekevel, lehet, hogy a kombinacio a nyero, deengem meggyozott :)
Csak ajanlani tudom mindenkinek, 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Nagyszeru termek, allando lakoja lesz a furdoszobamnak! :)
Csak ajanlani tudom mindenkinek, 5*

Eperkelany

2020. június 27.

Nagyon szeretem. Önmagában használva nem szívódik be, csomókban összeáll a hajam tőle. Hairfooddal és olajokkal keverve viszont csoda kis termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

kandodorci

2020. június 1.

Hajmosás előtt száraz hajra kicsit furcsa volt felkenni, viszont annál inkább tetszett a hatás. Egészségesebbnek érzem tőle a hajamat. Nem szeretem az illatos krémeket viszont ennek az illata is rendben van. Örülök hogy megvettem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 1.

amja

2020. május 14.

Nagyon jó :) Tényleg ápolja és hidratálja a hajamat, és az összetevői is rendben vannak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

Deepy

2020. április 29.

Nagyon jó illata van, sűrű, tartalmas krém. Kúraszerűen szoktam pakolásként használni, ilyenkor a nedves hajon oszlatom el, és 1 óráig hagyom fenn, emellett rendszeresen használom balzsamként, hajmosás után a nedves haj alsó harmadába masszírozom bele, néhány perc után kiöblítem, így könnyen fésülhető, csillogó lesz a hajam. Amikor a hajtőre is kentem balzsamként, borzalmasan bezsírosította a hajamat, de így a hajvégeken használva nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 29.

vrgdo1991

2020. március 1.

Hajmosás előtt szoktam felvinni a hajamra kb. 30 percre. Először furcsa volt,meg kellett tanulni a technikáját. Viszont imádom. A hajam fényes, csillogó, kellemes illatú, nem nehezíti el. Szerintem állandó lakója lesz a fürdőszobának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

nyuszika39

2020. január 3.

nagyon jó kis hajpakolás, szépen táplálja a száraz hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

nagyon jó kis hajpakolás, szépen táplálja a száraz hajamat.

Liara0826

2019. szeptember 15.

Már jó ideje nézegettem mire megvettem, de kár volt ennyit várnom vele. Vékony szálú, nagyon könnyen töredező, száraz hajam van, valami extra ápolást akartam neki, de eddig nem sok hajmaszk vagy balzsam jött be, gyengék voltak ehhez a szárazsághoz képest. Én úgy használom hogy hajmosás után, vizes hajra teszem fel, hagyom hatni fél-1 órára és lemosom bő vízzel. Nekem nem nehezíti el, de akinek nem ennyire száraz, töredezett annak lehet így sok lehet. Nagyon jó összetevői vannak, kevés is elég belőle és nekem szép puha tőle a hajam, jól hidratált. Szerintem én megtaláltam a megfelelő hajápolót magamnak, nagyon hatékony és tetszik a látvány (bár használok utána töredezés elleni hajápoló hővédőt is, ami ott bevált az új Yves hajszérum).
Ajánlom mindenkinek aki hasonló cipőben jár.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Ajánlom mindenkinek aki hasonló cipőben jár.

lillus09

2019. szeptember 6.

Pár hete használom, úgy hogy hajmosás előtt bekenem vele a hajam összegumizom és kb. fél órát rajta hagyom. Utána megmosom a hajam samponnal balzsammal. Hát nem tudom milyen a hatása, mivel balzsamot is használok, igazából plusz ápolásnak jó, de semmi extrát nem vettem észre. Én rendesen ki tudom mosni, csak a hajvégekre teszek. Árához képest szerintem nem pénzkidobás, elhasználgatom de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0