Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. október 8.

Kategória:   Hajápolók

Megújult összetétel

Hajvégápoló fluid törékeny hajra bio avokádóval, bio shea vajjal és levendulaolajjal, növényi betain és búzafehérje tartalommal.

Ár: 500 , Eladó: kockasfulu
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
tric

2019. augusztus 20.

2 flakonnal használtam, most fogyott el a második. Az első egészen jót tett, a második sajnos semmit sem csinál. Nem tudom, hogy megszokta e a hajam, vagy mi történhetett, mindenesetre adok rá egy hármast, mert másodszorra már pazarlás volt megvennem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Annai

2019. július 2.

Majdnem minden nap formázom a hajam; hajvasalóval, hajszárítóval. Nagy segítség töredezett végekre. Kis mennyiség is elég, így a flakon méretéhez képest sokáig tart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Buklika

2019. április 10.

Nagyon kedvelem, újra fogom venni. Praktikus hogy kicsi a kiszerelés, igazán utazóbarát. Újabban Yves R-s hajápolókkal együtt keverem. Nem csodaszer, de határozottan jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 10.

Mitsuko

2019. január 31.

Meglepően sokáig kitartott a mennyisége, nagy nehezen használtam el. Sajnos 1 napig tartott a hatása, mosás után második nap már zsírosodó benyomást keltett a hajam, kellemetlen volt, a hajszálaim összevissza álltak, ápolatlan benyomásom volt magamról. A különbség most szembetűnő igazán, amikor már nem használom, megszűntek ezek a kellemetlenségek. Nem igazán tudom, mire és hogyan lenne jó. Valamit csinált, mert ahhoz képest, hogy nem rakok semmit a hajamra, kicsit lágyított rajta, könnyebb volt fésülni egy fokkal, de ennél többet vártam volna, ezt bármelyik balzsam tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 31.

Mano1234

2019. január 27.

Nekem is az a problémám vele, hogy tömény alkohol szagú, a hajvégeimmel semmit nem csinál. Hosszútávon a sok alkohol miatt biztos hogy inkább szárítana, úgyhogy kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Horvathangelika1

Korcsoport: < 18
2019. január 24.

Nagggyon fullasztó, alkoholos szagú. Semmi mást nem érzek, csak ezt.
Hajmosás után a nedves hajvégeken eloszlatva szárazabb lesz,mint volt.
Elhasználom valahogy,mert nem olyan olcsó,hogy kidobjam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 24.

Nagggyon fullasztó, alkoholos szagú. Semmi mást nem érzek, csak ezt.
Hajmosás után a nedves hajvégeken eloszlatva szárazabb lesz,mint volt.
Elhasználom valahogy,mert nem olyan olcsó,hogy kidobjam.

gloriaaa

2018. október 25.

Nyáron meglátogattam egy mesterfodrászt. Bár ne tettem volna....megbeszéltük mennyit fog vágni a hajamból, meg is mutatta hogy 5-7 cm-re gondol...na ebből 15!!!! centi lett....sírva mentem haza. Azóta bármit bevetek, hogy gyorsan és egészségesen nőjön a hajam, Ilcsi hajszesz( amit amúgy bárkinek ajánlok!) stb...és ez a kis csodaszer is a kedvenceim között van. Június óta kenegetem a hajvégeimre, eltelt 5 hónap és 100%-ban egészségesek a hajvégeim. Sosem cserélem le!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

kocosfox

2018. szeptember 27.

Egy ideje áttértem a szilikon mentes termékekre. Mivel a legtöbb hajolajban van szilikon, így esett erre a termékre a választásom egy szilikonossal szemben.
Hát nagy hiba volt, kenhettem bármennyit a hajvégeimre, csak szárazabb lett.. 1 nap alatt szemmel láthatóan vissza is tört a végéből.. Második INCI helyen áll az Alcohol. Szerintem ő a bűnös. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Szintia

2018. szeptember 10.

Ezt a terméket is régóta használom. Nagyon szeretem. Szilikonmentes. A hajam könnyen kifésülhetővé válik tőle. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

pilleriin

2018. június 4.

A hajamnak kis extra ápolásra van mostanában szüksége (nagyon gubancolja az alkoholt tartalmazó sampon) a balzsam után, ezért esett erre a választásom, nem olajos, nem szilikonos, tényleg remek. Nem nehezíti el a hajam, 4 cseppet oszlatok el a hajvégeken, nagyon kiadós, nem fogy gyorsan. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid