Alverde

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bobbys, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Hajápolók

Alverde Regeneráló Hajbalzsam avokádó kivonattal és sheavajjal, igénybevett és töredezett hajra.

Az értékes összetevők, az avokádó- és sheavaj-kivonat, valamint a búzaprotein erősítik az igénybevett haj szerkezetét. A hidratáló hatású, növényi glicerint tartalmazó gyengéd receptúra segít megakadályozni a haj kiszáradását. Intenzív ápolás a töredezett haj számára. A speciális ápoló összetevők könnyen kifésülhetővé és csillogóvá varázsolják a hajat.

Nem tartalmaz szintetikus tartósítószert, illatanyagot, színezéket, állati eredetű és ásványi olaj alapú összetevőket, valamint szilikont.

Dorotea09

2019. november 12.

Nagyon szeretem az Alverde termékeket, ezt a balzsamot a samponjával együtt használtam. Barátságosak az összetevők és az ára is. Kicsit többet használtam belőle, mint más balzsamokból, elég sűrű az állaga. Sajnos nekem nem vált be, a göndör, száraz, töredezett hajamat nem hidratálta eléggé, viszont a lányaimnak tetszett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

Gina19

2019. június 18.

Sokáig csak szemeztem vele, mert nem a kedvencem az Alverde márka. Hiba volt. A hajam extrán puha és meglepően fényes, ha ezt használom. Újravevős, remélem hosszabb távon is beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

Pecci

2019. március 16.

Finom illatú, jól funkcionálo hajbalzsam, ami selymes, puha, jól hidratált hajat eredményez. A száraz, göndör hajam csak úgy itta magába,amit élettel telibbe, fényesebbe varázsolt. Zsirositani, elneheziteni nem szokta a hajam, könnyebben kifesulheto lesz tole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

dottya

2018. június 29.

A samponjával együtt használtam, így csak erről tudok véleményt mondani. Az illata finom és nem zsírosít. De sajnos hidratálni sem hidratál, a hajam kemény maradt száradás után is, csombékos lett és fénytelen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

Padlizsan7

2018. június 28.

Nagyon szeretem ezt a terméket, elsősorban az összetevői és az ára miatt választottam és nagyon bevált. Talán kicsit többet kell belőle használni, de még így is megéri, nem nehezül el tőle a hajam, könnyen kimosható és a száraz hajvégeket rendbe teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Schmetterling

2018. június 21.

A samponjával együtt használom. Nagyon szereti a hajam! Mondjuk hamar fogy, mert jó sok kell a hajamra a hatás érdekében. De eddig a legjobb natúr termék amit használtam. Az ára sem vészes. Kicsit több avokádó is juthatott volna bele...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 21.

Kattykatty

2018. június 16.

Nagyon szeretem! Sokkal fényesebb, puhább, élettel telibb a hajam, mióta használom. Viszonylag sokat kenek belőle a hajamra, de szerencsére heti egyszer szoktam hajat mosni legtöbbször, így nem fogyaszt el annyira hamar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 16.

Colormonkey

2018. március 20.

Sűrű, vastag szálú, és sajnos nagyon száraz hajam van. Illetve amióta ezt használom (hetente kétszer), sokkal tápláltabb. Most használtam el egy flakonnal, samponnal együtt, és imádom. Puha és fényes a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

dreammiyss

2017. augusztus 30.

Az első tubus elfogyása után újra vettem. Nekem tetszett a természetessége. Könnyedebben ment a hajam kifésülése, emellett sokkal puhábbá vált tőle a hajam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Boombapple

2017. július 13.

Növény illatú lett a hajam, miután használtam. :))

Nagyon bejövős, bár a hajam pillanatok alatt beszívta, így nem nagyon volt mit kiöblíteni hajmosásnál. Legalább 10-15 percet kellett várnom, hogy ténylegesen kifejtse a hatását és nekem csípőig ér a hajam, szóval sokat kellett kennem. Ez így nem gazdaságos, pláne, hogy 200 ml-ről beszélünk, de majd megoldom úgy, hogy az avokádós hajvajat felkenem a hajamra hajmosás előtt. Úgy talán nem kell ipari mennyiségben használnom ezt a balzsamot.

Egyébként reggelre megszáradt a hajam, és azért látszódott, hogy mennyivel szebb az esése és tényleg fényes lett! Másképp lett puha a sörényem, sokkal természetesebben és nem az a tipikus balzsamot kentem a hajamra puhasága volt.

UP.: A meleg miatt gyakrabban mosok hajat, kb 2 naponta. Csípőig ér a hajam és szőke, szóval kell neki a hidratálás rendesen. Az a helyzet, hogy már most elfogyott ez a balzsam, illetve, talán egy hajmosásra való van még benne. Szóval nem gazdaságos, 1 hónapra kell legalább két dobozzal venni.
Viszont pozitívum, hogy nagyon szép lett a hajam, az esése is, tehát nem látszik, hogy szőkére van festve, csak az, hogy "természetes" szőke. A sok szilikonos cuccal ellentétben, nem lapul le a hajam, hanem szépen tartja magát és látszik, hogy hosszú hajjal rendelkezem. :)) Megérni megéri, csak győzd újravenni, mert amúgy életet ver a hajba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

Növény illatú lett a hajam, miután használtam. :))

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.