Alverde

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Hajápolók

Alverde Regeneráló Hajbalzsam avokádó kivonattal és sheavajjal, igénybevett és töredezett hajra.

Az értékes összetevők, az avokádó- és sheavaj-kivonat, valamint a búzaprotein erősítik az igénybevett haj szerkezetét. A hidratáló hatású, növényi glicerint tartalmazó gyengéd receptúra segít megakadályozni a haj kiszáradását. Intenzív ápolás a töredezett haj számára. A speciális ápoló összetevők könnyen kifésülhetővé és csillogóvá varázsolják a hajat.

Nem tartalmaz szintetikus tartósítószert, illatanyagot, színezéket, állati eredetű és ásványi olaj alapú összetevőket, valamint szilikont.

Kikerics

2020. szeptember 13.

A hozza tartozo samponnal hasznalom hullamos, szaraz, vekony szalu hajra, es rendben van, jol fesulheto tole a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

karamella92

2020. augusztus 16.

Itteni vélemények alapján vettem. Elég sűrű krém, kellemes a hajba masszírozni, szép puha lesz tőle a hajam, viszont kicsit hamarabb zsirosodik tőle, úgyhogy -1*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

beatrisz

2020. június 23.

Régóta ezt használom, szerintem a legjobb balzsam. Egyből puha fényes kezelhető lesz tőle a hajam. Én ezt ajánlom a barátnőimnek is mindig.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

cherrybomb4

2020. június 17.

Kicsit nehéz felvinni, de a hatása nagyon jó és az illata is kellemes. Sokáig kedvenc volt, szerintem egyszer újra visszatérek hozzá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

vrgdo1991

2020. március 1.

A hajvaj után felbátorodva vásároltam meg. Hét közben,amikor hajat mosok, akkor szoktam alkalmazni. Jó kis balzsam, szép fényes használata után a hajam. A hajvajat kiegészítve remekül karban tartják a sörényemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

nyuszika39

2020. január 6.

Nem rossz balzsam, szép puha lesz tőle a hajam, de rengeteg kell belőle, nagyon sűrű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Dorotea09

2019. november 12.

Nagyon szeretem az Alverde termékeket, ezt a balzsamot a samponjával együtt használtam. Barátságosak az összetevők és az ára is. Kicsit többet használtam belőle, mint más balzsamokból, elég sűrű az állaga. Sajnos nekem nem vált be, a göndör, száraz, töredezett hajamat nem hidratálta eléggé, viszont a lányaimnak tetszett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

Gina19

2019. június 18.

Sokáig csak szemeztem vele, mert nem a kedvencem az Alverde márka. Hiba volt. A hajam extrán puha és meglepően fényes, ha ezt használom. Újravevős, remélem hosszabb távon is beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

Pecci

2019. március 16.

Finom illatú, jól funkcionálo hajbalzsam, ami selymes, puha, jól hidratált hajat eredményez. A száraz, göndör hajam csak úgy itta magába,amit élettel telibbe, fényesebbe varázsolt. Zsirositani, elneheziteni nem szokta a hajam, könnyebben kifesulheto lesz tole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

dottya

2018. június 29.

A samponjával együtt használtam, így csak erről tudok véleményt mondani. Az illata finom és nem zsírosít. De sajnos hidratálni sem hidratál, a hajam kemény maradt száradás után is, csombékos lett és fénytelen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.