Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2016. április 22.

7ot

2016. március 2.

Nekem ez egy ilyen "nesze semmi, fogd meg jól" cucc volt. Totál pénzkidobás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 2.

Nekem ez egy ilyen "nesze semmi, fogd meg jól" cucc volt. Totál pénzkidobás.

Andici

2015. augusztus 10.

Nagyon olajos. Felvitel után megszáradva kukacosodik, önmagában is, alapozóval is, púderrel is. Nem tudtam használni, és szerintem az illata sem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

porcelánnyúl

2013. november 22.

Olyan erős szaga van, hogy egy-két kivételtől eltekintve nem kentem az arcomra végül, mert hányingerem lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

healthycinderella

2013. november 22.

@ Minni: Nekem van egy teljesen uj, hasznalatlan tubus. Szivesen eladnam, ha erdekel, kerlek irj a kmgajdics@gmail.com-ra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

Ohlin

2013. augusztus 5.

Mellkasra alkalmazom, illetve arccsont. Enyhén csillogó, lehetne picit "karakteresebb" :p

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

Zsófffiica

2013. február 19.

Alapozó alá szoktam néha kenni, vagy a mellkasomra hogy egy kicsit csillogjon! :) Kellemes illata van!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 19.

Doriko

2012. november 24.

Nagyon világos bőröm van, és sosem találtam magamnak elég világos alapozót. Vagy ha találtam is olyat, ami úgy tűnt, hogy jó, akkor a púderrel együtt mindig elszíneződött az arcomon a nap végére. Ebben az alapozóban az a jó, hogy ha felkenem, akkor nincs színe, és ha lepúderezem a megfelelő világosságú púderrel, akkor kész is az alapozás. Egész nap tart. Az egyetlen negatívuma az olajosság. Ha egy kicsit is olajosan kenem fel, rögtön lefolyik a szemem alá a szempillaspirál. Ezt úgy próbálom kiküszöbölni, hogy az első használatnál próbálom "kifolyatni" belőle az olajat, hogy csak a színtiszta alapozó maradjon a tubusban, és utána is mindig figyelek arra, hogy olajat ne vigyek fel az arcomra, csakis alapozót.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 24.

amatar

2012. július 29.

Önmagában is szoktam használni, ha úgy érzem, hogy elég mellé csak a korrektor, de alapozó alá is szoktam kenni, ha szárazabb a bőröm és csúnya lenne egyébként. Eléggé olajos cucc (nyáron ez nem kicsit problémás is), ezért én nem szoktam alá hidratáló krémet kenni, úgy már sok lenne. Lehet, hogy emiatt nem tapasztaltam kukacosodást, ellenben fénylő bőrt igen, emiatt nem is fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

Corra

2012. június 23.

Az igazság az, hogy bár áttetsző alapozó a neve, rá van írva, hogy sminkalapnak is lehet használni. Én ezt úgy értettem, hogy kvázi egy primer, hiszen azok is használhatók magukban is, és sminkalapként is, és azokból is van enyhén színezett több márka kínálatában is. Akár félreértettem valamit, akár nem, smikalapnak felesleges megvenni szerintem, mert nem lesz könnyebb alapozni rá, mint a simán hidratálóval bekent bőrre, legalábbis én ezt tapasztaltam. Se nem hidratál, sem igazán egységes bőrfelszínt nem ad, talán az enyhe, semleges színe a legjobb benne. Viszont enyhén csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 23.

idusmidus

2012. május 27.

Nekem sajnos nagyon nem vált be, pedig szerettem volna.Hiába siettem az eloszlatásával mindig kis kukacokban lepergett oldalt.Fénylettem is tőle rendesen,de szerintem van némi bőrkiegyenlítő/bőrtökéletesítő hatása, ami egy (nálam) szárazabb bőrű nőnél simán beválna.A "színe" viszont nagyon tetszett.Próbáltam elhasználni szemhéjalapnak,hát...úgy is csomósodott és beleült a festék a ráncokba.Ez van.:)

Update: Ismét tettem egy próbát és sokkal jobb lett a végeredmény. Gyorsan kell eloszlatni és így nem kukacosodik a dörzsöléstől. Még így sem tökéletes, de majd hátha egyszer az lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin