Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Spoli, Módosítva: 2016. március 4.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nem tartalmaz színezéket, parfümöt és tartósítószert. Az alverde ultra szenzitív sampon különösen alkalmas az allergiára hajlamos fejbőr ápolására és a mindennapos hajmosásra. A növényi alapú tenzidek gyengéd formulája ápolja a hajat és a fejbőrt. A nedvességet megkötő növényi glicerin és inulin segítenek megőrizni a fejbőr egészségét és védik a hajat a kiszáradástól.

Nem tartalmaz szintetikus tartósítószert, illatanyagot, színezéket, szilikont, állati eredetű és ásványi olaj alapú összetevőket.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Martincsa

2020. január 17.

Megvettem, mert mindenmentes és gondoltam ez a póthajnak is jót tesz..az elején jó volt, nyikorgósra tisztított, de észrevettem, hogy nagyon gyorsan zsírosítja a hajm, sőt, másnapra már tocsogóssá vált. Hébe-hóba fogom használni, mert amúgy tényleg szépen csillogott a hajam és nem viszketett a fejem, de a zsírosítás miatt le kell vonnom belőle..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Tavasz tündér

2019. február 4.

Vadászok a "minden mentes" samponokra, így nagyon kíváncsi voltam a termékre. Sűrű állagú, nem folyik szerteszét, az illata sem rossz. Ám kevésbé habzik és nem érzem azt az igazi tiszta, friss érzést utána. Ami végképp megpecsételte a sorsát, hogy nagyon zsírosította a hajam. Nem tudtam elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 4.

kissagi19

2019. február 3.

Amikor semmit, de szó szerint semmit nem tűr meg a bőröm magán, akkor ezzel mosok hajat. Kissé habzik, de normálisan tisztít. A nagy habot és fincsimincsi illatot elengedtem a natúrkozmetikumok használatával. Tudja amit kell, és bírja a fejbőröm.5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

senskin

2019. január 27.

Mindennapi hajmosáshoz ideális. Viszkető fejbőröm rendbe tette. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

Mindennapi hajmosáshoz ideális. Viszkető fejbőröm rendbe tette. :)

terez

2018. március 22.

A fejbőrömet tényleg nem irritálta, viszont, mivel könnyen zsírosodik a hajam, ezért sűrűn kellett újra mosnom. Kétféleképpen érdemes samponozni: vagy egy üres flakonban vízzel hígítva felhabosítani és ezt szétoszlatni a hajon, vagy kétszer kis mennyiséggel samponozni. Kéz- és arclemosónak nekem jobban bevált, mert nem irritálja még az érzékeny bőrömet sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 22.

bettuszkaaa

2018. március 3.

Egy sampon miatt rettentő érzékeny lett a fejbőröm, minden más sampontól is már viszketett, ezért kerestem valamilyen nem irritáló sampont ami azért megfizethető, így esett erre a választásom. Mindig is szeretem a DM saját márkás termékeit, jó minőségűek és megfizethetőek is mellette. Hajmosás közben elég fura az állaga, kissé gélszerű, és furcsa hogy egyáltalán nem habzik ezért elég sokat kell használni belőle ami nem túl kedvező mert hamar elfogy és csak 200 ml sajnos a kiszerelése, ehhez képest nem a legkedvezőbb árban.. Viszont pozitívum hogy szuperek az összetevői, egyáltalán nem irritálta a fejbőrömet, friss érzetet hagyott maga után és mintha kissé megemelte volna a hajtöveimet is. Szép egészségesnek tűnik a hajam tőle, bár balzsamot mindig használok mellé. Szerintem összességében nagyon szuper termék, biztosan újra fogom vásárolni. Egyedül a kedvezőtlen kiszerelése és állaga miatt vonok le 1 csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

Deepy

2018. február 10.

Nagy csalódás volt ez a sampon. Borzalmas állapotba került tőle a hajam, gubancos és zsíros lett már másnapra. Az összetevői miatt adok 2csillagot, de én kézmosónak használom el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 10.

Buci

2017. április 30.

Nekem nagyon bevált se viszketés se fejbőr fájdalom se irrirritáció. Balzsam nekem kell utána. Nagyon jól megemeli a hajtövet és szép esése is van a hajamnak. Nem tapadnak össze a hajszálak nem zsírosít. Elégedett vagyok vele pedig csúnya fejbőr ekcémám van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

writa

2017. április 20.

Viszketett tőle a fejbőröm, annak ellenére, hogy az összetevői kíméletesek. Nem tudtam elhasználni még az első flakont sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

juhaszregina

2017. február 24.

Nem vált be. Az állagát nem rónám fel neki, ha ettől függetlenül hatékony lenne. Alig habzik, és nem lesz utána tiszta érzetű a hajam. Összetapad, lelapul. Még úgysem jó a hatása, ha utána másik samponnal is hajat mosok. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA