Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2016. november 28.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A szemkrém  arany pigmentet és amarántot tartalmaz.

Rikki

2017. november 27.

Alapvetően nem én vagyok a célcsoport a magam 30 évével, viszont akartam valamit a fáradtabb időszakokra, amikor láthatóan nyúzottabb a szemem alatt. Illetve nagyon fontos a prevenció (persze a belsőleges dolgokon múlik a legtöbb) és ki akartam próbálni ezt a terméket. Nekem kényelmes viselet és nagyon tetszenek a kis csillámok is benne, persze egy 50-60-as nőnek nem tudom ez mennyire jön be... Szembe kerülve tényleg irritál, így estére csak az kenje fel, aki nem macerálja az arcát alvás közben. Hatását tekintve feltölti a szem alatti részeket, de ugye nincsenek is olyan mély ráncaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 27.

Oonagh

2016. május 4.

Így, hogy betöltöttem a 25-öt, gondoltam, ideje valami extrát keresni a szemem alá megelőzés gyanánt. Mindenképp Alverdét akartam először kipróbálni, ebből meg épp volt még egy darab féláron augusztusi lejárat miatt. Ez kicsit másabb csomagolású, nem csak szemkörnyékre jó, hanem száj körüli ráncokra is, de ugyanúgy arany pigmentekkel és 60 év felettieknek. Még csak egy hete használom, de eddig tetszik :) Valóban hajlamos a csomósodásra, én is megjártam már vele, de ennyi pénzért nem sajnálom, ha kicsit több jön ki, elkenegetem ide-oda. Ha estére kenem fel, én sajnos reggel könnyezek tőle, így esténként csak minimálisat használok, reggel viszont nagyon szeretem. Kicsit csillog utána a szemkörnyék, de nagyon puha lesz, imádom tapogatni :) Sminkeléssel sincs baj, kis púder és máris nem vagyok diszkógömb. Eddig ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

monique001

2016. április 8.

Kicsit túl nehéznek érzem. Úgy összeragad tőle a bőröm, hogy még ráncosabbnak látszik, mint előtte :) Igaz, én se vagyok 60 éves, de olyan rossz száraz és érzékeny a bőr a szemem alatt, hogy gondoltam valami erőset igényelne. Ez nem igazán jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 8.

Lazaraniko

Korcsoport: >54
2016. január 17.

Én este használom a krémet, és szerintem nagyon jó. Nem is értem, hogy akik rossz véleményt írnak, miért nem olvassák el a tájékoztatót: 60 év felett!!!! Én sem vagyok annyi, de rettentően száraz a bőröm, azért mindig egy évkategóriával feljebb választok krémeket. Egy 30 éves ne használja, mert persze, hogy neki zsíros lesz, nehezen felszívódó. Nekem meg nagyon jó, hogy még reggel is érzem, hogy bekentem, nem petyhüdt a szemem alja. Szomorú is vagyok, hogy legutóbb nem kaptam a DM-ben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. január 17.

timilla

2015. április 24.

Tény, hogy én vagyok a lúzer, amiért hirtelen ötlettől vezéreltetve megvettem, anélkül, hogy benéztem volna a KM-re. No de kérem, ez egy fostalicska, már bocsánat. Iszonyat nehéz kinyerni a tubusból, mivel a krémben keletkező kis csomók elzárják a nyílást, aztán ha erősen nyomom, akkor egy nagyobb adag kibuggyan, amivel nem tudok mit kezdeni. Maga a krém rettentő zsíros, nehéz, tényleg csak ujjbeggyel ütögetve lehet felvinni. És úgy fénylik a szemem környéke tőle, mintha csillámpóni lennék. A hatásáról fogalmam sincs, pillanatnyilag ápol, de hosszú távon nem tudom ér-e valamit, mindenesetre a formula és a csomagolás borzalom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 24.

turbolya

2014. november 30.

Kísérletet tettem (többek között) vele arra, hogy bebizonyítsam magamnak, meg lehet úszni a drága szemkörnyékápolókat, mert unom már, hogy még a jóval drágább kategóriában sem találok igazán kedvemre valót -- tehát azokkal kísérletezni kicsit sokba kerül, ezekkel kísérletezni kevésbé, hát lássuk, tükröz-e mégis valamit az árkülönbség. Ezt az alverdés gojibogyós szérummal együtt használtam, majd azzal felhagytam, ezt meg kidobtam. Egy ideig hősiesen elviseltem, hogy esténként ömlik tőle a könnyem, de akkor lett elegem, amikor egyszer sminkelésnél szemhéjalapozáskor azt vettem észre, hogy már hámlik (!) a szemhéjam. Az eddigi kísérletek, több példa alapján arra jutottam, hogy hosszú távon az olcsóbb drágább -- ami SEMMIT nem ér, arra kevés pénzt is felesleges áldozni. Egyébként mostanra úgy általában az Alverde termékekről összességében is ezt gondolom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 30.

szzh01

2014. június 30.

Nem vagyok elájulva ettől a terméktől, bár igaz, hogy nem a koromnak megfelelő a termék, mert 43 éves vagyok, és ha jól tudom 50 vagy 60 feletti bőrre való. Emiatt nem is biztos, hogy teljesen releváns a véleményem - és mindazoké, akik ennél jóval fiatalabbként próbálták ki... A krém állaga elég sűrű, kemény, viszonylag nehezen oszlatható el a szemkörnyék nyúzása nélkül, és nagyon nehezen is szívódik fel, iszonyúan ragad és csillog (több óra alatt!), emiatt csak éjszakára tudtam használni. Csőrös csomagolása elsőre praktikusnak tűnik, ám ha kb. félig kifogy, már nagyon nehezen adagolható (hiába tárolom kupakkal lefelé), vagy semmi nem jön belőle, vagy dupla adagot nyomok ki belőle, amit már nem tudok visszavarázsolni, ez így eléggé nem gazdaságos.Az utolsó 1-2 hétben már szinte lehetetlen kinyerni belőle a krémet, pedig van még benne rendesen. Az sem tetszik, hogy nem áll meg stabilan a kupakján, állandóan borulgat ide-oda. Az arany pigmentet nem tudom, hogy milyen rejtett liposzómába csomagolhatták bele :-), mert semmi sem érzékelhető belőle. Elképzelhető, hogy 10 év múlva másmilyen lesz a bőröm és a véleményem is megváltozhat róla, jelenleg max. 3 csillaggal tudom értékelni, ebbe belekalkulálom azt is, hogy feltehetően fiatal vagyok a krémhez, egyébként még kevesebb csillagot kapna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 30.

pipacsosmary

2014. február 17.

Még nem próbáltam Alverde szemránckrémet eddig. Ez megtetszett a leírás alapján, de szerintem olyan sűrű, nehezen lehet eloszlatni, hogy többet rontok - nyújtok a felkenéssel. Nappalra szerintem nem is jó, láthatóan csillogóan zsíros hatású. Éjszakára max., reggelre tényleg felszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 17.

wk62

Korcsoport: >54
2013. december 8.

Jelenleg ezt használom, nem ég tőle a szemem, és nem is könnyezik, viszont kissé zsíros a hatása még órák múlva is. Éjszakára megteszi. De holnap megyek a DM-be a gojibogyósért, remélem van, az nálam a csúcs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. december 8.

mrs.bravo

2013. október 29.

Jól hidratál,de azért az öregedéstől nem ment meg,inkább a kiegyensúlyozott alvás. Finom illatú,nem irritálja a szembőrt,szeretem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 29.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Ubiquinone, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A csüngő amaránt magjának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipedia információi szerint az amarántmag teljes értékű fehérjét és növényi rostokat tartalmaz, ásványi anyagokban gazdag (vas, magnézium, réz és mangán).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.