Anaconda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetika, DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cu2tka-baba, Módosítva: 2012. április 26.

Lelőhely:   kozmetika, DM
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

A kristálytiszta zselé kíméletesen és hatékonyan távolítja el a mindennapi szennyeződéseket az arcbőrről, miközben természetes hidratáló- és vízmegkötő hatóanyagai megakadályozzák a bőr kiszáradását. A hozzáadott menta kivonat frissességgel tölti fel az arcbőrt.

nta2

2014. május 26.

Egy régi tévedés. Azon kívül, hogy frissítette az arcom, semmi jót nem csinált. A sminket nem szedte le rendesen, keményen utána kellett dolgozni, és az összetevői sem kedvezőek. Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 26.

Moonlight

2014. március 5.

Szegény kis csúnyaságokkal teli kedvencem :)
Jó,nem favorit,de szerettem használni,nyáron jól eső érzés tudott lenne,ahogy végtelen ideig tudott hűteni. Az illata igazi friss,aloés.
Miután lemostam,selymes bőrt kaptam. Talán még hidratáltabb is lett.
Nem habzott,ez mondjuk zavart. De nem olyan rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

Szegény kis csúnyaságokkal teli kedvencem :)
Miután lemostam,selymes bőrt kaptam. Talán még hidratáltabb is lett.
Nem habzott,ez mondjuk zavart. De nem olyan rossz.

ildiface

2013. október 20.

Ugyanígy jártam vele, többször is próbálkoztam, semmit nem szedett le az arcomról, se habzás, se tisztítás. Nagyon csalódott voltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 20.

kikcse

2013. február 18.

Majdnem a kukában kötött ki. Pedig pont arclemosóra volt szükségem, és nagyon megörültem ennek, mert zselés (azt hittem, hogy habzó) és az ára is kedvező volt, és használtam már Anaconda más termékét is, gondoltam nem lesz rossz. De nem...Felkenve a zselét a vizes arcomra, nem habzott, és ez nagyon meglepett. Ahogy az arcomra kentem, úgy is mostam le. Érzetem, hogy a gélt az arcomra kenem de hiába dörgöltem, csak csúszós érzetű volt a bőröm és ezt a csúszós valamit mostam le végül. Utána vattával áttöröltem az arcom, és azon látszott, hogy vajmi keveset hozott le az egész napi koszból. Lehet, hogy én csinálom rosszul...lehet, hogy fel kell habosítani a kezek között egy kis vízzel, vagy vattakorong segítségével kell letörölni....de az biztos, hogy így nem működik ahogy én próbáltam. Most ott áll a szekrényben lehet, hogy ha a mostani lemosóm elfogy még 1x nekifutok, de így az összetevőket is látva lehet, hogy még meggondolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 18.

Cu2tka-baba

2012. április 27.

Már használom egy ideje, és egész jól bevált. Nem szárít és kellemesen hűsít. Kár hogy ilyen rondák az összetevői...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 27.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.