Anaconda

Ár:   2050 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2016. május 19.

Ár:   2050 Ft
Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A standard szérum 10%-os AHA-tartalom mellett 3,5-es pH-val rendelkezik, míg az Intenzív szérum 24 % AHA-t tartalmaz 3,0 pH értékkel. A gyümölcssav-komplex hatóanyagai az elhalt hámsejtek közti kötőanyag feloldásával felületi hámlasztás idéznek elő, mélyen a bőrbe hatolva gyorsabb osztódásra, a hámszövet megújulására serkentik, stimulálják a bazális sejteket. A szérumokat letisztítás után visszük fel a bőrre, majd a kezelési célnak megfelelő hatóidő után vizes, tonikos vattával töröljük elő. A szérumok használata során csípő-bizsergető bőrérzet fordulhat elő, ami a kezelés természetes velejárója, azonban alacsony pH értékük miatt csak kozmetikusi felügyelet mellett javasolt az alkalmazásuk.

Hatóanyagaik: AHA (Alpha Hydroxy Acid) vagy gyümölcssav komplex, Zöld tea kivonat, Pentavitin, Kamilla kivonat

brigittabrigi

2019. november 14.

Nekem esküszöm semmit nem csinál. Mindenki áradozik róla de nekem csak puha lesz az arcom. Ennyi. Ezt egy fizikai bőrradír is megcsinálja. Nem tudom mit csinálok rosszul, valaki segítsen. Megtisztítom az arcom csak vízzel mert mikor smink lemosóval csináltam és utána kentem rá akkor sampon szerű lett mert összekeveredett a sminklemosó a hámlasztóval. Aztán rá kenem 30 percre és lemosom majd hidratáló. Ti hogy használjátok?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

Yette

2018. november 24.

Első aha hálmlasztóm, és teljesen megvagyok vele elégedve.
Felkenve erősen csíp egy pár másodpercig, utánna ez az érzés megszünik. Géles állagának köszönhetően könnyen használható, enyhén ragacsos érzetet hagy maga után
Az eredmény meseszép, mintha megújult volna az arcbőröm, és a hegeket is szépen halványítja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 24.

Első aha hálmlasztóm, és teljesen megvagyok vele elégedve.

kardamom77

2018. július 27.

Anno Ilcsi gyümölcssavas hámlasztót használtam évekig, érdekelt egy másik magyar márka terméke, mely olcsóbb is.(Bár ebben a tégelykében nincs túl sok anyag....) Felkenve nyálkás, nagyon csíp, íze savanykás. Brutál erősnek találtam, túlhámlasztottam először. Eredmény cafatokban hámló, pirosló bőr napokig. Aztán rövidebb ideig hagytam az arcomon. Szép sima, csiszolt jellegű bőrkép. Végülis teszi a dolgát, de nagyobb elővigyázatosságot igényel a használata, könnyű hibázni. Mára már vannak ennél felhasználóbarátabb, jobb termékek a piacon, elérhető áron, úgyhogy nem maradt a mindennapjaim része.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

someva

2018. január 31.

Nem használtam még eddig más AHA hámlasztót, így nincs összehasonlítási alapom. A bőröm tág pórusú, könnyem zsírosodó, csodát nem tett vele, használat után szép és sima bőrképem lett, de például a pigmentfoltokat nem halványította egyáltalán. Ennyi igazából, nem éreztem, hogy hosszabb távon hatékony lenne, pedig kifejezetten magas AHA tartalmú készítmény. Felrakás után kicsit csípett, de aztán elmúlt. Az ár miatt nem bántam meg, hogy megvettem, de nem hiszem, hogy újraveszem, inkább kipróbálok valami más kémiai hámlasztót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 31.

LillaM

2017. október 12.

Csodaszernek nem nevezném, mert azért csodát nem tett velem (pl.a pigmentfoltjaim maradtak), de pl. a bőrgyógyász nem tudott eltávolítani a nyakamról egy szemölcs-féleséget, ez meg simán. Heti egyszer használtam tavaly az őszi-téli szezonban, most épp a héten szereztem be az ideit :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

nettas

2017. szeptember 3.

Heti egyszer használom a standard mellett. Jó a fájdalomtűrő képességem. Ezt hittem. Pedig nem kicsi a tetkóm sem, aminek a készítését rezzenéstelenül tűrtem 6 órán át. De eeeeeeeeeez????? Szó szerint nyüszítek, járkálok fel-alá, ugrálok mint egy idiot!!!
Na amúgy nagyon jó termék :) A szám sarkát szárította le nagyon, oda nem fogok többet rakni. Pigmentfoltjaim és az egyenetlenségek tűnedeznek, nem kell korrektorpúderalapozó :) Pórusaim összehúzódtak, emberi kinézetem vaaaaaan :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

errita077

2017. július 5.

2 éve használom,de az utóbbi időben mintha már nem lenne elég a bőrömnek.De ennél erősebb hámlasztót nem merek az arcomra kenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 5.

Citta

2017. június 2.

Másik 2 hámlasztó mellett használom ezt heti 1x. Ennyiért csodaszer és meglepően sokáig elég. Az egyetlen bajom vele, hogy nagyon mar, ezért még keresgélek kicsit hámlasztó témában és csak akkor veszem újra, ha nem találok legalább ilyen jót. Jól tűröm a fájdalmat, amikor green peelen voltam, a kozmetikus megkérdezte, hogy biztos bírom még, mert nála még nem járt olyan ember, aki eddig bírta volna a dörzsölést, de ez a termék úgy mar, hogy csak azért veszem rá magam a használatára, mert a green peellel szemben, ez tényleg csodát tesz a bőrömmel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 2.

Jadviga

2017. február 21.

Ő volt a tavaly téli hámlasztóm. Nálam méltán kiérdemli az "ennyiért csodaszer" jelzőt. Heti 1 használattal is nagyon sokat segített a pigmentfoltokon és a szarkalábakon. A fáradt, fakó bőrömet megújította. Egy gondom volt vele: bár szavatossági, sőt felbontástól számítottan megfelelő időn belül voltam, mikor a maradékot idén ősszel elővettem, egy sötétbarna, szúrós szagú trutyi jött csak a flakonból.Állásában megromlott a nyár folyamán. Ezért ugyan pontlevonás nem jár, ( lehet hogy csak hibás darab volt), de nem árt, ha tudjátok... Azonnal újra akartam venni, hogy ne múljon el a tél nélküle, de akkor épp beszerezhetetlen volt, így a dupla kellemetlenség miatt bosszúból megcsaltam egy tubus retinollal. De érzem, ha nem szüntetik be, találkozunk mi még :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 21.

Fatyolfelho

2017. január 26.

Pécsre csak rendelni lehet, így 2800 lett ez a kis üveg, mire ideért.. Most használtam először, szigorúan fél órát hagytam fent. Pontosan olyan szaga van, mint a fogfehérítő gélnek. Lemosás után még egy darabig enyhe égő érzést tapasztaltam, mint amikor napozás után megpirul az arc, piros nem lett, csak az érzés olyan. Nagyon selymes lett a bőröm, de napsugárzás okozta hiperpigmentáció eltüntetése a cél, úgyhogy majd jövök a fejleményekkel. Heti egy alkalommal fogom használni teljes arcra és egyszer csak a barna foltos területekre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 26.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Lactic Acid, Saccharide Isomerate, Propylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glucose
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Glycolic Acid, Citric Acid, Salicylic Acid

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.