Annemarie Börlind

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: snowowl, Módosítva: 2015. február 5.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Öregedésgátló hatású alapozó

• Az egyedülálló öregedésgátló formula hidratál és stimulálja a sejteket
  • Krémes összetétel kiváló fedőhatás
  • Ideális száraz bőrre, a ráncok elhalványításához
  • Újraépíti a bőrt és a kollagén struktúrát
  • Az eredmény: Az arcbőr simává, egyenletessé válik, a bőr frissebb, és feszesebb

natulcien

2019. november 7.

Szerelem volt a próba alatt, és szerelem az első tubus után, mert egyszerűen tökéletes számomra. Száraz bőrömmel csodát tesz a szkvalán benne. Nagyon kevés elég, számomra a 2 pumpálás már kicsit sok, de azt a mennyiséget is szépen el lehet oszlatni. Nekem blenderrel teszik legjobban a végeredmény. A színskála sajna nagyon gyér. Az átmeneti őszi, tavaszi színeimhez szépen passzol a W3-as árnylalat, de télre már sötét, így most egy túl világos Lancome stick alapozóval keverem. Nagyon szépen együttműködnek. A finishe a legszebb ami eddig láttam. Nagyon természetes bőrfénye van. A fedése gyenge, közepes, de nekem csak szín egységesítésre kell, így ez megint csak tökéletes. Egész nap hidratál, nem kopik, nem csúszik, mászik. Tuti, hogy ez lesz az én alapozóm a jövőben is, nem tervezek kísérletezni. Sok-sok alapozót próbáltam: Guerlain, Shiseido,Chanel, Tarta, Lancome, MAC, Huda, Paulmoise, Bobbi Brown, Estee Lauder, Holika, Innisfree....Nekem ez tetszik a legjobban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 7.

Catlover

2018. október 17.

A legjobb natúr alapozó, amit eddig próbáltam, és nagyon sok próbán vagyok már túl. Végre egy natúr alapozó, aminek erős fedése van. Csodásan krémes az állaga, nagyon kevés kell belőle, finom az illata, könnyen eldolgozható. Finoman hidratál, nem tömíti el a pórusokat, puha és életteli lesz a bőröm tőle. Imádom. Nagyon zsíros bőrre nem ajánlanám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 17.

agiagi

2018. április 20.

Akciós volt a Müllerben, úgyhogy gondoltam kipróbálom. Tényleg jól fed, kevés is elég belőle, és fancy nő illata van. A ránctalanítást nem éreztem, de nem is ezért vettem. Újra fogom biztosan venni, ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Diana82

2017. május 9.

A natúr alapozók között eddig ez volt a legjobb. Nagyon jó a fedése, a legvilágosabb szín szépen harmonizál a bőrömmel. Kissé nehéz eloszlatni, viszont szépen, egyenletesen lehet, nem köt meg olyan gyorsan. Az illata nagyon tetszik. Nem okozott irritációt, ami lényeges nálam. Még a barátnőm is megjegyezte amikor ez volt az arcomon, hogy milyen szép vagyok. Púderezni azért kell napközben is. Eddig mintát használtam, de ha elfogynak az alapozóim egy ilyenre fogok beruházni.

Frissítés: esti programokhoz használtam a mintát, akkor jónak tűnt a szín. Aztán miután beruháztam a teljes üvegre és nappal is kipróbáltam jobb fényviszonyok között, rájöttem, hogy nem is illeszkedik ez olyan szépen a hófehérke bőrömhöz. Nagyon sajnálom, mert egyébként ez lenne a tökéletes alapozó minden más téren, de így kevergetnem kellene világos alapozókkal, amihez nincs kedvem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 9.

Kalina

2015. április 17.

Az eddigi legjobb alapozó amit használtam. Külön dicséret az összetevők miatt. Bár jó alaposan aláhidratálok és teszek alá fényvédőt (Even Better Dark Spot Defense SPF45 Clinque) de ez az alapozó tökéletes. Az extra vízhiányos bőrömet szépen hidratálja és nap végére sem szárad ki, nem kelt cserzett hatást. Szép, természetes és jó, tartós fedése van, könnyen eldolgozható a korábbi Börlind alapozókhoz képest klasszisokkal jobb. Ár érték arányban is kiváló. Plusz pont a finom illatért. Negatív észrevétel csak annyi, hogy feltüntethetnék a csomagoláson a fizikai fényvédő erősségét, mert az összetevők alapján tartalmaz, de nem tudni mennyit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Zinc PCA, Magnesium Stearate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Sorbitol h 1 1

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0