AOK

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Lyah, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   Müller
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Minden börtípusra ajánlott! Természetes és üde börképet eredményez!

Két féle árnyalatban kapható: világos és közép.

MarcsiCS

2014. augusztus 30.

Akciósan, 1000 Ft-ért jutottam hozzá a világosabb színűhöz. :) Ez az első BB krémem, tökéletesen elégedett vagyok vele. Ok, nincs benne fényvédő, de szépen fed, nem üt el az arcomtól, órák múlva sem áll össze, folyik le. Természetesen vastagon nem szabad ezt sem felvinni, ez mégsem egy alapozó. Én nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

Lindi

2014. június 20.

Nekem elég átlagos volt.Nem szerettem a színét sem,de mivel az AOK Pur Balance krémje nagyon jó nekem azt hittem ez is hasonló lesz.Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 20.

Lyah

2013. április 18.

Ma vettem meg a világosabbat. Egy hónapja már majdnem, de végül visszatettem a polcra, és mostanáig vívódtam, kell-e nekem. Van egy Soliteint színezett hidratálóm, de nem az igazi. Vagy Missha bb-m, de azt csak alkalomra, atombiztosnak teszem fel. Szóval megvettem. A színe tökéletes, az állaga krémes, de simán eldolgozható. Az illata jó, nem maszkos, szerintem szeretni fogom. Nem matt, de rajtam semmi sem az, hacsak nem fényesedik majd ki nagyon, akkor marad, Soliteint meg repül...az már frissen felkenve is fényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Dimethylsilanol Hyaluronate, Butylene Glycol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.