AOK

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: drmajoroseva, Módosítva: 2012. január 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Megszünteti a pattanásokat és miteszereket, valamint gondoskodik a tinédzserek bőrének nedvességtartalmáról. Tea és ginzeng kivonattal segíti a bpr természetes regenrálóképességét.

gioia

2016. január 23.

Elhagytam már a csikófogaimat nagyjából, de meguntam, hogy folyton mitesszeres a bőröm. Ez egy remek krém, hidratál, de nem fényesedik ki a bőröm. Télre picikét kevés, de tavasztól őszig bevált. Szépek az összetevői, olcsó és egyáltalán nem irritálja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 23.

gioia

2016. január 23.

kvitta.girl

2015. február 6.

Én is olcsósága miatt csábultam el meg olyan jó marketing dumát nyomtak rá hogy innét küldök egy dícséretet a marketing osztálynak, de ezen felül se vártam hatalmas csodát és nem is nyújtott így nem csalódtam. Minden este arctisztítás után használom/használtam, üvege nagyon igényes, krém fehér színű könnyedebb állagú, amit nyújt az hidratálás,semmi más, azt is közepes szinten. Pattanásokat illetve mitesszereket nem bántja hagyja ott ahol vannak, szerencsére alkohol sincs sok benne így nem szárít, és nem okozott irritációt.
Összeségében nem veszem újra hiába olcsó, mivel éjszaka regenerálódik a bőrünk az okosok szerint, nos ő ebbe nem segít az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

bogarka

2013. december 17.

Hát...hát,...nenm kellett volna elcsábulnom, csak mert akciós volt, és jókat írtak a cimkén. Felkenéskor egyértelműen csíp, és agyon van illatosítva. Mattít az igaz, pillanatok alatt beszívódik, de nem vagyok odáig érte. Egy éjszakai krémbe mi a jó fenének szilikon? Lehet hogy nálam kuka esetleg nappalra néha elhasználgatom, de nem volt egy jó döntésem megvenni :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

Lyah

2012. július 22.

Nem tudom, hogy azért, mert egy "kedves" tesztelő által megbontott tégelyt fogtam ki, vagy eleve, de ennek nem olyan jó az illata, mint a nappali krémé. Az állaga vizesebb, ami nekem feltétel, eddig nem sokszor volt alkalmam tesztelni az afrikai hőség miatt, de az első pár próbán átment. Nem hagy zsíros utóérzetet, de hidratál, a számomra nem túl jó illata pedig szinte azonnal elillan. Hosszútávon remélem használ, mert ár-mennyiség arányban jónak tartom. Egy hét alatt eddig negatív hatásról nem tudok beszámolni. A zsálya gél mellé váltó-társnak szerintem marad a barátom :)

Update: jelentem, megtaláltam a krémemet. Ezt már sokszor hittem, de a legtöbb, ami eddig volt, attól vette magára ezt a címet, hogy nem ütött ki, észrevehető nagy változást egyik sem csinált; kivéve ezt. Ugyanis mióta éjszaka használom ezt, nappal meg a nappalit, észrevehetően egységesebb az arcbőröm. Azt nem mondanám, hogy kevesebb a miteszerem, de azóta begyulladt csomós pattanás nem jött ki rajtam, még most sem, hogy jönnek azok a bizonyos napok, és ilyenkor rendszerint egy-kettő előjön, ami aztán marad egy hónapig. Most semmi. Remélem, megmarad a hatás. Néha használom helyette a zsálya gélt, vagy mást, hogy ne szokjon hozzá a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 22.

drmajoroseva

2012. január 8.

Kb. 2 hete használom ezt a krémet esténkét. Az biztos, hogy reggelre nem fénylik az arcon, szépen tisztul az arcbőröm. Egy dologgal, az illatával nem tudok megbarátkozni - nem értem, hogy milyen parfümöt tehettek bele, mert ennek a krémnek tipikus gyógyszertári krém szaga van, illatanyagot nem érzek benne. Akkor meg minek tüntették fel a hozzátevőknél?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Panax Ginseng (Ginseng) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

A ginzeng kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és antioxidáns hatású összetevő.

A méhpempő antibakteriális és a bőr faggyútermelését kiegyensúlyozó hatóanyaga, ma már mesterségesen állítják elő Acnacidol néven. Gyakran 1,10-Decanediol-lal és Sebacic Acid-dal együtt alkalmazzák.