Apivita

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: galivali, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. szeptember 7.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A maszk szőlőmagolaj, szőlőmag kivonat és A-vitamin kombinációjával segít láthatóan simítani a finom ráncokat, miközben rendszeres használata hozzájárul a bőr feszességéhez. Olívaolaj, Q10 koenzim, E-vitamin, hialuronsav és panthenol tartalma hidratálja, puhítja a bőrt és fokozza rugalmasságát. A pacsuli illóolaj regenerálja az érett bőrt. Formulájában az Olümposz hegységben gyűjtött, antioxidánsokban gazdag Görög hegyi teából készült infuzum helyettesíti a vizet.

Nem tartalmaz: parabent, szilikont, ásványi olajat, propilén-glikolt, butilén-glikolt, ethanolamint, ftalátokat, PCM-t, NM-t.

kivike

2020. december 5.

Nyereményjátékkal szereztem meg, magamtól nem vettem volna ilyen drágán. A krémes pakolásokat úgy szoktam használni, hogy a hatóidő letelte után nem mosom le, hsnem belemasszírozom a bőrömbe. Na ennél a terméknél ez a módszer nem működik, mert annyira ragad, hogy szinte elviselhetetlen így le kell mosni, de nem túl könnyen jön le. Hidratálása átlagos, a 200 forintos Balea vagy Isana is tud ennyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 5.

dunaimano

2020. október 10.

2020-as KM boxos szerzemény, magamtól a márkától valószínűleg nem ezt a terméket választottam volna, de ismerkedésre jó. A maszkban elég sok anyag van, nekem pár hétig elég volt. Lotion állaghoz hasonlítanám, bár annál icipicit talán sűrűbb, krémszerűbb, de krémnek már véletlenül sem mondanám. Mákszemnyi nagyságú szemcséket tartalmaz, arra nem sikerült rájönnöm, hogy mi ez, és miért van benne. Egy leheletnyi réteget szoktam felkenni, könnyen eloszlatható, majd a leírás szerint 10 percet hagyom hatni. Ez idő alatt nem érzek igazából semmit, talán picit hűsít, de még az is lehet, hogy a nedvesség miatt érzem ezt. A vattás leszedés nálam nem volt a legkényelmesebb, utána még ragadt a bőröm az anyagtól, bár a vizes öblítéssel mindent eltávolítottam. Viszont a bevizezett mikroszálas kendő hatékonyabb és kellemesebb is volt. Alapvetően sok eredményét nem éreztem: picit hidratálta a bőröm, és talán feszesítette. Igazából nem tudom hova tenni, szerintem magamtól nem venném most újra, de nem azért, mert rossz volna, talán csak nem én voltam a célközönség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

galivali

2020. május 31.

Egy héten egyszer használom, puha, sima bőrt eredményez. Egy kis tasak 3 használatra elegendő nekem. Krémes állagú, illata semleges. Jól hidratáló, nem zsírosítja a kombinált bőröm. A 10 perc hatóidő után egy vizes, puha kendővel többször áttörlöm az arcom, vízzel nehéz lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 31.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Phospholipids, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Alcohol
Emolliensek: Hydrogenated Vegetable Oil, Cetearyl Alcohol, Dicaprylyl Carbonate, Olea Europaea (Olive) Oil, Panthenol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Cetyl Palmitate, Caprylyl Glycol, Hydrogenated Polyisobutene
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Xanthan Gum, Cetearyl Glucoside, Sorbitan Olivate, Sorbitan Palmitate, Polyglyceryl-10 Stearate, Hydroxypropyl Methylcellulose, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: Xanthan Gum, Cetearyl Glucoside, Decyl Glucoside, Hydroxypropyl Methylcellulose, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hydroxycitronellal, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.