Apivita

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agnesbagi, Módosítva: 2018. október 19.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

Sampon zsíros hajtőre és száraz hajvégekre - csökkenti a zsírosodást, regenerálja a károsodott hajvégeket, puha, egészséges hajat biztosít. Csalánnal és propolisszal. 85% természetes összetevő.

KiAn

2020. január 13.

Ez a sampon nagy csalódás a számomra. A fejbőröm viszket tőle. Pakolás nélkül nem lehet használni. A hajam végét annyira kiszárítja, hogy a hajvasalót sem merem használni. Az illata jó és jól habzik. Az Apivita szerintem nem engedhetné meg magának, hogy ilyen gyatra terméket dobjon piacra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 13.

Timi1231

2019. július 23.

Nekem nagyon pozitív lett ez a sampon. Eleve Apivita rajongó vagyok, így a sampon se maradhatott ki. Nekem bevált . Ugyan úgy csak hetente kell vele hajatmosnom. Régen kellett más samponnál még balzsam, hogy ki tudjam fésülni a hajam de itt nem kellett. Finom az illata de azért a 4 csillag mert nem marad meg igazán az illata hajszárítás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

CeCeDrake

2019. február 7.

Mintám volt belőle.
Szerintem szárítja a fejbőrt és a hajat is.
Mosás után másnap vakaróztam, mint egy tetves. Kénytelen voltam aznap este hajat mosni megint. Viszketés megszűnt. A minta másik felét használtam egy héttel később, megint vakaróztam tőle.
Nekem ezek a természetes cuccok nem valók a hajamra, jó az Apivita, csak nem hajápolási termékben számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

Mintám volt belőle.
Szerintem szárítja a fejbőrt és a hajat is.

Euts

2019. január 25.

1 hónapja használom a balzsamjával együtt szereztem be a bevezető akció során. Még nem tapasztaltam változást, a hajam ugyanúgy zsírosodik (3. nap már nem szép, 4. napot próbálom kihúzni összefogott hajjal, hátha egy idő után sikerül kitolnom). Két szettet vettem belőle, most megpróbálom végig elhasználni és jövök majd updatelni. Ez után a sampon után a balzsam önmagában nem elég, utána gubancolódik kicsit a hajam, olajjal kenem be a végét, hogy ez megoldódjon. Reménykedem, hogy még 1-2 hónap használatával javít a zsírosodáson legalább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Viki9727

2019. január 10.

Egy kis mintám van belőle. Zsíros a hajam, de a vége száraz. Sajnos ettől még rosszabb lett, nem szokott gubancolódni a hajam, de ettől össze állt az egész egy csomóba. Alig bírtam kifésülni, csomóba jött ki a hajam. Illetve pont hogy jobban zsírosodott. Szóval a kukában landolt a minta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

Hidratálók: Alpha Glucan Oligosaccharide, Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Természetes cukokból nyert bőrvédő összetevő, melyet bőrpuhító hatása és nagyon jó vízmegkötő tulajdonsága miatt használják kozmetikumokban. A gyártó szerint az összetevő segít fenntartani a bőr természetes mikroflóráját.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.