Best of Beauty 2019

Armonia

Ár:   9900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gedit60, Módosítva: 2013. március 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Különleges lifting hatás
  • Bizonyított ránckisimító hatás
  • Akkumulatív hidratáló hatás
  • Parabénmentes
  • SPF 15

A mély ráncok keletkezésének fő okozója a mimika. Mintegy 60 arcizom vesz részt a verbális- és a metakommunikációban. Ezek az arckifejezések idővel állandó nyomokat, azaz mély mimikai ráncokat hoznak létre bőrünkön. A SYN®AKE kortalanító (anti aging) hatása különösen a mimikai ráncok esetében nyilvánul meg.

A SYN®AKE fehérje leblokkolja a mimikai izmok sejtfalában található receptorokat, aminek köszönhetően azok ellazulnak és a mimikai ráncok kisimulnak, majd lassan eltűnnek. A SYN®AKE hatása elképesztő: egészen különleges bőr kisimító tulajdonsággal rendelkezik és mindössze néhány napon belül jelentősen csökkenti a mimikai ráncok mélységét. Egyesek a Botox méltó ellenfelének tartják! A klinikailag bizonyított ránctalanító hatással rendelkező SYN®AKE kígyóméreg utánzattal, füge kaktusz kivonattal (nopallal), továbbá az ultrahidratáló aloé verával, valamint SPF 15-ös napvédő faktorral kiegészített krém bársonyossá, hidratálttá teszi a bőrt és csökkenti az izomsejtek kontrakcióját.

senskin

2017. július 8.

Közelebb vagyok a negyvenhez , mint a harminchoz. Azt kell mondjam, ráncaim nincsenek. Próbálok egészségesen étkezni, sportolok. Sokan mondják , hogy te még fiatal vagy , olyan 26 lehetsz, ugye? csak mosolygok ezen. Ez nem érdem. Viszont a ráncmegelőzés a fontosabb. Ez a krém van meg nekem kisebb mintákkal és a szérumja. Együtt nagyon jó, kisimítja az arcot, szinte vasalja. A ráncokkal, hogy mit csinálna? Fogalmam sincsen. Kissé bizsergeti az arcot, csípi egy picit, de ez hamar elmúlik.Smink alá is tökéletes. Kíváncsi leszek a szemkrémjére, azt is ki szeretném majd próbálni. Eddig elégedett vagyok vele. Nem hinném, hogy bármelyik másik krémem ennél többet tud.Legyen az akármilyen felső-kategóriás. Mert több is van.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.

Izabel

2016. augusztus 16.

Eredetileg Armonia arcpakolásért tértem be a gyógyszertárba, de be kellett érnem néhány mintával. A másik két mintáról kisakkoztam, hogy ránctalanító hatású, de erről valahogy nem, itt se néztem utána és jól magamra kentem :D Így huszon-egynehány évesen azonban lehet, még nem érkezett el a mi időnk. Az állaga kellemes, pikk-pakk beitta a bőröm és reggelre tényleg kisimultam. Sokkal szebben mutatott a sminkem és még délután is éreztem a hatását. Az egyéjszakás kalandunk alapján jónak találtam, egy próbát egészen biztosan megér :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Reddiamond

2016. május 13.

Mintát kaptam belőle. Igazából nem hittem benne, de gondoltam nem veszítek semmit, ha kipróbálom. Most használtam másodjára. Jó alaposan bekentem vele az egész arcomat estére. Nekem elég zsírosnak tűnik. Viszont finom az illata. Pár perccel a felkenés után érdekes bizsergő érzés van az arcomban, már az első használat után is. Ezt biztatónak érzem. A fényvédő nekem fontos, mert fehér a bőröm. További tapasztalatot egyelőre nem tudok mondani, majd frissítem később a véleményemet. Az ára miatt csak 3-as, míg látható eredményt nem produkál.

Update: 2 hetes használat után semmi extra, viszont reggelre is viszonylag hidratált marad az arcom. Ez pozitív, így a 3-ast 4-re változtatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

grizus

2013. május 24.

Ez a krém semmit nem tud. Egyáltalán nem ránctalanít, ami ciki, ennyi reklám után. Tömörebb krémet vártam, ehhez képest vajszerű volt. Mindenképpen csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 24.

Neo

2011. június 11.

Ránctalanítás ellen használom. Korábban használtam többször botox ránctalanítást, hyaluronsavas feltöltést, argireline-t és kozmetikai akupunktúrát is a ráncok kordában tartására. Mivel a fenti kezelések elég drágák, megpróbáltam alternatív lehetőségeket keresni. És eddig a hasonló botox helyettesítő, arcizom-gyengítő készítmények közül ez az amit a legjobbnak találok. A ráncosodáskor az ideg-ignerület átvitelét csökkenti. Tehát az arcbőr kevésbé követi az izommozgást. Azt tapasztaltam, hogy csak úgy hatásos ha az egész arcot bekenem, reggel és este és nem csak a ráncok körül, hanem pl az egész homlokot a hajvonalig és a szemöldökre éjszakára vastagabb réteget kenek. 50-faktoros VICHY-fényvédő folyadékkal együtt használom, mert azt tapasztaltam, hogy így a hatása valamiért erősebb. Alapvetően enyhe az illata ami nálam előny. A naptejjel együtt meg szinte illat nélkülivé válik. Nem zsíros alapú, hamar beszívódik, és nem látszik, az arcon, hogy "be van krémezve". 8-9000- Ft-körül van az ára, tehát olcsóbb mint a botox. Hatása fokozódik a rendszeres használattal, de egy-két nap kimaradás esetén a ráncosodás hamar fokozódik. Illetve használat után erősebb a hatása. Tehát ha reggel használom, és egész nap nem akkor esetére más jobban "működnek" a mimikai izmok, és jelentősen jobban ráncosodik az arc. Továbbra is keresem azokat a botox helyettesítőket amik olcsóbbak ugyanakkor erősebb hatásúak, mint a korábbi krémek, egyenlőre szerintem ez a legjobb fejlesztés mind közül, bár van egy pár amit ki sem próbáltam...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 11.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Ascorbyl Palmitate, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Collagen, Lactic Acid, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Peptidek: Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Más néven Syn-Ake, ami egy szintetikus neuropeptid, mely a Wagler-bambuszvipera mérgében található Waglerin-1 peptidhez hasonló hatással bír. Az összetevővel elsősorban anti-ageing termkekben talákozhatunk, mint botox alternatíva. A trutinageing informácói szerint a hatóanyag blokkolja a szervezet Na+ felvételét, amitől az arcizmok ellazulnak, és ezáltal megakadályozza a mimikai ráncok kialakulását. A hatóanyag gyártójának 28 napos in vivo tesztjén résztvevő alanyok 67%-a az izmok összehúzódásának gyakoriságának csökkenéséről, 52% pedig a homlokráncok méretének csökkenéséről számolt be 4% Syn-Ake tartalmú termék napi kétszeri használata után.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.