Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: angyallány, Módosítva: 2018. június 11.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Az Artdeco All in One Mascara egy fényűző szempillaspirál, mely úgy lett kialakítva, hogy extra dús pillákat varázsoljon. Az exkluzív összetevőknek köszönhetően, melyek panthenollal és kandelillaviasszal vannak gazdagítva, táplálják, szétválasztják és optikailag meghosszabbítják a szempillákat. Így a szempillák szembetűnőek, dúsak és tökéletesen íveltek lesznek. Alkalmas az érzékeny szemre is.

Luiselotte

2020. szeptember 16.

Gyönyörű, dús szempillákat varázsol.
A keféje nem bumszli és nem is hajlított, könnyű vele dolgozni még a szemzugban lévő pici pillákat is el tudom kapni vele.
Két rétegben viszem fel, ennyi bőven elég, nem ragadnak tőle össze a szálak , szépen hangsúlyozza őket. Reggel 6- tól este 8- ig a helyén marad, nem mászik el és nem pereg.
A csomagolása egyszerű ,szinte már puritán a forma, de a belbecs a lényeg nekem nem baj , hogy nem ékszerdobozban van ha ilyen szép a végeredmény amit elérek vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

Gyönyörű, dús szempillákat varázsol.

lettniko

2020. május 11.

Valószínű, hogy kifogtam egy ezer éves példányt, konkrétan teljesen száraz a kefe.
Néhány pici festékdarabka látszik a szempilláimon, semmit nem csinál, pedig az illata rendben van, nem romlott szagú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 11.

Blackxentric

2020. április 11.

Mini kiszerelésben van meg nekem. Lehet, hogy már régi darab, mert eléggé be van sűrűsödve a festék. Ezt leszámítva szépen szétválaszt és szép fekete színe van, nem potyog. Drámai hatást nem sikerült elérnem vele, inkább természetes lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

Zsuscsy

2019. január 9.

Beauty beg-ben jutottam hozzá a minta kiszereléshez és nagyon megszerettem. Azóta vettem egy normál kiszerelést, és bár nagyon húzós az ára, nem bántam meg, mert szép feketére festi a szempillákat, hosszítja, íveli és külön választja őket. Szép természetes hatást kelt, olyan ártatlan kislányos tekintetem lesz tőle, tehát aki műszempilla hatást szeretne elérni az ne ezt válassza! Én úgy használom hogy felkenés előtt bele állítom egy pohár meleg vízbe, ettől kicsit felhígul és még szebben lehet vele dolgozni és így pókhálós sem lesz a végeredmény. Én ki fogom próbálni a vízálló változatát is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

bernadettu

2018. október 8.

Megnéztem a checkfresh.com-on és az enyémet 2003-ban gyártották, kb 15 éves a termék,WTF

KM Beauty Bag szerzemény, a csomagoláson lévő képhez hasonlítva semmi extra, kicsit összeragadtak a pilláim, amikor az alsókra is vittem fel belőle a legelső alkalommal. Még csak kétszer használtam, nem tudom, hogy rossz-e a technikám, de nem lett drámai a hatás. Egynek jó, de nem vagyok tőle elragadtatva. Eddig nem pereg de az is igaz, hogy csak kétszer használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

Izabel

2018. szeptember 30.

Szintén a Beauty Bag révén ismerkedtem meg a termékkel. Nem volt egy nagy élmény, sajnos. Átlagos. A parabén miatt tuti nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2018. augusztus 27.

Sokat vártam ettől a szempillaspiráltól, de csalódást okozott. Se nem dúsít, se nem hosszabbít. Hogy mennyire tartós, azt nem tudom megítélni, hisz felvitel után is alig látszik valami.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

k.boglarka

2018. augusztus 26.

Szinztén a Beauty Bagben volt. Nekem bevált, színe szép fekete, tartós egész nap, nem kenődik :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

TimiK

2018. augusztus 25.

A beauty bag-ben találkoztunk először, hát annyira nem vagyok elragadtatva tőle. Pár órát bír csak ki. Nekem szép pillákat csinál ezért a 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Eszti22

2018. augusztus 9.

A beauty bag által jutottam hozzá, nekem nagy csalódás ez a termék. Konkrétan semmit nem csinál a pilláimmal, sem dúsak, sem íveltek nem lesznek, azt érzem a használata közben, hogy nem tudja igazán elkapni a szempillámat. Két rétegben talán valami látszik, de még így is bőven alulmúl nála sokkal olcsóbb drogériás spirálokat. Egyetlen pozitívuma, hogy tartós és nem pereg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.