KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: angyallány, Módosítva: 2018. június 11.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Az Artdeco All in One Mascara egy fényűző szempillaspirál, mely úgy lett kialakítva, hogy extra dús pillákat varázsoljon. Az exkluzív összetevőknek köszönhetően, melyek panthenollal és kandelillaviasszal vannak gazdagítva, táplálják, szétválasztják és optikailag meghosszabbítják a szempillákat. Így a szempillák szembetűnőek, dúsak és tökéletesen íveltek lesznek. Alkalmas az érzékeny szemre is.

Ár: 1500 Ft + posta , Eladó: Melcsibabyke
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Dabas, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 1400 Ft , Eladó: Lexy00
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, ajánlott posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Eszti22

2018. augusztus 9.

A beauty bag által jutottam hozzá, nekem nagy csalódás ez a termék. Konkrétan semmit nem csinál a pilláimmal, sem dúsak, sem íveltek nem lesznek, azt érzem a használata közben, hogy nem tudja igazán elkapni a szempillámat. Két rétegben talán valami látszik, de még így is bőven alulmúl nála sokkal olcsóbb drogériás spirálokat. Egyetlen pozitívuma, hogy tartós és nem pereg.

Eszti22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Barbi93

2018. július 28.

Beauty Bagben találtam rá. Eddig még egy terméket sem próbáltam ki ettől a márkától. Keféje nekem nagyon tetszik, szép hosszú pillákat lehet vele készíteni, nem csomósít.

Barbi93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

nreka

2018. július 26.

A keféje nagyon jó és szépen ívelt, hosszú pillákat lehet vele varázsolni. A dúsító hatást én nem látom, de ez a második napja hogy használom, úgyhogy még leírom ha csak a technikámmal lenne a gond. :) Nem morzsolódik és nem hullik a festék a nap végére a szemem alá. Egyenlőre elégedett vagyok :)

nreka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Nizza

2018. július 15.

A Krémmánia Beauty Bagben kaptam. A keféje jónak tűnik, de az én amúgy hosszú szempilláimat nem választotta szét. Kicsit póklábas lett a hatás, de még nem vészes. Ami tetszik benne, az a koromfekete színe, itt aztán tényleg van festékanyag. A szememet nem irritálta. Még próbálkozom a festés technikájával, adok neki esélyt, mert igényes terméknek tűnik, de rögtön nem sikerült kiemelkedő hatást elérnem vele.

Nizza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

Vanília

2018. július 14.

Eddig abban a hiszemben voltam, hogy kizárólag a tube technológiás (meleg vízzel lemosható) szempillafestékek működnek nálam, mert minden mással max. két órán belül pandaszemem lett (és nem egyet próbáltam...). ÁMDE ez a spirál legnagyobb döbbenetemre működik és már most, néhány használat után imádom!!! Nem mosódik el, nem csomósodik, természetesen és egyenletesen festi ki a pillákat, nem irritál és a keféje is ideális méretű és alakú. Szóval lelkes öt-plusz-csillag:))) Eddig nem használtam Artdecot, de most felkeltette az érdeklődésem ez a márka. Köszi, Krémmánia beauty bag;)

Vanília
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 14.

BlackVelvet

2018. július 11.

Hálistennek csak egy kis kiszerelés van belőle, mert szerintem borzasztó. Nem látszik semmi, de semmi. Még alsó pillákhoz is kevés. Ráadásul egyszerre kenődik és potyog.

BlackVelvet
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Petrence

2018. március 21.

Én a barnát vettem meg belőle, mert nagyon ráálltam, hogy nekem barna szempillaspirál kell. Sajnos tényleg hajlamos leperegni, és nem látványosan barna, ugyanúgy feketének tűnik. Nem fogom újra venni, nem érte meg annyira az árát.

Petrence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 21.

shajni

2018. január 25.

A boltban kipróbáltam és jónak tűnt. Megvettem és nagy csalódás. Először a konzisztenciájára fogtam, hogy még nem alakult az igényeimhez, ugyanis az elején előfordul, hogy be kell törnöm egy-egy szempillaspirált. Sajnos ez több hét után sem változik. Összeragaszt, póklábasít és néhány órán belül csodálatosan lepereg a szemem alá. Még nem döntöttem el, hogy a kukában fog landolni, vagy még magamra erőltetem párszor, ha már dibobtam rá a pénzt. :/

shajni
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 25.

gazelle

2018. január 6.

Tényleg jó spirál, kihozza a szemplillámból mit lehet. Nekem elég hamar beszáradt, e miatt és az ára miatt csak 4 csillag.

gazelle
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 6.

VEmoke

2017. november 19.

Ennyi pénzért nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, pedig imádom az Artdeco termékeket. :(

VEmoke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 19.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.