KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: angyallány, Módosítva: 2018. június 11.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Az Artdeco All in One Mascara egy fényűző szempillaspirál, mely úgy lett kialakítva, hogy extra dús pillákat varázsoljon. Az exkluzív összetevőknek köszönhetően, melyek panthenollal és kandelillaviasszal vannak gazdagítva, táplálják, szétválasztják és optikailag meghosszabbítják a szempillákat. Így a szempillák szembetűnőek, dúsak és tökéletesen íveltek lesznek. Alkalmas az érzékeny szemre is.

Ár: 1500 Ft + posta , Eladó: Melcsibabyke
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Dabas, fizetés: személyes átvétel, posta
Artdeco All In One Szempillaspirál - új, bontatlan
Ár: 1500 Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom is

bernadettu

2018. október 8.

Megnéztem a checkfresh.com-on és az enyémet 2003-ban gyártották, kb 15 éves a termék,WTF

KM Beauty Bag szerzemény, a csomagoláson lévő képhez hasonlítva semmi extra, kicsit összeragadtak a pilláim, amikor az alsókra is vittem fel belőle a legelső alkalommal. Még csak kétszer használtam, nem tudom, hogy rossz-e a technikám, de nem lett drámai a hatás. Egynek jó, de nem vagyok tőle elragadtatva. Eddig nem pereg de az is igaz, hogy csak kétszer használtam.

bernadettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

Izabel

2018. szeptember 30.

Szintén a Beauty Bag révén ismerkedtem meg a termékkel. Nem volt egy nagy élmény, sajnos. Átlagos. A parabén miatt tuti nem venném újra.

Izabel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2018. augusztus 27.

Sokat vártam ettől a szempillaspiráltól, de csalódást okozott. Se nem dúsít, se nem hosszabbít. Hogy mennyire tartós, azt nem tudom megítélni, hisz felvitel után is alig látszik valami.

Zsu1003
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

k.boglarka

2018. augusztus 26.

Szinztén a Beauty Bagben volt. Nekem bevált, színe szép fekete, tartós egész nap, nem kenődik :)

k.boglarka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

TimiK

2018. augusztus 25.

A beauty bag-ben találkoztunk először, hát annyira nem vagyok elragadtatva tőle. Pár órát bír csak ki. Nekem szép pillákat csinál ezért a 3 csillag.

TimiK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Eszti22

2018. augusztus 9.

A beauty bag által jutottam hozzá, nekem nagy csalódás ez a termék. Konkrétan semmit nem csinál a pilláimmal, sem dúsak, sem íveltek nem lesznek, azt érzem a használata közben, hogy nem tudja igazán elkapni a szempillámat. Két rétegben talán valami látszik, de még így is bőven alulmúl nála sokkal olcsóbb drogériás spirálokat. Egyetlen pozitívuma, hogy tartós és nem pereg.

Eszti22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Barbi93

2018. július 28.

Beauty Bagben találtam rá. Eddig még egy terméket sem próbáltam ki ettől a márkától. Keféje nekem nagyon tetszik, szép hosszú pillákat lehet vele készíteni, nem csomósít.

Barbi93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

nreka

2018. július 26.

A keféje nagyon jó és szépen ívelt, hosszú pillákat lehet vele varázsolni. A dúsító hatást én nem látom, de ez a második napja hogy használom, úgyhogy még leírom ha csak a technikámmal lenne a gond. :) Nem morzsolódik és nem hullik a festék a nap végére a szemem alá. Egyenlőre elégedett vagyok :)

nreka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Nizza

2018. július 15.

A Krémmánia Beauty Bagben kaptam. A keféje jónak tűnik, de az én amúgy hosszú szempilláimat nem választotta szét. Kicsit póklábas lett a hatás, de még nem vészes. Ami tetszik benne, az a koromfekete színe, itt aztán tényleg van festékanyag. A szememet nem irritálta. Még próbálkozom a festés technikájával, adok neki esélyt, mert igényes terméknek tűnik, de rögtön nem sikerült kiemelkedő hatást elérnem vele.

Nizza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

Vanília

2018. július 14.

Eddig abban a hiszemben voltam, hogy kizárólag a tube technológiás (meleg vízzel lemosható) szempillafestékek működnek nálam, mert minden mással max. két órán belül pandaszemem lett (és nem egyet próbáltam...). ÁMDE ez a spirál legnagyobb döbbenetemre működik és már most, néhány használat után imádom!!! Nem mosódik el, nem csomósodik, természetesen és egyenletesen festi ki a pillákat, nem irritál és a keféje is ideális méretű és alakú. Szóval lelkes öt-plusz-csillag:))) Eddig nem használtam Artdecot, de most felkeltette az érdeklődésem ez a márka. Köszi, Krémmánia beauty bag;)

Vanília
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 14.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.