Artdeco

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: IzabellaRita, Módosítva: 2012. április 1.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Douglas, Müller

Mindenfajta bőrelváltozás, pigmentfolt, anyajegy és egyéb bőrprobléma tökéletesen, megbízhatóan fedhető el. Rendkívül tartós korrektor.

Vízálló és 80-90%-ban dörzsölésálló.

A maximálisan tartós hatás érdekében, felvitel után Artdeco Fixáló púderrel kell fixálni.

noradrenalin

2019. december 1.

Brutál jó a fedése és szépen eldogozható. Elég sötét szem alatti karikáim vannak ezzel jól tudom korrigalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

hoberboglarka

2018. november 30.

Extra a fedése, szinte egybeolvad az alapozóval és eltüntetni a bőrhibákat. Pirosabb területekre és szem alá is használom, tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Dorci1987

2017. május 3.

Mélyen ülő, és nagyon karikás szemeim vannak, plusz a mimikai ráncocskák miatt nem mindegy h mit használok (hamar beleülnek az apró redőkbe a mindenfélék :) ). Eddig a Vichy alapozóját használtam, de mostanra kevésnek bizonyult (vagy csak az én elvárásaim lettek magasabbak :D), és az itteni jó vélemények miatt esett erre a választásom, és a fixáló púderére. Egy hónapnyi kísérletezés után jöttem rá a tökéletes alkalmazásra: szokásos archidratálást követően korrektorecsettel viszem fel, bőségesen, majd nedves Beauty Blenderrel dolgozok rá egy picit, tényleg nem túl sokat, csak érzéssel. Ezután pedig jöhet a fixáló púder, amiből szintén nem szabad túlzásba esni. Így tökéletes, szinte nem is látható, egész napos (tényleg!), csodásan természetes és alapos fedése van :-) A ráncocskákba nem ül bele egy átdolgozott nap után sem, és nem kopik, nem maszatolódik, este is ugyanolyan, mint reggel. Csodás! Imádom, újravevős, teljesen! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Ayase

2017. április 18.

Megbízható, tartós, jó fedésű korrektor. Relatíve sokáig elég volt. Bőrhibákra maximálisan bevált, én szemkörnyékre is tudtam használni. Ecsettel, blenderrel, vagy kézzel is el lehetett dolgozni, szépen építhető. Újra nem vettem, mert annyival nem jobb a Catrice-nél, mint amennyivel többe kerül, de örülök, hogy kipróbáltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

szilvia512

2017. március 18.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Elsősorban a szemem alá használom, illetőleg ritkább esetben az alapozó világosítására, alá felkenve, szivaccsal összedolgozva. Minden használati mód esetében nagyon bevált, imádom, 10 évvel fiatalabb arcot és tekintetet varázsol, hála az eltüntetett karikáknak. Szem alá alapozóecsettel viszem fel, lehelletnyi mennyiségben, kókuszzsírral enyhén megpuhított bőrre. Ez a trükk tökéletesen bevált, nagyon szépen eloszlik így a világos korrektor, és a nap végére se ül be az apróbb ráncokba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

CKNYL

2017. március 11.

Régóta használom a terméket, nekem nagyon bevált. Nagyon szépen takar, tartós, nem szárít és sokáig elég. A színválaszték szuper, minden időszakra találtam a bőrömhöz illőket. Szívesen ajánlom én is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 11.

etoc

2017. január 14.

Nagyon kellemes, krémes állaga van, remekül fed, és nagyon tartós. Könnyű kezelni, és tényleg nem szárítja a bőrt.Csak az összetevői miatt vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

Elinor95

2016. november 18.

Immár fél éve kedves kis társam ez a korrektor. Nagyon jól fed, szerintem szépen lehet dolgozni vele. Nem tapasztaltam,hogy szárítaná a bőrömet. Kibírja az egész napot. :) Sokáig elég lesz. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

purpleangel

2016. november 9.

Én már évek óta használom. Nálam jól fed, tartós és nem érzem, hogy szárítana. Rengeteg ideig elég, szerintem simán megéri az árát. Ami miatt nekem nagyon tetszik, az a színválaszték, mert mindig is bajban voltam az ultravilágos bőröm miatt, de ezek közül szerintem mindenki megtalálja a magának való árnyalatot. :) Én alapozóecsettel viszem fel és szerintem viszonylag könnyű vele bánni és hónapok elteltével sem szárad ki vagy ilyesmi, de már tervezem, hogy veszek egy beautyblendert, mert többen írják, hogy azzal mindent sokkal könnyebb eldolgozni, majd meglátjuk. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

_ca_

2016. október 2.

A fedésével nagyon elégedett vagyok, és örülök neki, hogy a színválaszték is viszonylag széles, így könnyű volt a világos bőrömre is megfelelő árnyalatot találni belőle. Engem szerencsére nem is nagyon szárított, és valóban igen sokáig elég is lesz. Amiért mégsem kap öt csillagot, az a tartóssága, nálam sajnos nem bírja ki a nap végéig még púderrel sem, pedig akkor biztos, hogy soha nem gondolkoznék azon, hogy lecseréljem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.