Artdeco

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: IzabellaRita, Módosítva: 2012. április 1.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Douglas, Müller

Mindenfajta bőrelváltozás, pigmentfolt, anyajegy és egyéb bőrprobléma tökéletesen, megbízhatóan fedhető el. Rendkívül tartós korrektor.

Vízálló és 80-90%-ban dörzsölésálló.

A maximálisan tartós hatás érdekében, felvitel után Artdeco Fixáló púderrel kell fixálni.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

k001

2021. augusztus 18.

Amikor vettem, többszöri nekifutással sikerült megértetnem az eladó hölggyel, hogy tényleg komoly bőrhibákra keresnék valamit, legszívesebben zacskót húznék a fejemre, de azt sajnos nem lehet, de mikor megértette, akkor ezt ajánlotta, és nagyon bejött, vastag, nem csúszkál el, nagyon jól fed, a színárnyalat, amit kaptam, tökéletes. Úgy szoktam alkalmazni, hogy rákenem a bőrhibákra, a szélét pedig eldolgozom egy közepes méretű ecsettel. Tökéletesen fed, biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

gioia

2021. január 23.

Nagyon jó ez a termék. A 20-as éveimben gyakorlatilag csak ezt használtam és bevált a karikás szemekre. A bőröm bírta, el tudtam dolgozni és nagyon kevés elég belőle. Bármilyen pici táskában elfér, könnyen beszerezhető, viszonylag sok és jó színben. Aztán kimaradt pár év, nemrég újra megvettem, de valahogy nem működik a mostani bőrömön. Túl vastag a formula, beül a ráncokba és sajnos mintha apró pattanásokat is okozna. Ki fogom próbálni a blenderes verziót, amit írtok, mert a színe tökéletes (ebből a szempontból nagyon jó), hátha úgy el tudom használni.
Amúgy hasonlít szerintem a Kryolan Dermacolor textúrájára és fedésére. Az olcsóbb és még több színben elérhető, bár elég nehézkes a beszerzése, főleg, ha nem Bp-i az ember. De az se 35+ bőrre van kitalálva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 23.

tara95

2020. október 27.

Zöld(es) árnyalatot választottam, elkendőzendő néhány haragos-vörös foltot. Igen ám, de ez is olyan hogy ha akarom vemhes, ha akarom nem vemhes. Először azt hittem, rossz rendelést kaptam, de nem, tényleg nagyon csalóka. A tégelyben alig van valami halovány zöldes beütése, úgyhogy üsse kő, az alap fölé tettem. Nem kellett volna, 1-2 helyen shrek mosolygott a sebek helyén, úgyhogy mindenképp ezzel kell kezdeni. Időbe telt, mire megtanultam, hogy ujjal és ütögetve érdemes feltenni egy vékony réteget, majd arra is ütögetve, nedves szivaccsal viszem fel a bb krémem. Így igazán bevált, gyönyörűen takar és nem kopik. Ami nagyon brutális seb, arra meg teszek egy kis pötty barna szemceruzát és viszlát :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

Podhorszkiniki

2020. augusztus 11.

Az első kremkorrektorom, így nem tudom, h magát a terméket, vagy a krémes korrektor nem szeretem. De nagyon nem jo. Beül a ráncokba, kenődik, nem tudom eldolgozni, h ne látszódjon. Túl vastag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

noradrenalin

2019. december 1.

Brutál jó a fedése és szépen eldogozható. Elég sötét szem alatti karikáim vannak ezzel jól tudom korrigalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

hoberboglarka

2018. november 30.

Extra a fedése, szinte egybeolvad az alapozóval és eltüntetni a bőrhibákat. Pirosabb területekre és szem alá is használom, tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Dorci1987

2017. május 3.

Mélyen ülő, és nagyon karikás szemeim vannak, plusz a mimikai ráncocskák miatt nem mindegy h mit használok (hamar beleülnek az apró redőkbe a mindenfélék :) ). Eddig a Vichy alapozóját használtam, de mostanra kevésnek bizonyult (vagy csak az én elvárásaim lettek magasabbak :D), és az itteni jó vélemények miatt esett erre a választásom, és a fixáló púderére. Egy hónapnyi kísérletezés után jöttem rá a tökéletes alkalmazásra: szokásos archidratálást követően korrektorecsettel viszem fel, bőségesen, majd nedves Beauty Blenderrel dolgozok rá egy picit, tényleg nem túl sokat, csak érzéssel. Ezután pedig jöhet a fixáló púder, amiből szintén nem szabad túlzásba esni. Így tökéletes, szinte nem is látható, egész napos (tényleg!), csodásan természetes és alapos fedése van :-) A ráncocskákba nem ül bele egy átdolgozott nap után sem, és nem kopik, nem maszatolódik, este is ugyanolyan, mint reggel. Csodás! Imádom, újravevős, teljesen! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 3.

Ayase

2017. április 18.

Megbízható, tartós, jó fedésű korrektor. Relatíve sokáig elég volt. Bőrhibákra maximálisan bevált, én szemkörnyékre is tudtam használni. Ecsettel, blenderrel, vagy kézzel is el lehetett dolgozni, szépen építhető. Újra nem vettem, mert annyival nem jobb a Catrice-nél, mint amennyivel többe kerül, de örülök, hogy kipróbáltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

szilvia512

2017. március 18.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Elsősorban a szemem alá használom, illetőleg ritkább esetben az alapozó világosítására, alá felkenve, szivaccsal összedolgozva. Minden használati mód esetében nagyon bevált, imádom, 10 évvel fiatalabb arcot és tekintetet varázsol, hála az eltüntetett karikáknak. Szem alá alapozóecsettel viszem fel, lehelletnyi mennyiségben, kókuszzsírral enyhén megpuhított bőrre. Ez a trükk tökéletesen bevált, nagyon szépen eloszlik így a világos korrektor, és a nap végére se ül be az apróbb ráncokba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

CKNYL

2017. március 11.

Régóta használom a terméket, nekem nagyon bevált. Nagyon szépen takar, tartós, nem szárít és sokáig elég. A színválaszték szuper, minden időszakra találtam a bőrömhöz illőket. Szívesen ajánlom én is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol, Cinnamyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Paraffin, Hydrogenated Polyisobutene, Octyldodecanol, Cetyl Palmitate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Petrolatum, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Oleth-10, Glyceryl Stearate
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Tisztítószerek: Oleth-10
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ascorbyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Cinnamyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Benzyl Benzoate
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 5 Lake / CI 19140, Carmine / CI 75470, Ultramarines, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: BHT, Benzyl Alcohol

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.