Best of Beauty 2019

Artdeco

Ár:   4322 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kim88, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. október 15.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Sminkek szájra

A benne lévő paprika kivonat vérbőség fokozó hatására az ajkak teltebbé válnak. Csillámtartalma extra fénnyel borítja be az ajkat.

Kiszerelés: 9 ml

Termékverseny: ajakdúsító szájfények

Artdeco Collagen Lip Booster tengeri kollagénnel
Ár: 2000 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: Új, max. 2-szer próbált, Helyszín: Debrecen-Józsa, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel
tillisilli

2019. január 18.

Hatását tekintve színtelen, közepesen tartós szájfénynek mondanám. Az állaga meg a mini csillám több ajakdúsító hatással bír, mint a chili, ami kb 2 percig csíp. Van ajakdúsító, de ahogy egy kartars már írta elébb, nagy változásra ne számítsunk. (Amúgy mitől számítsunk arra?)
Újravenni nem fogom, de egynek elmegy, érdekes kísérlet volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

Újravenni nem fogom, de egynek elmegy, érdekes kísérlet volt.

sailorluna

2018. augusztus 7.

vicces ez a csípős, csipkedős érzés. : ) kicsit tényleg teltebbé teszi az ajkaimat, de senki ne számítson nagy változásra. az apró csillámok látszanak, bár szerencsére nem olyan durván. az ára elég magas ehhez a hatáshoz képest.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

hajnalkaeva

2018. augusztus 3.

Kellemes illatú, és színű szájfény. Felkenve bizsergető érzést tapasztaltam ,de nem kellemetlen mértékben . Ennél sokkal "durvább" szájfények vannak a piacon melyek átmenetileg növelik az ajak méretét. Nem vagyok vele elégedetlen, kíváncsiságból választottam. Csodát nem kell tőle várni, de szép a színe :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Szotyi

Korcsoport: < 18
2018. július 17.

Én a Douglasban vettem és imádom. Minden nap hordom es imadom a chilinek ezt az enyhe csipos erzetet. Szerintem teltebb lesz a szam tole. Megerdemli az ot csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 17.

dettiblzs

2016. július 28.

Felkenés után pár perccel valóban dúsítja kicsit az ajkaimat, már amennyit egy szájfénytől várni lehet :) Csomagolása szép, a színe is felkenve, és valóban jó érzés, ahogy csípi kicsit a számat. Ennek ellenére újravenni nem fogom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 28.

Detti

2016. július 7.

Gondolom nem okozok azzal meglepetést, hogy nem lett tőle teltebb az ajkam, pedig az enyém olyan vékony, hogy azon biztosan látszott volna, ha beindul némi duzzadás. Viszont az, hogy a paprika kicsit csípte a számat, az nagyon tetszett, ennek is köszönhető, hogy az utolsó cseppig elhasználtam, de ezért nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 7.

NovakneViki

2016. április 19.

Glamour napok alkalmával csaptam le erre. Először meglepődtem, hogy csak egy színben kapható. A csípős bizsergető érzés miatt nagyon bulis a hordása, de nálam nem működött a dúsító hatás. Újravenni nem fogom, de egyszer mindenkinek ki kell próbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.

kicsiliba

2016. február 20.

Èn szeretem,pár óráig èrzem a hatást,aztán elmúlik. Picit dúsabb lesz tőle az ajkam,külön pont,hogy nem lesz vörös tőle a szám környèke,mint az olcsóbb társaitól!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

tiamoitalia

2015. május 16.

Tobbet vartam tole ennyi penzert. Az én ajkaimat vegkepp nem dusitja, raadasul ragacsos, beletapad a hajam. Egyedul a csipo erzest szeretem, amit a csili hagy maga utan. Egy csillagot adok neki, biztos nem fogom ujravenni, akarmelyik olcsobb szajfeny tobbet tud ennel. :-(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

NagyOrsi

2015. április 11.

Ma sikerült beszereznem akció keretében.Valahogy kicsit többre számítottam,bár olvastam a kritikákat benne volt a pakliban,hogy nem fog bevállni. Az ajkaim ugyan nem duzzadtak fel,és teljesen simává sem tette,de valamit azért elértem vele,valamicskét javít a rúzs minőségén. Szélben semmiképp nem használatos,mert minden odatapad :D Elhasználom,de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 11.

Emolliensek: Isocetyl Stearate, Trimethylolpropane Triisostearate, Diisostearyl Malate, Silica Dimethyl Silylate
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Eugenol, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Linalool, Benzyl Benzoate