Artdeco

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: lucacica, az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2014. június 5.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Kiemeli az arc vonalait, kellemes színt és természetes ragyogást kölcsönöz. Ideális PH értékű. A Beauty Boxba helyezhető kompakt pirosító a tökéletes smink elengedhetetlen része.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Geva74

2021. szeptember 4.

30-as árnyalatban találtam meg a tökéletes szint számomra a neutrális, hidegbe hajló bőrtónusomhoz. Egész nap kitart az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 4.

Kismajom74

2021. július 18.

Nagyon finom púderes, szép és tartós. Tetszik, hogy nincs felesleges csomagolása, kis helyet foglal, teljesen jól használható tükrös tok nélkül is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 18.

SzilAnn

2021. április 30.

Két árnyalat van a tulajdonomban ebből a pirosítóból. Az első színt ajándékba kaptam (16-os árnyalat) és a saját meglepetésemre teljesen beleszerettem az árnyalatba, formulába és a tartósságába. Picit féltem tőle, mert könnyen barnuló sárgás bőrszínem van, de nagyon jól állt. Nem sokkal később megvettem egy másik színben (11-es narancs árnyalat), ami kicsit már kevésbé természetes a bőrömön, de hasonlóan elégedett vagyok vele. Árkategória szerint is megállja a helyét, bár nekem a narancssárga árnyalatot tekintve a NYX pirosító jobban bejön. Kicsit fényesebb hatást kelt az arcomon, ami meglepően jól áll a terméknek, természetes ragyogást ad a bőrömnek. Nagyon tartós, bármikor újravenném, csak a csomagolása az ami kicsit kiábrándító. Emiatt azonban pontot semmiképp nem vonnék le tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 30.

postareb

2020. december 19.

Többször próbálgattam üzletekben a minta darabokat, hogy melyik szín lesz jó. Végül a "25 Cadmium Red" és "30 Bright Fuchsia" árnylatokat vásároltam meg, az egyiket mindössze 1580.-, a másikat 2590.- forintért. Mindkettőnek csodálatos színe van és tökéletesen passzolnak az én hideg tónusú bőrömhöz. Nagyon pigmentáltak, így óvatosan kell őket felvinni, de ha jól használjuk őket, akkor nagyon természetes hatást lehet velük elérni. Mivel nem kell belőlük sok, így valószínűleg nagyon hosszú időre elég lesz mindkét arcpír, szívesen ajánlom bárkinek (még kezdőnknek is, én is új vagyok a pirosítók világában). Egy kistáskában is szuperül elférnek, de a mágneses hátlapjuknak köszönhetően palettában is praktikusan lehet őket tárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 19.

bvbv

2020. október 13.

A 25-ös színt választottam, nagyon kellemes, természetes hatás! Nem kell sok belőle, és bőven kibír egy hosszabb estét is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 13.

GaMirV

2020. július 10.

Nekem a 11 orange blush árnyalat van meg.
Az elvárásaimnak megfelel, ugyanis pigmentált, nem porol és egy kevés is elég belőle.
Hogy megéri-e az árát?-Úgy vélem igen.Számos más ,,társát" lekörözi.
Ha elfogy újra veszem-e?- Minden bizonnyal, még akkor is ha szeretek kísérletezni.🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 10.

Nekem a 11 orange blush árnyalat van meg.
Hogy megéri-e az árát?-Úgy vélem igen.Számos más ,,társát" lekörözi.

Boro75

2020. február 20.

Én évek óta ezt használom különböző színeket, nagyon elégedett vagyok vele. A legutóbbi 28A rózsaszínes árnyalatú egész halvány, szép, természetes hatása van. Nagyon laza, puha ecsettel használom, így jól felhordható. Vettem hozzá boxot és kis ecsetet is, így tudom magamnál hordani. Nekem bevált:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 20.

mintberry.crunch

2019. július 31.

Nem sok reményt fűztem hozzá, de hatalmas volt a meglepetés! Két színt használok, a 30-ast és 70-est, mindkettő nagyon jól teljesít. Szuper tartós, még este is olyan, mintha nemrég vittem volna fel. A színek intenzívek, ezért tényleg óvatosan kell felvinni, de szerencsére jól építhetők. Rajtam sokkal tartósabbak, mint a mac pirosítók és fele annyiba kerülnek. Nincs felesleges csomagolás, tükör, ecset, kicsi és pillekönnyű. Egyedül azt sajnálom, hogy nincs nagyobb állandó színválaszték.

Update: Az Artdeco termékei közül egyedül a pirosítók jöttek be, de azok nagyon! Időnként elcsábultam más márkák pirosítóihoz, de egyik sem volt jobb. Évek óta használom több árnyalatban, nagyon szép, természetes hatást lehet vele elérni, pont kellően pigmentált, könnyen eldolgozható és tartós. Természetes szőrű pirosítóecsettel a legjobb felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 31.

Merlotwine

2018. február 5.

Minden nap használom, nagyon szeretem!
Nagy színválaszték, pigmentált, és sikerült egy olyan rózsaszínes színt választanom, ami teljesen passzol a bőrszínemhez (23).
Viszont rámsózta az eladó a tartókáját is, ami annyiba került, mint maga a kis pirosító, és hamar el is kezdett kattogni, mielőtt a pirosító még elfogyott volna. Szóval legközelebb csak magát a színt veszem meg, teljesen felesleges volt a tok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 5.

Minden nap használom, nagyon szeretem!

skin

2018. január 26.

Az utóbbi időben nagyon megszerettem az Artdeco termékeit persze volt egy két melléfogásom is ,de zömében jók a tapasztalataim. Ezek a pirosító lapocskák is szuperül használhatóak úgy tapasztaltam. Csodás a színválaszték és baráti az ára. Én a 18-as árnyalatú boldog tulaja vagyok igaz sokáig vadásztam rá mert mindenütt kifogyott,de sikerült egyet elcsípnem és jóideje használom már. Tényleg ahogy sokan írtátok roppant pigmentált,de egy jó ecset választással nagyon szép eredményt kapunk elkerülhető a túladagolás .Erős anyag 8 órát biztos kibír és alig veszít az intenzitásából . Ezenkívül még a 30-as és 35-ös szín is nagyon csábít ,de azt hiszem nem sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 26.

Emolliensek: Isopropyl Lanolate, Cetyl Acetate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Acetylated Lanolin Alcohol, Cyclohexasiloxane, Lanolin Oil
Emulgeálószerek: Isopropyl Lanolate, Acetylated Lanolin Alcohol, Lanolin Oil
Szilikonok: Cyclohexasiloxane
Illatanyagok: Methylparaben
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 12085, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Red 28 Lake / CI 45410, Carmine / CI 75470, Ultramarines, CI 77491, CI 77491, CI 77499, Ferric Ferrocyanide, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Lanolin Oil eo I eu 1 0
Methylparaben i I ta I par 0 0

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.