Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: angyallány, Módosítva: 2013. június 7.

Lelőhely:   Douglas, Müller

A különleges kefeforma csodálatos ívet ad a szempilláknak és növeli a szempillák tömegét. Maximális színintenzitás. Gyorsan szárad. Használata után a szempillák lágyak és rugalmasak maradnak. Illatanyagmentes.

bugeyes

2017. november 25.

Az Artdeco spirálok közül mindegyik elbújhat emögött. Klassz kis termék, szerettem használni, mert ívelt, hosszított, dúsított, de mivel találtam már olyan spirált azota, ami hozza a wow hatást nem tudok max pontot adni. Egyébkènt a mindennapokra bátran ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

ErdelyiDiana

2017. május 4.

Az egyik kedvenc szempillaspirálom! A keféje nagyon szuper! Picit dúsít is de nagyon szép hosszú pillákat kreál. Sokat kipróbálok, de vissza-visszatérek hozzá, mert mindig ugyan azt a megbízható minőséget és hatást produkál az egyébként teljesen átlagos pilláimon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.

Yolanda

2014. március 22.

Ez az egy spirálom volt ettől a márkától, nekem nagyon tetszett mikor használtam. Csak azért nem ragadtam le ennél, mert mindig ki kellett próbálnom valamelyik újdonságot. :) Pedig remekül teljesített, a végeredmény ütős volt. Hosszított, dúsított, ívelt. A hatása nagyon látványos, szerintem ez az intenzív fekete színének köszönhető leginkább. Aki a feltűnő szempillákat kedveli, az bátran próbálja ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 22.

Lills

2013. május 27.

Nekem bevált ez a szempillaspirál, tényleg szép ívet ad a szempilláknak (amióta őt használom, valahogy mindig elmarad a szempillagöndörítő), hosszít és dúsítani is tud, ha nem egy réteget viszünk fel vele.
Kényelmesen használható, vékony keféje van, mindenhova ode lehet férni vele. Legalább fél éve használom, és csak mostanában kezdem érezni, hogy nem az igazi a festék állaga.
Újravenni nem fogom, mert még keresem az igazit, de ár-érték arányban kitűnő termék. Csak ajánlani tudom, negatívumot nem vettem észre, egyszerűen ezt az eddigi összes szempillaspirálom tudta, mindet szerettem, nem tudott semmi újat, ezért a négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 27.

fáncsi

2013. február 28.

Nem rossz ...inkább átlagos ...én a vége felé kicsit pórul jártam mert a kefe feje letört nem értem hogy...na de mindegy ...amúgy nem pergett le a festék,nem ragadtak össze a pillák így nem voltam elégedetlen vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 28.

Hidratálók: Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.