Artdeco

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: orange01234, Módosítva: 2015. április 1.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Egyéb

Hatékonyan erősíti és táplálja a szempillákat. A szempillák dúsabbak és hosszabbak lesznek. A szempillák egészséges növekedését gyorsítja. A szempillák erősítésével sűrűbbé varázsolja azokat, amitől teltebbnek tűnnek. Érzékeny szeműek is használhatják. Mindennapos használat után megkétszerezi a szempillák növekedését! Használata: Vigye fel a átlátszó gélt éjszakára, miután lemosta a szempillaspirált. Hagyjuk egész éjszaka hatni. Napközben is használható.

Aimet

2015. március 20.

Növekedésről/dúsításról nem nagyon tudok beszámolni, viszont amióta használom nem nagyon hullanak ki a szempilláim.Nem rossz termék, ápolásra jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

szusmus

2014. január 23.

Amióta újra rendben vannak a pilláim, azóta én sem tapasztaltam nagy csodát a használatától, de ennek a terméknek köszönhetem, hogy visszanyertem az eredeti szép, hosszú, dús pilláimat. Beleestem ugyanis abba a hibába, hogy befestettem a szempilláimat. A festék teljesen tönkretette őket, borzasztóan megritkult, akkor vásároltam meg. Kb 1 hét telt el, mire észrevettem a változást. Szerencsére tanultam a dologból, ha nem is minden éjjel, de gyakran használom azóta is, hiszen minden nap festem-mosom a pilláimat, igénybe vannak véve, kell valami, ami rájuk is vigyáz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 23.

dorus

2013. április 18.

Nem vettem észre különösebb növekedést, se dúsulást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

Nem vettem észre különösebb növekedést, se dúsulást.

Antioxidánsok: Apigenin
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, PEG-40, Glycerin
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1

PVP 0 0

Az Apigenin egy bioflavonoid, mely leveles növények és zöldségekben található, mint a petrezselyem, az articsóka vagy a zeller. Jelenlegi kutatási kísérletek azt mutatják, hogy képes csökkenteni a DNS okozta oxidatív károsodásokat. A Sederma nevű hatóanyaggyártó cég szabadalma szerint a többek közt Oleanolic Acidból, Apigeninből és Biotinyl-GHK-ból álló Procapil nevű hatóanyag segít megelőzni a hajhullást és erőssé teszi a hajat.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.