Artdeco

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: amyesther, Módosítva: 2012. október 8.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Két árnyalatot tartalmazó kompakt bronzosító, tükrös dobozban. Természetes, napbarnított hatás 12-es fényvédőfaktort tartalmaz. Után tölthető. Alkalmazás: Felvihető pírecsettel vagy a dobozban található szivaccsal. Szárazon és nedvesen is használható.

nusmanna

2020. május 28.

Én imádom ez volt az első artdeco termékem és utána kicsit rácsúsztam a márkára mert tényleg jó termékeket árulnak és még nem horror áron, persze nem drogériás áron, de nem is azt nyújtja , hanem professzionálisabb. Ez tartós és olyan szépen egybeolvad az ember lánya bőrével. Nagyon sokáig elég. Elég csak utántöltőt venni mikor elfogy, így környezet barát és pénztárca barát. Nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 28.

selmeczireka

2020. január 15.

Ez egy nagyon jó termék és mivel utántölthető, így azért elég gazdaságos is, hogy nem veszed meg a kompaktot, csak a választott színt.
Évekkel ezelőtt vásároltam, bevallom, hogy még azóta is azt használom. Leértem a sötétebb szín aljára, ez elég ritka nálam. Sok árnyalatban kapható, legalább 4-5 árnyalatot fedeztem fel a boltok polcain, és online is rendelhető. Szóval szerintem korrekt.
A szín is tökéletes, én összekeverem a két árnyalatot egy bronzosító ecsettel és óvatosan felütögetem, szemhéjra is tökéletes, nálam sokkal jobba muzsikál, mint a Benefit agyon hypolt bronzosítója vagy a Physician Formula butter bronzere. Nem sárga, nem foltos, nálam. De nyilván az ecseten is múlik, meg hogy mit kensz alá.
3 éve már biztosan megvan, és most is csak azért fogok benne utántöltőt cserélni, mert azért már bőven a lejárati időn túl vagyok, de a termék állaga/színe/illata semmit nem változott.
Igen, nem egy olcsó termék teljes áron és kompaktban, 8000 Ft körül van, és 8 grammot kapunk, viszont az utántöltő fele áron kapható és azért az Artdeco minőség itt is észlelhető. Szóval... bronzerek között nálam eddig viszi a pálmát (pedig van jó néhány a fiókomban :-D ).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 15.

molivi

2020. január 12.

Télen egyik oldalát sima púdernek másik oldalát bronzositonak használom. Nyáron keverem a két szint. Nekem nagyon bevált és tartós is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 12.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. augusztus 7.

Nálam az Artdeco termékei a megbízható német minőséget képviselik, így ez a két árnyalatot tartalmazó matt barnító púder is.
A külső megjelenése a márka más termékeihez hasonlóan, most is tetszik, ha a forgalmazó drogériában járok, nem tudok nem odalépni az állványukhoz, olyan jó végignézni a választékot.
Az is tetszik, hogy nem egy malomkeréknyi a mérete...
Egész évben jól használható, a két szín bőrünkhöz igazodó mixelésével. Kellően pigmentált, ennél a bronzernél is oda kell figyelni, hogy mennyit viszünk fel belőle, nehogy túlzás legyen a vége.
A parabéneket viszont miért is kellett beletenni????

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Az is tetszik, hogy nem egy malomkeréknyi a mérete...
A parabéneket viszont miért is kellett beletenni????

Beca

2017. november 6.

Jó-jó, de nem éri meg az árát... 4 ezerért jutottam hozzá kuponnal 8 ezer helyett, de maszatos hatású. Többet nem veszem újra. Egy előnye van, hogy nincsen benne csillám, ami nekem fontos, plusz hogy lassan 5 hónapja használom és még mindig van benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

despina

2017. június 11.

A sötétebb szín szerintem túl sárgás. Nagyon óvatosan kell használnom ahhoz, hogy ne üssön el látványosan. A világos viszont teljesen jó - télen, nyáron pedig szinte alig látszik rajtam. Egyik nap sikerült tökéletesen kevernem őket, másik nap erősen korrigálnom kellett. A színét leszámítva szerintem nem rossz termék, az állagát és a tartósságát is kedvelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

szilvia512

2017. március 18.

Szuper bronzosító, kontúrozáshoz is jó, ha az ember ügyesen viszi fel kontúrecsettel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

Nancika

2016. szeptember 15.

Nagyon erős a színe, úgyhogy ha nem fújom le alaposan az ecsetet, nagyon könnyen pórul járhatok, azonban imádom. A történethez hozzátartozik, hogy az egyetlen sminkmárka az alapozók, púderek és minden egyéb közül, amitől nem hámlik a bőröm az Alverde, a Dr. Hauschka (és Clinique volt még ilyen régen, de azt már elvi okokból nem veszem). Viszont a bronzosítók közül még ez a két márka is valami nagyon durva hámlást okoz nálam, ahogy az összes többi is. Ezért jó sokáig kerestem a tökéletes bronzosítót, amíg végre rátaláltam erre. Ez az egyetlen, ami eddig bevált, nem hámlok, nem természetellenes, mégis egész nap tartós és élettel teli szín. Tényleg csak ajánlani tudom mindenkinek. Ugyan az ára kicsit húzós, de megéri. Használtam már ennél drágábbat és olcsóbbat egyaránt, de egyik sem volt ilyen jó. :)

UPDATE: Egy pár hét után rá kellett döbbennem, hogy ez nem is áll nekem olyan jól. Lehet csak az a minimális szoli színem kopott ki addigra, hogy erre rádöbbentem, amit még nyáron se tudtam visszaszerezni, de egy biztos. Egy jó pár hete már csak porosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

diablonia

2014. január 3.

Elég erős úgyhogy óvatosan kell vele bánni, viszont szemhéjra kenve nagyon szép natur sminket lehet vele csinálni ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 3.

GlamourAndStyle

2013. augusztus 15.

Nagyon jó kis termék, bár nem ő a kedvenc bronzosítópúderem. A kiszerelése tökéletes, táskában is könnyen hordozható, nem esik szét, nem kopik csúnyán a doboza (erre nagyon allergiás vagyok valamiért) és a kis tükör is praktikus. A benne található kis szivacs számomra semmire nem használható, azzal aztán sosem lehet szépen eloszlatni a púdert, de ez nem zavar, ugyanis mindig púderecsettel dolgozom el. A két szín összekeverésével szép és természetes árnyalatot kapunk, külön díjazom, hogy nem kerültek bele gigaméretű csillámok. Nem poroz, viszont lehetne egy icipicivel tartósabb. Nem vészes ez a hibája, de az 5 csillagot számomra a Mac és az Estée Lauder bronzosítópúdere kapja. Hétköznapokra, utazásra, hordozni viszont nagyon nagyon jó termék és nem is olyan drága, mint az előbb említettek. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.