Artdeco

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   20 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsuzzzsi, Módosítva: 2014. június 23.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Hidratáló hatású alapozó

8 színben kapható

Kiszerelés: 20 ml

kvin

2019. május 8.

Cserebere útján akadtam rá és végül került hozzám ez a kis drága - ezer hála és köszönet ezúton is Vicának (kolozsve), hogy ismét egy ilyen sikeres bizniszt bonyolítottunk le. Előtte még nem is hallottam erről az alapozóról, de mivel most évszakváltáshoz - és leendő lebarnult bőrömhöz - alapozó keresésben voltam, éppen kapóra jött. Látatlanban vásárolni alapozót mindig lutri, ezért ennek is alaposan utánanéztem neten, azok alapján bevállaltam, és nem csalódtam!
A fedése nagyon szép, közel sem full-hatás, - mint pl. az Armani High Coverje, de az kifejezetten "magas fedés", ehhez megfelelően sűrű - ez nem ezt ígéri, de nem is kell. Közepes fedésű, elvileg vízálló - ezt még nem teszteltem -, de így is nagyon szépen takar, nem "maszkosan" de szerintem nem is kell az mindig, a hétköznapokra. Tökéletesen egybeolvad a bőrrel, nagyon jó érzés viselni, részemről maximális ajánlás.
Hogy az árnyalattal is segítsek - a vélemények olvasásakor nekem segít a választásban, ha erről is szó esik - elvileg 9 árnyalat létezik az art deco honlapja szerint - ebből pl. a Müller 8-at forgalmaz, de a notino már csak 5-öt - sorrendben: 28 - porcelain light, 23 - dark porcelain, 21 - delicious cinnamon, 18 - deep honey, 17 - creamy honey, 15 - cashmere rose, 12 - vanilla rose, 10 - sunny shell, 09 - soft shell.
A húszassal kezdődőek világosak, a tízesekből pedig az első kettő meleg (mézes) árnyalat, a
"vaníliás rózsa" még egy jó opció lehet, az utolsó kettő pedig sötétebb, mélyebb tónusú bőrre való. Nekem a 15-ös cashmere rose lett meg, ami nyár típus lévén most, a még le nem barnult őszi/téli bőrömre tökéletes!
Aki hasonló "sötét", lágy nyár típus semleges bőrszínnel (hiába "hideg" típus, a bőre nem is rózsás, nem is barackos, hanem valahol a kettő között) világosnak ható, de valójában nem az, viszont nem is sötét, inkább olívás hangsúlyú bőrszín és állandó gondban van az alapozóválasztással, annak talán ez segítség lehet.
Magát az alapozót mindenképpen ajánlom, én már most szeretem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 8.

Magát az alapozót mindenképpen ajánlom, én már most szeretem! :)

Agooom

2018. május 31.

Ajándékba kaptam, és úgy látszik én leszek a ritka kivétel de nem szeretem. :(

Nekem nem kimondottan száraz a bőröm, de ez az alapozó számomra szinte használhatatlan.
Nekem a nyár közeledte felé borzasztóan átfénylik, púderrel is egy idő után napi többször! Bár a fedése nem lenne annyira rossz, akárhányszor az arcomhoz érek olajos alapozó foltos lesz a kezem...

Nekem összességében egyáltalán nem érné meg az árát (Müller 7000Ft körül ahogy néztem), valószínűleg az én bőrömhöz nem ez a legmegfelelőbb választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Ajándékba kaptam, és úgy látszik én leszek a ritka kivétel de nem szeretem. :(

crazy724

2018. március 14.

Abszolút szerelem. A Müllerben vettem, belefutottam egy 50% akcióba, nem tudtam otthagyni. Impulzusvásárlás volt, de őszintén örülök, hogy őt választottam. A csomagolás letisztult, egyszerű, minőségi hatást keltő. Szeretem, hogy üveg és nem gagyi műanyag tubusban van az alapozó. Az adagolója révén az összes terméket ki lehet nyerni, ami hatalmas pozitivum. Gazdag, remekül hidratáló alapozó. Könnyen és gyorsan eloszlatható, nagyon szépen mutat a bőrömön, egységes képet ad, nem mattit (ami számomra fontos) ugyanakkor nem ül bele az apró ráncokba, nem emeli ki a pihéket. Kellemes érzés viselni, nem fulladozik alatta a bőröm. Amit nem szeretek benne, a kiszerelés mennyisége, csak 20ml az üvegcse, ill a szinválaszték nagyon gyatra (legalábbis a Müllerben), a legvilágosabb árnyalat a 12es volt, ami pl. télen nagyon elüt a bőrömtől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

HDR

2016. december 28.

Most kaptam karira olyantól, aki igazán ismer. Ez egy kitűnő cucc! Utálom az alapozókat és egyéb színező krémeket (bár azért volt 1-2, ami nem volt olyan rossz), de ez nagyon tetszik, nagyon kellemes, érezhetetlen viselet, amit nem dob el az arcom már a buszmegállóba menet és nem érzem azt egész nap, hogy nem nyúlhatok az arcomhoz. Egy lágy, szépen fedő fátyol, amitől nem leszek fényes 3 óra múlva. Nem tudom mennyibe kerülhetett, de biztosan ezt veszem magamnak a jövőben is, mert szívesen kenem fel. Gyorsan, jól szétoszlatható és épp úgy ad egységes bőrképet, hogy nincs az az érzésem, hogy na most aztán de jól kisminkeltem magam (amit amúgy utálok). Egyszerűen csak természetes, derűs arcot varázsol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

pkata12

2015. augusztus 22.

Szerettem volna egy minosegibb, dragabb alapozot, igy ezt valasztottam. Nem csalodtam. Szuper a fedese, tartos, nem igenyel pudert es bar 2 szin kozul tudtam csak valasztani ("bo" kinalat..) megis sikerult egy szamomra kitunot valasztani. Ugyhogy vegulis 5*, bar ennyi penzert lehetne 30ml is😐😜

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

Málni89

2015. március 8.

Nagyon szeretem alapozó :) 2.-at használom. Én még Magyarországon nem találkoztam ezzel az alapozót, a brucki müllerben sikerült beszereznem. 20 euroért. nekem a 12-es árnyalat van meg. Szépen fed és természetes a finise is. Nincs maszk hatása, természetes a viselete is. Nekem száraz bőröm van és mint a neve is mutatja tényleg gazdagon hidratál! plusz csillag a kiszerelése, ilyen kis lapátka van benne, szépen ki lehet szedni nem olyan mint más, hogy pl. pumpás és egy csomó benne marad...szupppper kis termék :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Morus Bombycis Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Aluminum Hydroxide

Squalane eo 1 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A tojás sárgájából származó olaj. Gazdag hosszú szénláncú, többszörösen telítetlen zsírsavakban, nagy mennyiségben tartalmaz példdául Omega 3 és 6 zsírsavakat. A tojásolaj hatékony puhító, hidratáló, bőrkondicionáló összetevő és antibakteriális hatással is bír.