Artdeco

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2017. november 17.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Az Artdeco Eyeshadow Base az Artdeco termékpaletta legkeresettebb terméke a krémes összetételű, semleges színű hidratáló szemhéjpúder alapozó. Megnöveli a szemhéjpúder tapadási képességét, ezáltal nem pereg le, és nem csomósodik össze a szemhéjon. Használatával a szemhéjpúder egész napra tartós marad és megtartja eredeti színét és fényét.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

fairyfelicita

2022. május 5.

A leggagyibb szemhéjpúdert is a helyén tartja, semmi nem csúszik el, ha ezt használom. 3 dolgot nem szeretek benne: hogy belenyúlkálos, hogy mentolos illata van, hogy csillámos + még hamar be is szárad, akkor ez 5 :D ettől függetlenül is 5 csillag *****

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 5.

d.anett89

2022. február 24.

Kaptam, jó kis cucc volt. Viszont nagyon hamar beszáradt :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 24.

Kaptam, jó kis cucc volt. Viszont nagyon hamar beszáradt :/

Sailormoon

2022. február 11.

Nagyon szeretem, ennek ellenére négy csillagot kap csak, mert nincs más szemhéjbázissal tapasztalatom, és ennek az összetevői borzalmasak.
Teszi a dolgát, szépen fenn marad a sminkem. Látványosan meghosszabbítja a szemhéjpúder időtartalmát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 11.

pacsirszkyh

2021. szeptember 6.

Érezhetően meghosszabbítja a szemhéjfesték tartósságát, élénkebbnek is látok néhány színt ha ezzel használom. Könnyen applikálható, nem ül bele az apró ráncokba. Kellemes az illata is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

frankfanni

2021. május 12.

Nagyon jó alapja a szemsminkemnek. Mivel mostanában kevesebbet sminkelek, eléggé beszáradt, így nehezen kenhető.
Egyébként nem kell belőle sok, mert képes nagyobb régegekben összegyűlni a szemhéjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 12.

Serpentina

2021. március 31.

Nekem bevált, teljes mértékben. Elég jó kis találmány, minden sminkem alapját ez képezi egy ideje.
A titok annyi (amire legelső használatakor még nem jöttem rá), hogy egy mozdulattal, egy irányból kell felsimítani a szemhéjra.
Nem kell belőle sok, mert akkor tényleg összeáll a szemhéj redőjében egy csíkként.
Nem csak baromi tartós, de sokkal profibb lesz a végeredmény, szebben kiadja a színeket, mint natúr szemhéjon.
Habár a sminket tartósabbá teszi, azt figyeltem meg, hogy könnyebb eltávolítani a nap végén, mert megakadályozza a maszatolódást, szépen, egyben leoldható az erre a célra szánt termékkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 31.

nusmanna

2021. január 29.

Olyan szinten borzalmas összetevői vannak, hogy én ezt még egyszer fel nem kenném a szememre. Nagyon hamar csomósodik és beragad trutyis... fuj. Amíg friss addig szépen fenn tartja a sminket és még szinte magában is szép, de még mindig ezek az összetevők és a szem az egyik legérzékenyebb és legifnomabb bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 29.

Pamela13

2021. január 6.

A jó öreg klasszikus bevált sminkalap, mindig ehhez nyúlok ha egy könnyed de tartós sminket akarok felvinni a szememre, ha kicsit erősebb és még tartósabb sminket viselek már high-end termékhez kell nyúljak. Könnyen és szépen eldolgozható, nem ül bele a smink a ráncokba vele. Ezeket és az árát figyelembe véve 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

bernadettu

2020. július 7.

Szerencsére az enyém nem száradt be bő fél év használat után sem, viszont a tartóssága eléggé függ attól, hogy előtte milyen szemkörnyék ápolót használunk, amikor erre rájöttem, és nem raktam alá más kencét, sokkal tartósabb maradt.
A férfias illatát nem kedveltem, a csillámok különösebben nem zavartak, de úgy vettem észre, hogy a nap végére megkopott a sminkem.
Valami beauty boxban jutottam hozzá, a már emlegetett Rdel young szemhéj alap ugyanezt tudja olcsóbban, így nem hiszem, hogy ezt valaha is újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

vfejes

2020. július 1.

Látom, hogy a főleg fiatalabb korosztálynak nagyon bejött ez a smink alap. Bevallom, ajándékba kaptam, előtte nem is jutott eszembe, hogy ilyet használjak. Ma már nem szeretek heti 3-nál többször sminkelni, mert ahogyan öregszem, úgy lesz egyre szárazabb a bőröm és borzasztó rossz hatással van rá. Szóval én nem azért használom, mert zsíros a bőröm, hanem mert vannak olyan szemfestékek, amik enélkül egyszerűen értékelhetetlen kategóriába kerülnek (lsd. Chanel négyes). Szóval több ilyen drága holmiról utóbb kiderült, hogy fantasztikus termék ilyen cuccal mégis, és roppant megörültem ám neki, hogy nem kuka a 20 ezer körüli festék.

A lepontozást viszont azért kapja, mert 36 évesen rút, öreg banyát csinál belőlem, látszik vele az összes apró ránc, ha nem krémezek alá vadul, több rétegben. Ennek ellenére akkor is szerettem az előbbi miatt, amíg nem jutottam az Urban Decay alapjaihoz... Hehe. Na, azóta max 3* Bocsi. Tudom, nem azonos árfekvés, de.... Nem akarok banya lenni, még nem. A sminket amúgy gyönyörűen tartja, arra valóban tökéletes!

Update: csak rosszabb az évekkel.. :D egy rossz pillanatban pár éve újravettem. Ki kellett dobnom, mert beszáradt. Borzalom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0