Artdeco

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2017. november 17.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Az Artdeco Eyeshadow Base az Artdeco termékpaletta legkeresettebb terméke a krémes összetételű, semleges színű hidratáló szemhéjpúder alapozó. Megnöveli a szemhéjpúder tapadási képességét, ezáltal nem pereg le, és nem csomósodik össze a szemhéjon. Használatával a szemhéjpúder egész napra tartós marad és megtartja eredeti színét és fényét.

Ár: 2000.- , Eladó: Lunacska
Állapot: 90%, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalást követően küldöm bárhogyan, személyesen a 16.kerületben lehet átvenni
Ár: 2500 , Eladó: christine93
Állapot: Alig használt , Helyszín: Tatabánya , fizetés: Utalással, postázom is ha kell (foxpost is) de akkor az plusz költség
evaedinakiss

2019. szeptember 6.

Pár éve használom, és alapvetően meg vagyok elégedve vele. Az ujjammal szoktam felvinni a szemhéjamra, apró mozdulatokkal felütögetem. Mostanában Chanel szemhéjfesték kerül rá, és reggeltől estig nekem nagyon jól bírja, egyáltalán nem ül bele a ráncokba a festék, egész nap szép. Egy idő után az állaga valahogy romlani kezd és nehéz kezelni, és hát nem túl szép az összetevő listája, ezért csak 4 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

SZS30

2019. augusztus 24.

Az összetevő lista nem szép, sőt. A kiszerelés szerintem nem praktikus, nekem nagyon gyorsan használhatatlanra száradt a tégelyben. Én sokkal jobban kedvelem a tubusos vagy applikátoros szemhéjpúder alapozókat, és azok nem is száradnak be olyan hamar. Szerintem erősen túlhypeolt termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

duchess_g

2019. augusztus 12.

A jó vélemények miatt választottam ezt a terméket, amikor szemhéj-alapozót kerestem. Már a második tégelynél jártam, amikor rájöttem, hogy akármennyire is szerettem volna szeretni, ez bizony nem jó. A hatását tekintve teljesen átlagos, a felkenése a sűrűsége miatt nehézkes, az ember megkínozza a szemhéját, mire szép alapot tud készíteni. Nagyon drága ahhoz képest, hogy gyorsan beszárad, főleg ha az ember peches és eleve egy régebbit fog ki a boltban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Bozizu

2019. július 17.

Nem tudtam, hogy csillámos, különben eszem ágában sem lett volna megvenni. Tele van csillámokkal, amik felkenés után is látszódnak. Ez volt az első csalódás, ami ért vele kapcsolatban. A második a minősége. Enyhén zsíros, viszont egyáltalán nem rejtett a szemhéjam, mégsem hosszabbítja meg a szemhéjpúder tartósságát, pár óra után ugyanúgy látom a csíkot a mélyítő vonalamban, mint ha nem kenném fel. Ennél az 500 Ft-os szemhéjalapozók is jobbak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 17.

Hoagirl

2019. július 10.

Nagyjából 3 hónapja használom, kb. a fele fogyott el, direkt sokat vártam az értékeléssel hogy az ne legyen elhamarkodott. Napi szinten sminkelek a hétvégéket kivéve, és mindig használok szemhéjalapot. Nagyon sok jót hallottam róla, úgyhogy szép reményekkel futottam neki a használatának. A sminket remekül tartja, az olcsóbb kategóriás szemhéjpúdereket is, én például előszeretettel használok Lovely palettát és gyönyörűen működik, de a Colourpop palettáim púdereivel is tökéletesen passzol. A színeket szépen kiemeli, és tartóssá is teszi, reggel pingálok, este lemosom és nem csúszkál, nem mozdul el a sminkem. Gazdaságos, mert kevés is elég belőle, és ez a kis tégely fél évig (de szerintem talán tovább is) simán kitart napi használat mellett, nekem nem száradt be, az állaga sem változott meg. Viszont akkora böhöm nagy, ordenáré csillámok vannak benne, hogy az valami döbbenet, konkrétan a full matt szemhéjpúdereken átütnek a cuccok, elképesztő, én még ilyet nem láttam. Lehet csak az én tégelyembe került sok, én nem tudom, de rosszabb napjaimon megmondom őszintén, baromira fel tudom magam rajta idegesíteni.... Elhasználom, de nem fogom újra megvenni, bármennyire is jól teszi a dolgát, inkább visszatérek az Etude House Proof 10 szemhéjalaphoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 10.

Marcsi66

2019. július 5.

Nem is keresek már mást,szuper termék,tartóssá varázsolja a sminket,a színek még élénkebbé válnak,( igaz jó minőségű port használok) Többen írták h hajlamos beszáradni,ezt sem tapasztaltam,tárolni én a dobozában szoktam.,állaga miatt könnyen elosztható,nekem az enyhe csillogás sem üt át.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 5.

Mirabylia

2019. július 3.

Jó néhány éve veszem újra és újra ezt a terméket. Nem a legolcsóbb, de mindig akcióban szerzem be. Az illatát nem igazán kedvelem, de felkenve nem érzem. Nagyon minimális kell belőle és gyorsan kell feldolgozni. A smink még egy nyári melegben átizzadt napon is atombiztos maradt mindig a szememen, pedig nekem nagyon nehéz ezt kivitelezni. Az arcomról leolvad minden. Soha nem tapasztaltam ezzel a termékkel, hogy elmozdult volna a sminkem, még akkor sem, amikor véletlen megdörzsöltem a szemem.
Mivel tapad hozzá a festék, kicsit nehezebb vele dolgozni és korrigálni a hibát.
Sose sikerült elhasználni egy teljes tégelyt, mert előbb jár le a szavatossága, annyira tartós.
Az egyetlen bosszantó dolog, hogy elég hamar kiszárad. Eddig max 1évet bírt ki, utána túl száraz lett szemre használni. Viszont még könnyen használtam testre bronzer vagy highlighter alá (pl. arccsont, kulcscsont, váll környékére), néha hidratálóval vagy szérummal vegyítve.
Sokszor eleve úgy vettük meg, hogy csajok között elosztottuk 2-3 felé a korábbi tégelyeket használva (kimosva a régit és fertőtlenítve).
Kicsit drága, de atom biztosan teszi a dolgát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 3.

Kicsit drága, de atom biztosan teszi a dolgát.

Lencseee

2019. június 28.

Glamour napokon felaron lecsaptam ra a Mullerben. Nem rossz, de az eddig altalam hasznalt zoeva, UD (de meg akar a kiko) szinvonalat alulrol sem uti. Egy reformulazas referne. Felaron jo volt kiprobalni, de tovabbadom baratnoknek. Valahol a 3.5 korul mozog nalam. Hirtelen segitsegnek okes, mert konnyen beszerezheto, de a kiszerelese sem mondhato baratinak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 28.

dunaimano

2019. május 26.

Baromi jól működik! Van olyan szemhéjfestékem, aminek sosem volt ilyen szép élénk színe, mint ezzel az alappal! Tartósabb is a sminkem, egész nap mozdulatlan. Minden nap használom, és eddig minden szemhéjpúderemmel jól működött. Az összetevői viszont nagyon csúnyák...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

InternationalTraveller

2019. május 13.

Nagyon szeretem. A felvitele kicsit macerás, kézzel viszem fel gyengéden ütögetve a szemhéjamra. 24 óra után is tökéletes a sminkem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0