Artdeco

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: angyallány, Módosítva: 2013. május 30.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Douglas, Müller

Tartós, kellemes állagú szemöldökceruza. Nem vízálló.

kissedina87

2018. július 26.

Találtam nekem való árnyalatban. Jól lehet vele dolgozni, az ára is elfogadható. Egy átlátszó géles szemöldökfixálóval szuper eredményt lehet elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Amea

2015. december 31.

Jó a színválaszték, nekem 2-es és 4-es van van, felkenve egész természetes hatást lehet elérni. Melegben viszont túl puha, zsíros börön is hajlamos elmászni és ilyenkor nem valami esztétikus a kopása (foltokban). Utazásnál másra voksolok, mert nincs a ceruzához tartozó kefe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 31.

Dalma027

2015. október 1.

Sokáig kerestem megfelelő színű szemöldök ceruzát. Az Artdeco-nál megtaláltam! Hamvas barna az abszolút top. Tartós nem csomós és ha kicsit erősebben nyomom nem lesz durva hatása mint az 500 forintos noname szemöldökceruzáknak..Szerintem az ára elfogadható. Ár/minőség.. :-)
5*****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 1.

5*****

Charlena08

2015. február 27.

Végre gondoltak a nálunk oly' gyakori, Nyár típusú, HAMVAS / HIDEG szemöldökszőrű :D és hajú(!) lányokra is. Rajtunk nagyon idegenül tudnak hatni a különb. barna színű szemöldökceruzák. Régóta kerestem a megfelelőt, személyében megtaláltam. :) Inkább sötétebb barnásSZÜRKE, viszont ez illik / egyezik meg a szemöldököm természetes színével. Ami alapból világosbarnának hat, viszont a hajam sötét, így végül a 05-ös landolt nálam. Bár finoman bánok vele, és inkább csak satírozok.
Tartósságát még tesztelem, de jónak tűnik, kellően kemény, mégis jól látszik. Nagyon enyhe fénye van (ez inkább a világosabb árnyalatokra jellemező, ahogy próbálgattam), de felkenve ez szerencsére nem látszik. Megéri az árát, bár lehetne kicsit hosszabb a cerka. De megadom az 5 pontot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 27.

anna.hedervari

2014. április 16.

Természetes hatású, tartós, nem irritál. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 16.

Természetes hatású, tartós, nem irritál. Megéri az árát.

Musil

2013. október 6.

Se nem túl sötét, de nem is nagyon világos a szemöldököm, leginkább sötétszőkének mondanám. Sokféle szemöldökceruzát próbálgattam már, de mindegyik vagy túl vörös, vagy túl barnás, vagy egész egyszerűen szinte koromfekete volt a szemöldökömhöz képest. Na az Artdeco 04-es light grey brown árnyalata végre egy olyan szín, ami illik hozzám! A ceruza se nem túl puha, se nem túl kemény, szép vonalakat lehet vele húzni, elsőre adja a színét, nem kell vele satírozni. Mellérajzolás esetén egy kis dörzsöléssel könnyen lejön, de nap közben mégsem kopik. Egyetlen egy bűne van, és ezt soha nem fogom megérteni, hogy a gyártók mért erőltetik: csillámos! De mééééééér'?!
(Egyébként egyetlen egy értelme talán mégis van a csillámoknak, mivel aránylag diszkrét mennyiség van belőlük, ezért a ceruzával rajzolt részek is úgy néznek ki, mint ahogy a napfény megcsillan a valódi szőrszálakon, így ezzel a csalással egy kicsit természetesebb hatást kelt a megrajzolt felület is, nem egy matt felület ordít messziről.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

Elizabeth

2013. augusztus 18.

Színválasztásnál kicsit sötétet sikerült kifognom, de nem volt ezzel probléma mert ha nem erősen satírozom át vele a szemöldökömet akkor tökéletes a színe. Legközelebb lehet, hogy majd az eggyel világosabbat fogom venni, mert mindenképpen újra ilyet fogok venni. Nagyon könnyű vele dolgozni, mint ahogyan előttem is leírták: a helyén marad. Nem vízálló, de én voltam már bent vele vízben és ha nem dörzsölöm stb.. akkor nem fog lefolyni, és ezt a meleget is nagyon jól bírja! Mióta használom többet megdicsérik a szemöldökömet, mert természetesnek tűnik még így is és a szemöldökömnek a formája/íve is jobban kirajzolódik és kicsit karakteresebbé teszi az arcomat. Egy szó mint száz: must-have darab!! :)

Egyébként én még a végén az Alverde szemöldökformázó zseléjét (nem vagyok benne biztos, hogy ez a neve) használom rá és így tökéletes az eredmény, de nélküle is megállja a helyét! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

CocoSunrise

2012. szeptember 14.

6-os árnyalat van meg, én elégedett vagyok vele. A helyén marad, jól fog, jó az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

orchidea8627

2012. június 29.

Világosbarna hajam van, szőkés fénnyel, a szemöldököm is hasonló adottságokkal rendelkezik. A 6-os, legvilágosabb, "blond" színű ceruzát használom, nagyon szeretem! Szürkés-világosbarna, remekül passzol a hamvas hajszínemhez, semmi vörös árnyalat nincsen benne. Nagyon sokáig elég, puha de nem annyira hogy nap közben lefolyjon a szemöldökről. Remek darab és a színválaszték is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 29.

edke

2012. május 27.

Nagyon jó állagú, könnyen felvihető és végre nem csak lehetetlen színekben (fekete és csokibarna), hanem természetes árnyalatokban kapható szemöldökceruza. Nekem a sötétszőkés szemöldökömre a 4-es árnyalat tökéletes, bár ránézésre féltem tőle, mert fényesnek tűnt, felkenve azonban teljesen természetes hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 27.

Antioxidánsok: BHT

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.