Artdeco

Ár:   6890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Miliana, Módosítva: 2013. február 21.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Nagyon könnyű textúra, erős fedőképességgel minden bőrtípusra. Az olajosságot felszívó komponenseknek köszönhetően egész napra matt megjelenést biztosít. A hialuronsav nedvességgel látja el a bőrt . Az E-vitamin véd a hidratáltság elvesztésétől, és a szabadgyökök ellen Olajmentes. SPF 20 fényvédő a bőrt károsító sugarak ellen. Négy árnyalatban kapható.

Andzsella

2018. február 14.

Még régebben használtam egyszer és elég rossz tapasztalataim vannak vele kapcsolatban, lehet hogy rosszul csináltam valamit lehet már régi volt nem tudom. Kifogytam az alapozóból és ezt kértem kölcsön anyukámtól. Nagyon erős volt a fedése, kicsit olyan maszkszerű, nem tudtam rendesen szivaccsal/ecsettel eldolgozni. Nem fiataloknak való alapozó. Mikor púderrel fixáltam porózus lett, főleg a T-zónámon, de még kicsit az orcáimon is, iszonyú csúnya volt. Az anyaga ha a kezeidre kerül kb az a ragacsos, lemoshatatlan kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

pappeszt

2014. augusztus 2.

Szépen fed és tényleg fennmarad szinte egész nap. Ami nálam csalódás volt, az a tubus, amiben van: úgy fondolom ennyi pénzért nem egy ilyen vacak műanyag tubusba kéne tenni, amiből alig lehet kinyomni, így nehéz eltalálni a mennyiséget is. Ezt leszámítva nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

Daisyyy

2013. december 29.

Tegnap vettem egy ilyet, az eladólány ajánlására, de nem bántam meg. 6800.- ft volt a Douglas-ben, sűrű, krémes, könnyen eldolgozható, viszonylag hamar szárad, jó az illata és még a színárnyalat sem rossz. A nap végén ugyanúgy fent volt, úgyhogy megéri az árát. Egy bajom van vele, itthon néztem meg az összetevőit, tele van parabénekkel, szerintem csak emiatt nem fogom újravenni.

Update:

Sajnos nem vált be mégsem, irritálja a bőröm nagyon. Ha kéri valaki, átadom, kb.3-4x használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 29.

Update:

bea0926

2013. július 14.

Fedése közepes. Tartós, egész nap fent marad, mégsem maszkszerű. Tetszik, hogy van benne fényvédő. DE... Most, hogy az összetevőket megnéztem, már nem szívesen kenem magamra. Így ár-érték arányban már nem is annyira jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

cocabook

2013. április 3.

Leerooy:
Bármennyire hihetetlen de nem ellentétes, ugyanis nem attól volt foltos hogy helyenként nem maradt fent , hanem valamilyen oknál fogva kb 5percel miután felkentem " terepmintás" lett a homlokom. Próbáltam ecsettől kezdve mindennel felvinni, de mindig megjelentek a foltok. Nyilván nem biztos, hogy ez az alapozó hibája, de nekem ez volt vele a problémám... Persze mindenbe bele tud kötni az ember, ha unatkozik esetleg....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

Leerooy:

Leerooy

2013. február 27.

Egyszer kipróbáltam, nem fogom újravenni.
Egyébként, nem tűnt rossznak , de az összetevőit nézegetve,inkább mást választok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

Egyszer kipróbáltam, nem fogom újravenni.

Leerooy

2013. január 28.

Cocabook: vagy foltosodik egy alapozó, vagy fenn marad egész nap? Ez a két információ egymással kicsit ellentétes.

Csak jót tudok mondani erről az alapozóról, jó fedésű, tartós, az arcom nem fénylik tőle.
Bőrre felkenve könnyű érzést ad, egyenletesen fed, szinte láthatatlan.
A tartóssága is megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

Bőrre felkenve könnyű érzést ad, egyenletesen fed, szinte láthatatlan.
A tartóssága is megfelelő.

cocabook

2012. december 16.

Mivel az évek óta használt, árban is kedvező maybelline alapozóm utolsó tubusa is kifogyott, és persze azt az egy szín árnyalatot (42 dark beige) már sehol nem kapni, kacérkodni kezdtem a gondolattal, hogy hasonló színű olajmentes alapozó után kellene nézni ( ugyanis a maybellinnel ez az egy gondom volt...) Mivel hosszas keresgélés után sem jutottam semmire, a drogériában sminkelő hölgy segítségét kértem. Miután végig nyomkodtuk a létező összes hasonlónak tűnő alapozót, kilyukadtunk ennél. Színben hasonló, ott helyben felkenve tökéletesnek tűnő, jóillatú krémes csoda. Bár az ára 3x annyi mint "ex"-ének, gondoltam egyszer belefér. De csalódás is meg nem is... nem tudom, hogy a hideg miatt, az én bőröm miatt vagy esetleg másért, de foltosodik. Nagyon kár ezért a hibájáért, mert az új patik kialakulását meggátolja, szabályosan megszépíti a bőrt és fent marad egésznap.
Ha találok megoldást a foltokra, még lehet újra is veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

Ha találok megoldást a foltokra, még lehet újra is veszem!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.