Best of Beauty 2019

Artistry

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   135 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. szeptember 29.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Az Artistry Essentials háromlépéses bőrkiegyensúlyozó sorozatának tagja.

Ez a könnyű gél egyetlen lépésben alaposan tisztítja és eltünteti a sminket, a fényvédőt és a szennyeződéseket, miközben megőrzi a bőrt védő nedvességgátat.

Kiszerelés: 135 ml

papeerzsepi18

2017. május 9.

Nekem ez a number 1., használom a tonikot is és az arckrémet is. Azóta mióta ezt használom, sokkal kevesebb a pattim és a bőröm is kiegyensúlyozottabb! Hatásos és olcsóbb, mint a vele egy kategórában lévő presztízs kozmetikumok! Kb. negyed annyi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

PerfumePippi

2016. június 27.

Az arckrémet már felpontoztam, itt az arctisztító. Nevetségesen kevés is elég belőle: gyönyörűen felhabzik és minden koszmoszt lemost. Azt érdemes tudni Artistryékról, hogy tényleg, de tényleg együtt érdemes használni a termékeiket, mert akkor frenetikus hatásúak (ez általában minden márkánál így van...).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 27.

mobeto23

2016. március 20.

Megvan a tonik és az arctej is.
Az általános, mindennapi használatra szuper, szépen tisztítja a bőrt (én a balea peeling korongjával szoktam használni a zuhany alatt - csodás!).
Egy-egy sötétebb szemfesték esetén azért nem hoz le mindent, de a mindennapokban nagyon jól működik. A krémmel és a tonikkal együtt is bevált nekem! Szépen rendbe tették a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 20.

Megvan a tonik és az arctej is.

SzilviaFazekas

2015. szeptember 19.

A tonikkal és az arctejjel együtt használom, már első használat után érezhető, hogy jót tesz az arcbőrnek.:)
Nagyon elégedett vagyok a termékkel, a pattanásaim szinte teljesen eltűntek.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

Nagyon elégedett vagyok a termékkel, a pattanásaim szinte teljesen eltűntek.:)

zsooofi

2014. november 3.

Elhasználtam, de újra nem vettem soha. Nem tudom, nekem valahogy semmi különös nincs benne, ugyanezt csinálja másik arctisztító olcsóbban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

mskillgore92

2013. szeptember 22.

Tökéletesen zsírmentes lesz tőle a bőröm, de mégsem szárítja ki! Már 5 hónapja vettem meg a nagy szettet (arclemosó, tonik, krém), de még mindig van belőle, pedig naponta 2x használom. Egyszerűen imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

csadri

2013. május 7.

Én is a kis kiszerelést vásároltam meg. Ez a lemosó egyszerűen mennyei!! Finoman tisztít, az illata diszkrét, és valóban összehúzza a pórusokat. Emiatt vásároltam a kis szettet, de tényleg zsíros bőrre jó igazán, mert az én száraz bőrömnek valami kevés volt belőle. Nem az én bőrömre való, de a legjobb, amit eddig próbáltam, ezért maximális pontot kap. Zsíros bőrre szerintem álom lehet :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 7.

kalinkoz

2013. március 21.

Kellemes zsírmentes lesz tőle a bőröm. Jól tisztít és kicsit szárítja a bőrt, de csak amennyire a zsíros bőrömnek kell, viszont a szárazabb részeket nem szárítja tovább. A három lépéses rendszert vettem meg, abból ez vált be a legjobban. A tonik fogyott el a leghamarabb, de nem veszem észre a hiányát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 21.

lillfrid

2013. március 14.

A kis kiszerelésű bőrkiegyensúlyozó szettet vettem meg, ami 3 hétre volt elegendő. A szett tagjai közül ez az arctisztító lett a kedvencem. Nagyon szépen tisztít, de ami ennél is fontosabb: látványosan összehúzza a pórusokat, ahogy masszírozom a bőrömbe, látni, ahogy egyre kisebbek lesznek a pórusok. Ezt a hatását többször is megfigyeltem, nem hittem a szememnek. Ezen kívül nem szárítja agyon a bőröm, egy picit húzódik ugyan, ha nem viszem fel rá egyből a tonikot és a krémet, de nem veszélyes. Kis mennyiség elég belőle, nem habzik. Mattít és egyenletesebbé tette a bőröm színét, csökkent a pirossága. Valószínűleg újra fogom venni, de előtte kipróbálom a Bioderma Sensibio micellás arctisztítóját, mert azt menet közben már beszereztem - kíváncsi vagyok melyik lesz a jobb a kettő közül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 14.

Netti1987

2013. február 26.

Csatlakozom az előző hozzászólóhoz, tényleg isteni illatú, jó tisztító hatású, nem szárít, csak a felesleges zsírt távolítja el. Bár nem olcsó, nekem 6-7 hónapra volt elég napi 2x használat mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

Antioxidánsok: Terminalia Ferdinandiana Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: PEG-8, Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Trehalose
Vitaminok: Panthenol

Kókuszolajból előállított gyengéd tisztítószer, felületaktív anyag, habképző és sűrűség szabályozó. Samponokban is gyakran használt hajkondícionáló és elektromos töltődést megakadályozó anyagként.

Felület aktív anyag, tisztítószer, mellyel leggyakrabban samponokban, tusfürdőkben és arctisztítókban találkozhatunk. Paula Begoun szerint ez az anyag nagyon hasonló a Sodium Lauryl Sulfatehoz (SLS), így bár magáról a TEA-Lauryl Sufateról nincsen sok kutatás, mivel az SLS egy agresszív, irritáló tisztító anyag, így Paula a TEA-Lauryl Sulfate-ot sem ajánlja.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cassian fahéj kivonata, melyet Kínai fahéjnak is neveznek. Hasonlít az igazi fahéjra, de csípősebb, kevésbé jó ízű. 1-2 %nyi illóolajat tartalmaz. A CosIng besorolása szerint hajkondícionáló és maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a cassia fahéjban lévő illóolaj bőr irritáló.

Magyar nevén vérfű, melynek a gyökeréből készítenek kivonatot. A CosIng besorolása szerint baktérium ellenes és tonizáló összetevő.