Artistry

Ár:   8100 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stiffi90, Módosítva: 2017. szeptember 29.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Élénkítő hatású, krémes, ásványiagyagalapú maszk, a bőr mélytisztítására.

Szabályozza a bőrfelszíni zsír termelődését és csökkenti a bőr olajos fényét. Összetételében cink-, magnézium és réztartalmú ásványi sókat tartalmaz, amelyek közismertek a zsíros bőrre kifejtett jótékony hatásukról.

katalinmester13

2019. január 8.

Az intenzív hidratáló társát is használtam. Az fehér volt, ez zöldes. A végeredmény körülbelül ugyanaz volt: puha, sima bőr. Ez egy kicsit összekapta az arcomat száradás közben, és csípkedett is. Póruscsodát nem okozott, de világosabb lett a bőröm tőle. A kettővel elég sokáig elvoltam. Mindkettőt szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 8.

OceanSky555

2016. április 8.

Hmmmmmm...legyen 4 csillag! Az egyik kedvenc termékem....sajnos nem tudom mi az elég belőle, ezért nálam nem tart sokáig!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

Anita1984

2015. november 6.

Első használat után látványos a hatása: tisztít, kisimít és feszesít. Nagyon jó maszk!! 5 csillag!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 6.

tundemaria

2015. június 30.

Meglehetősen kiadós termék, egy tubus nagyjából egy évig tart. A bőröm kisimul és egyenletesebb lesz a színe a használat után. A pórustisztító hatása már egy használat után látható.Ha valaki nem biztos a hatékonyságában, használja csak az egyik arcfelére és utána vegye szemügyre a különbséget. Az időszakosan megjelenő pattanások helyi kezelésére, gyors eltüntetésére és bőrnyugtatónak is kiváló. Mivel sokáig tart és biztos a hatása évek óta veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 30.

zsooofi

2014. november 3.

Néha szoktam használni, amikor eszembe jut. Igazából semmit nem érzek, hogy csinálna a bőrömmel. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

mskillgore92

2013. szeptember 22.

Nekem az a tapasztalatom, hogy a pórusaimat nem tisztítja elég intenzíven, viszont használat után a bőröm sokkal puhább, feszesebb lesz. Inkább adnám neki a bőrfeszesítő nevet, mert abban kiváló :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

kalinkoz

2013. március 21.

Pár hete használom és még vegyesek az érzéseim. Használat után érezhetően feszesebb a bőröm, de a pórusaimat nem vagyok biztos benne ,hogy összehúzza. Bőrradír mellett használom (egyik nap azt, másnap ezt), de még nem tudom melyik miatt kevésbé tömöttek a pórusaim. Nem rossz, de a Loreal mitesszerre való arctisztítója jobban kipucolta a pórusaimat. Még próbálgatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 21.

lillfrid

2013. március 12.

Nagyon sok reményt fűzők ehhez a termékhez, 3 hete vettem és azóta rendszeresen használom. A használati útmutatást - miszerint hetente 1-szer vagy 2-szer célszerű használni - nagyon érdemes betartani. Amikor megérkezett annyira türelmetlen voltam, hogy 4 nap alatt 3-szor is használtam, ami bizony soknak minősült. Piros foltok jelentek meg tőle a bőrömön, amik pattanásnak tűntek, de nem voltak azok és pár nap múlva el is tűntek, de egyáltalán nem tetszettek. Az biztos, hogy nem szabad sűrűn használni ezt a maszkot. (Egyébként nem érzékeny a bőröm.) Azóta marad a heti kétszeri használat.

Pórustisztító hatás: eddig elég vegyesek az érzelmeim ezzel kapcsolatban. Amikor lemosom a maszkot, akkor nekem úgy tűnik, mintha elfedte volna a pórusaimat, tehát nem kitisztultnak és kissebbnek látom őket, hanem a maszk által feltöltöttnek - így olyan, mintha egységes lenne a bőröm és szépnek néz ki, de inkább káprázatnak mondanám ezt. Nem tudom, hogy van-e rajtam kívül valaki, aki ilyet tapasztalt akár másmilyen arcmaszkkal vagy mással kapcsolatban, mindenesetre nem vagyok biztos a hatásában. Az biztos, hogy ez a furcsa hatás 10 perc után elmúlik és akkor már tényleg nem érzékelek semmilyen pórustisztító-összehúzó hatást. Ami viszont tetszik a termékben, hogy világosítja a bőrömet, elmúlik a pirossága is, egyenletes lesz, valamint megszűnt a zsírossága is (kérdés, hogy ez ennek is köszönhető vagy csak a zsíros bőrre készült arctisztító családnak - szintén Artistry).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 12.

Netti1987

2013. február 26.

Valóban szuper termék, nagyon intenzív összehúzó hatása van, mélyen tisztít, könnyű lemosni, kellemes érzet marad utána. Kicsit magas az ára, de csére szuper minőséget képvisel, majdnem 1 év alatt használtam el !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

Beni1234

2012. december 30.

Szuper, több tubussal elhasználtam már. Tényleg nem olcsó, de nekem - bár hófehér érzékeny bőröm van - soha nem okozott irritációt. Sőt, inkább megnyugtatta a bőrömet, ha irritált volt! Ultra sima, pihe-puha, hűvös és bársonyos bőrt eredményez! Kb. egy évre elegendő egy tubussal, szóval nagyon kiadós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 30.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycereth-26, Menthyl PCA, Lauryl PCA, Propylene Glycol, Ethoxydiglycol, Zinc PCA, Copper PCA

Kaolin 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.