Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Darky, az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2014. március 24.

Water / Aqua Cyclopentasiloxane eo I szil Titanium Dioxide f 0 0Glycerin h 0 0Octinoxate f 0 0Isodecyl Isononanoate eo Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Phenyl Trimethicone szil Hydrogenated Polyisobutene eo 1 2Silica Dimethyl Silylate eo Talc 1 0Propylene Glycol h Triethylhexanoin eo Calcium Aluminum Borosilicate Magnesium Sulfate Sodium Glutamate Tribehenin eo BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone ti I eo I eu Dimethicone eo I szil 1 0Lecithin eo I eu Disteardimonium Hectorite Laureth-7 ti I eu Diphenyl Dimethicone eo I eu Mica Phenoxyethanol ta Parfum / Fragrance i Methylparaben ta I par 0 0Propylparaben ta I par 0 0Disodium Stearoyl Glutamate ti Methyl Methacrylate Crosspolymer Propylene Carbonate C12-15 Alkyl Benzoate eo Disodium EDTA Aluminum Hydroxide sz I eo I h Limonene i Butylphenyl Methylpropional i Silica Linalool i Ascorbyl Glucoside a I v Tocopheryl Acetate a I v 0 0Retinyl Palmitate a I v 2 2Benzyl Benzoate i Hexyl Cinnamal i Ceramide 2 Lyral i Hydroxycitronellal i Maltodextrin PEG-10 Rapeseed Sterol ti I eu Biosaccharide Gum-1 h BHT a I ta Thymus Serpillum (Wild Thyme) Extract ti Citronellol i Alpha-Isomethyl Ionone i Citral i Geranial i Lupinus Albus (White Lupin) Seed Extract Ethylparaben ta I par Butylparaben ta I par Palmitoyl Oligopeptide pep Tocopherol a I v 2 2Isobutylparaben ta I par

GI85

2014. március 28.

Az esküvőm környékén vettem 2009ben. Szoliztam a nagy esemény előtt pár alkalommal. Akkor észre sem vettem, de a legvilágosabb is borzasztóan sötét volt nekem.De Szerintem nem ezt kentem fel a nagy napon, bár nem mernék biztosat mondani rég volt már. :D Úgy használtam el, hogy Helia D arckrémmel kevertem össze. Úgy jó volt, de önmagában nem szerettem. Ezért a termékért nem kár, viszont az üvegcséjét megtartottam. Saját készítésű kencéket lehet bele rakni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

Vikcike

2013. május 13.

Kipróbáltam az arcom egy részén! Nagyon-nagyon tetszik!!! Erős a fedése, a bőrproblémáimat (mitesszerek, tág pórusok) tökéletesen fedi, tetszik az állaga és a színe is! 300 és 301 színek vannak meg, a 301-es tökéletes a lebarnult bőrömre, a másik jó lesz ősszel-télen, mert egyébként nincs nagy különbség a két árnyalat között! Mindkét árnyalatot a Rossmann-ban vettem 1000 Ft-ért, nagyon, de nagyon megéri!!! A tartósságával kapcsolatban jön majd az update, de eddig 5 csillag!!!

Ismét egy remek alapozó, amit kivonnak a forgalomból... én nem is értem a gyártókat, szerintem mind megőrültek vagy nem tudom... Gyönyörű a fedése, szép a színe, szép félmatt finish-e van egy kis természetes fénnyel!! Tartós, meg sem mozdul az arcomon fél óra széllel szembeni bicajozás után sem!!! A 300-as árnyalat tökéletes a sötétes-sárgás bőrömhöz, a 301-est pedig elajándékoztam nővéremnek, annak az árnyalatnak van egy icipici rózsaszínes beütése. Tökéletes alapozó! Sajnos ez már a harmadik olyan termék ami nálam kedvenc lett, és kivonják (a másik kettő a Rimmel Stay Matt Mousse és a Loreal Le Teint Accord Parfait)... Sírok... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 13.

Wezdey

2013. április 8.

A legjobb alapozó amit valaha használtam. Pedig volt jó pár próbálkozásom. Tökéletes! Az apró ráncokat, hibákat elfedi. Friss üde arcbőrt eredményez. Csak ezt használom évek óta. Pár hónapja eltűnt a hazai boltokból, legalább is én nem találtam sehol sem. Csak ajánlani tudom .Külföldön, vagy Kínai plázában még beszerezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 8.

black_cico

2013. április 2.

kb 5 éve volt ilyen alapozóm, vajon még gyártják? :) nagyon szerettem, természetes hatása volt, lehetett kapni sötét színekben, viszonylag matt volt, de nem idegesítően és volt egy természetes fénye, ahogy előttem is mondták már, én is az ilyen tulajdonságú alapozókat szeretem hiszen egy bőr nem lehet diszkógömb, de természetellenesen matt sem..
na szóval az én zsíros bőröm nem lett lángossütő és a nap végéig kitartott lecsorgás vagy lekopás nélkül, szívesen újravenném ha még van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

beauté

2012. október 21.

Régen használtam ezt az alapozót, de nagy csalódás volt. Ahogy már más is említette nekem is "maszkszerű" volt. Igazából azt hiszem a színválasztást sem találtam el, szóval félig az én hibán is, hogy nem vált be. Úgy dobtam ki, hogy szinte nem is használtam..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 21.

Bucanka

2012. október 12.

Az Astor skin match után ez nagy csalódás volt. Fél óra után azt érzem, hogy fullad a bőröm..vakolatszerű vastag zsíros..akinek nagyon száraz bőre van annak ajánlom, de kevert, vagy zsírosbőrre nem..most ajándékozhatom el amit megvettem..:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 12.

Vicus

2012. szeptember 1.

Nagyon lebarnultam, ezért csak átmenetileg akartam egy alapozót az elkövetkezendő pár hétre, és mivel ez kiárusítva volt, ráadásul elég sötét árnyalat volt már csak, hát erre esett a választásom, és de jó, hogy ezt vettem meg! Kedvenc alapozómmá lépett elő. Ez előtt évekig a Maybelline Dream Satin Liquidet használtam, de ez még azon is túltesz. Egy rétegben is nagyon szép, sima bőrt varázsol, könnyű elkenni csíkmentesre, és matt lesz, bár nem teljesen, mert egy kis fénye van, de én pont az ilyeneket szeretem. Emellett fényvédős, tartós és finom illata is van. Tökéletes!
Amúgy nekem is a 301-es árnyalat van meg, először ezt vettem meg (én is 1000 forintért kb.) majd visszamentem az eggyel sötétebbért is. Akkor az illett a bőrömhöz tökéletesen, de most 1-2 hét elteltével már inkább a 301.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

Adrienn0610

2012. május 15.

A fedés és a tartósság 4és fél pontot ér nálam,viszont sajnos nem tudom használni,ott áll a fiókomban:(
Pattanásos leszek tőle másnapra,nem is kicsit.Sajnálom mert nem is olcsó,de ennyit nem ér,hogy ragyatanya legyen az arcomból:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 15.

pufacs

2012. március 26.

Én is nagyon szeretem,az egyik legjobb alapozóm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 26.

Én is nagyon szeretem,az egyik legjobb alapozóm!

Etti

2012. március 8.

Nekem a legjobban bevált alapozó, pedig ezer félét kipróbáltam. Ezt még véletlenül vettem meg kb. 18 éves koromban, azóta azonnal megveszem újra, ha kifogy. Ez 7 éve tart már:) 100% az anti stress hatás: amikor felkenem (vékonyan) picit "túlzásnak" érzem, de egy pár perc múlva teljesen belesimul az arcomba, és a bőrhibákat úgy fedi, mintha aludtam volna vagy 20 órát.. kell ennél több?:) Főleg egyébként esti buli előtt érdemes sminkelni vele, nagyon tartós, és teljes sminkkel szó szerint mintha ki lenne retusálva az arcom:) Gondolkodás nélkül 5 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 8.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Biosaccharide Gum-1
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isodecyl Isononanoate, Hydrogenated Polyisobutene, Silica Dimethyl Silylate, Triethylhexanoin, Tribehenin, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Dimethicone, Lecithin, Diphenyl Dimethicone, C12-15 Alkyl Benzoate, Aluminum Hydroxide
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Lecithin, Laureth-7, Diphenyl Dimethicone, PEG-10 Rapeseed Sterol
Fényvédők: Titanium Dioxide, Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Disodium Stearoyl Glutamate, PEG-10 Rapeseed Sterol, Thymus Serpillum (Wild Thyme) Extract
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Lyral, Hydroxycitronellal, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Geranial
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: Aluminum Hydroxide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, BHT, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben

Ez egy nagyon új kozmetikai összetevő a piacon, ezért még nem nagyon hozzáférhető róla információ. Kozmetikumokban antisztatikus (elektromos töltődést megakadályozó) komponensnek használják, ezen kívül emoillent és bőrápoló tulajdonságú.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A fehér csillagfürt magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a fehér csillagfürt remek forrása az izoflavonoidoknak, amik egyfajta növényi ösztrogének és antioxidáns tulajdonságokkal bírnak. A francia Expanscience Laboratories kutatásai szerint képes növelni az I-es típusú kollagén szintézisét és serkenti a bőr kollagéntermelését, amitől a bőr feszes és rugalmas lesz.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.