Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: atina940805, Módosítva: 2012. január 8.

Tartós, vízálló szemceruza különlegesen lágy formulával  a könnyű felvitelhez.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Ebi

2019. június 17.

Nekem ez az egyetlen szemceruza, amelyik tényleg vízálló. Nagyon sajnálom, hogy már nem lehet kapni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 17.

jacino

2017. november 7.

Én nem szeretem, mert nem lehet normálisan hegyezni, túl kemény a külső "burok", ehhez képest a belső, tényleges pigmentált rész viszont túl puha, hegyezés közben állandóan felkenődik a faragóra, rengeteg elpocsékolódik, mire kifaragom. Ha előre látó vagyok, faragás előtt hűtőbe teszem. Macera, pocsékolás, csalódás. Tartóssága sminkalappal átlagos. Egyébként a fekete van meg.

Update: Megkövetem magam, és megadom az 5 csillagot. Valószínűleg az volt a baj, hogy nyáron, a legnagyobb melegben találkoztunk, és azt nálam tényleg nem szerette. Most már, normális hőmérsékleten fantasztikusan használható. Nagyon erősen fog, olyan, mintha egy széndarabbal kontúroznék. Bocsánat, ha valakit esetleg eltántorítottam, de most már bátran ajánlom mindenkinek, megszerettem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 7.

EviKicsi

2017. november 4.

Imádom! A legtartósabb szemceruza, amit valaha használtam. Nem, illetve nehezen kenődő , egész nap kitart. Kitűnően pigmentált. Éppen ezert elég nehez eltávolítani is :) de egy kis plusz arclemosó igazán nem nagy áldozat , egy ilyen tartósságért
Évek óta csak ezt hasznalom, egyértelműen újra meg fogom venni
Fekete ( ebony ) van meg
Ui.: kicsit félek, mert ha valamilyen terméket ennyire megkedvelek, azt előbb-utóbb kivonják a forgalomból :0

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

Évek óta csak ezt hasznalom, egyértelműen újra meg fogom venni
Fekete ( ebony ) van meg

MadKat

2017. szeptember 27.

A barnája és a feketéje is megvan, évek óta használom. Verhetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

A barnája és a feketéje is megvan, évek óta használom. Verhetetlen!

tonic

2017. augusztus 18.

Nekem is volt ilyen, én szerettem,mégpedig legfőképpen azért, mert szinte ez az,ami a legtartósabban ott marad,ahova kenem. Emellett puha,könnyű felvinni,szép a színe.
Most vettem egy másikat,mert ilyet nem találtam,de egy kicsit más a neve,és arany a mintája a csomagoláson..nem is jut most eszembe... de színre,számra,márkára, mindenre ilyen egyébként,csak más a neve.na mindegy, a lényeg,h nekem bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 18.

NovakneViki

2017. május 3.

A 002-es brown árnyalatot szereztem be glamour napokon, Én általában fekete szemceruzát használok, de láttam egy szemceruza színekről szóló tesztet a vous.hu-n így gondoltam kipróbálom ezt. Nagy hiba volt. Se a szemhéjon, se a vízvonalon nem látszik, ahhoz, hogy szép barna színt érjek el sokáig kell vele szórakozni. Mivel nem látszik így a tartósságát se tudom értékelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 3.

RiaSz

2017. április 19.

A barna árnyalatot (Earth shimmer) használom belőle évek óta és egyszerűen imádom! Ez az egyetlen szemceruza, ami nem folyik le, akár 24 órán át is a helyén marad. Az ára kicsit borsosabb, de nagyon megéri, és kb. 4-5 hónapra elegendő napi használat mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Luiselotte

2017. március 21.

Ex- kollegamőmnek zöldeskékesszürke volt a szeme és sosem tudtam eldönteni, hogy szürkével húzza ki vagy mi az az érdekes szín ami minden nap a szemén ragyog. Bámulni nem illik így hát inkább megdícsértem és rákérdeztem. Nem válaszolt:( Aztán egyik reggel ez a szemceruza várt az asztalomon.
093- as Green shimmer árnyalat. Áhááá , hát ez az ami szinte szürkének látszik de olyan metálosan csillog:) csak alkalmanként használom, finom puha ceruza és nagyon tartós vele a smink.
Vagy 2 éve megvan és ha nem romlik meg akkor még 2 évig biztosan elég lesz .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

Vagy 2 éve megvan és ha nem romlik meg akkor még 2 évig biztosan elég lesz .

Orsolya13

2016. március 25.

Az Avon Supershock szemceruzával együtt használom, ezzel a szempilláim alatt szoktam kihúzni, mert nem irritál és nem könnyezik tőle a szemem, mint a legtöbb szemceruzától. Emiatt hiába borsos az ára, mindig megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

fdorottya

2015. szeptember 14.

Hát sztem kemény a ceruza, nehéz vele szép vonalat húzni. Tartóssága sem az igazi. Sajnos nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 14.